. LinkedIn از هوش مصنوعی برای ارائه توصیه‌های شغلی بر اساس مهارت‌ها و علایق شما استفاده می‌کند و به شما کمک می‌کند فرصت‌های شغلی جدید را کشف کنید و تغییرات شغلی موفقی ایجاد کنید. هوش مصنوعی در لینکدین را در ادامه بیشتر بشناسید.

. پیام‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در لینکدین، تماس گرفتن با نامزدهای بالقوه را برای استخدام‌کنندگان آسان‌تر می‌کند و در ایجاد ایمیل‌های ارتباطی جذاب و برجسته کردن نقاط قوت شرکت کمک می‌کند.

. ویژگی «افرادی که ممکن است بشناسید» ارتباطاتی را بر اساس همکاران فعلی و گذشته و سایرین در صنعت شما پیشنهاد می‌کند و شبکه‌سازی و ایجاد روابط حرفه‌ای را تسهیل می‌کند.

چندین پلتفرم رسانه های اجتماعی از هوش مصنوعی (AI) برای ارائه طیف گسترده ای از گزینه ها به کاربران خود استفاده می کنند و لینکدین از این نظر تفاوتی ندارد. می‌توانید از ویژگی‌های هوش مصنوعی برای جذاب‌تر کردن پروفایل‌تان برای کارفرمایان بالقوه و یافتن افرادی که ممکن است در زندگی واقعی یا در صنعت خود بشناسید، استفاده کنید.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

دانستن آنچه که لینکدین از نظر هوش مصنوعی ارائه می دهد به شما کمک می کند تا از این پلتفرم بهره بیشتری ببرید و اگر می خواهید در مورد آن بیاموزید، در مکان مناسبی هستید. این راهنما برخی از بهترین ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی LinkedIn را که باید در مورد آنها بدانید را به شما نشان می دهد.

1. ارائه توصیه های شغلی برای کاربران

آیا تا به حال به دنبال شغل جدیدی در لینکدین بوده اید و به لیستی از مشاغل توصیه شده توجه کرده اید؟ آنها توسط هوش مصنوعی به شما تحویل داده شده است. توصیه‌های شغلی یکی از در دسترس‌ترین ویژگی‌های لینکدین مبتنی بر هوش مصنوعی هستند و می‌توانند برای شناسایی فرصت‌های جدید جالب و متناسب با مجموعه مهارت‌های شما مفید باشند.

ویژگی مشاغل پیشنهادی ممکن است فرصت‌هایی را نشان دهد که مختص نقش فعلی شما هستند، اما ممکن است فرصت‌هایی را نیز ببینید که کمی سمت چپ هستند. بنابراین، علاوه بر ماندن در حوزه تخصصی خود، اگر به دنبال ایجاد یک تغییر شغلی موفق هستید، یک ویژگی فوق العاده است.

به سادگی روی تب Jobs در لینکدین کلیک کنید و در قسمت Recommended for you، گزینه Show all را انتخاب کنید.

2. پیام های به کمک هوش مصنوعی

اگرچه لینکدین یک ابزار عالی برای جویندگان کار است، اما همچنین یک شبکه حیاتی برای استخدام کنندگان است. هوش مصنوعی به روش‌های مختلفی در استخدام استفاده می‌شود و با لینکدین، می‌توانید از پیام‌های به کمک هوش مصنوعی برای کمک به تماس با نامزدهای احتمالی استفاده کنید.

با ویژگی پیام‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی، می‌توانید ایمیل‌های ارتباطی برای فرصت‌های شغلی بسیار آسان‌تر ایجاد کنید. لینکدین به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای این نقش را مشخص کنید و توضیح شغل را به شیوه‌ای جذاب آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، می‌توانید از ابزار پیام‌رسانی به کمک هوش مصنوعی برای صحبت درباره شرکت و اینکه چرا مکان عالی برای کار است، استفاده کنید.

در زمان نگارش این مقاله در نوامبر 2023، پیام‌های به کمک هوش مصنوعی تنها برای تعداد کمی از استخدام‌کنندگان در دسترس است. علاوه بر این، برای داشتن شانس استفاده از نسخه اولیه این ویژگی، باید نمایه خود را روی انگلیسی تنظیم کنید. با این حال، لینکدین قصد دارد در زمان مناسب دسترسی به ابزار را گسترش دهد.

اگر در بخش منابع انسانی کار می کنید و می خواهید کارمندان با استعداد بیشتری به شرکت شما بپیوندند، این برنامه های استخدام عالی را برای استخدام نامزدهای ماهر بررسی کنید.

3. ویژگی “افرادی که ممکن است بشناسید”.

یکی دیگر از ویژگی هایی که احتمالاً در لینکدین دیده اید، بخش «افرادی که ممکن است بشناسید» در سمت راست نمایه شما است. در اینجا، معمولاً فهرستی از افرادی را می‌بینید که ممکن است از طریق ارتباطات خود بشناسید، مانند همکاران در شرکت‌های فعلی یا گذشته خود و همچنین سایرین در صنعت خود.

پست های مرتبط
محصول پرفروش خود را محبوب تر کنید و کیفیت فروش را بیشتر

پیش درآمد شاید بار و بارها از خود پرسیده باشید. چگونه می توانیم یک محصول پرفروش داشته باشیم؟ راه کار بیشتر بخوانید

sms را با خطی غیر از خط ایران دریافت کرده و ثبت نام شوید

مشکلات احراز هویت آیا تا به حال به فکر دریافت sms جهت احراز هویت برای سایت هایی که خدمات را بیشتر بخوانید

هنگامی که این افراد را پیدا کردید، می‌توانید مستقیماً از نمایه‌های آن‌ها دیدن کنید یا برای آنها درخواست اتصال ارسال کنید. برگه افرادی که ممکن است بشناسید یکی از ابزارهای بسیار مفید برای شبکه سازی است. و اگر می‌خواهید مهارت‌های خود را در این زمینه به سطح بالاتری ببرید، راه‌های برتر ما را برای ایجاد یک شبکه حرفه‌ای در لینکدین بررسی کنید.

4.هوش مصنوعی در لینکدین: احتمال علاقه

نمونه دیگری از هوش مصنوعی در استخدام با لینکدین، ویژگی “احتمال علاقه” است که در سال 2023 راه اندازی شد. هنگامی که استخدام کنندگان با افراد تماس می گیرند، احتمال زیادی وجود دارد که بسیاری از کاربران علاقه ای به کشف یک فرصت جدید نداشته باشند. در نتیجه، این امر می‌تواند منجر به اتلاف وقت و از دست دادن نامزدهای با استعدادی شود که می‌خواهند به شرکت آنها بپیوندند.

لینکدین از چندین پارامتر برای تعیین اینکه آیا یک نامزد به یک فرصت شغلی بالقوه علاقه مند است یا خیر استفاده می کند. اینها شامل این است که آیا نامزد به کارفرما علاقه مند است و آیا به دنبال فرصت های کاری جدید است یا خیر.

اگر یک کارمند بالقوه احتمالاً به یک نقش علاقه مند باشد، مدیران استخدام یک پیام سبز با عنوان احتمال علاقه زیاد را مشاهده می کنند. برای کسانی که ممکن است علاقه مند به یادگیری بیشتر باشند، در عوض احتمال علاقه متوسط ​​را مشاهده خواهید کرد.

اگر در حال تحقیق در مورد فرصت های شغلی جدید در لینکدین هستید، ممکن است نخواهید مردم بدانند که شما نمایه آنها را مشاهده کرده اید. اگر شبیه شما به نظر می رسد، می توانید این راهنما را در مورد نحوه مشاهده ناشناس نمایه های لینکدین دیگران بخوانید.

5.هوش مصنوعی در لینکدین: پروفایل سازی

در سال 2023، لینکدین یک ویژگی بهینه سازی پروفایل را در حالت بتا راه اندازی کرد که به آن Enhance your profile گفته می شود. می‌توانید از این ابزار برای تنظیم عنوان خود، همراه با اصلاح بخش درباره خود استفاده کنید. از اکتبر 2023، این ویژگی فقط برای مشترکین LinkedIn Premium در دسترس است (آیا LinkedIn Premium ارزش پرداخت را دارد؟).

با این حال، خبر خوب این است که برای ایجاد یک پروفایل شگفت انگیز به اشتراک Premium نیاز ندارید. شما می توانید پروفایل لینکدین خود را بهینه کنید تا مشتریان بیشتری را به عنوان یک فریلنسر جذب کنید و این نکات برای افرادی که به دنبال شغل تمام وقت هستند نیز اعمال می شود.

6.هوش مصنوعی در لینکدین: ایجاد شرح شغل

علاوه بر استفاده از هوش مصنوعی برای پیش‌نویس پیام‌ها، استخدام‌کنندگان در لینکدین همچنین می‌توانند با استفاده از این فناوری شرح شغل ایجاد کنند. از اکتبر 2023، این ویژگی فقط به زبان انگلیسی و برای تعداد کمی از حساب‌های لینکدین در دسترس است – اما احتمالاً کاربران بیشتری در آینده به این ویژگی دسترسی خواهند داشت.

با ویژگی شرح وظایف مبتنی بر هوش مصنوعی، می توانید مکان افتتاحیه خود را تعیین کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید در مورد نوع شغل و نام شرکت صحبت کنید – به همراه ویژگی های مختلف دیگر.

اگر به دنبال شغل جدیدی هستید، باید مراقب چندین پرچم قرمز در توضیحات شغلی باشید (خواه آنها توسط هوش مصنوعی تولید شده باشند یا نه). به این ترتیب، انتخاب نقشی که برای شما مناسب تر است آسان تر خواهد بود.

لینکدین از هوش مصنوعی در چندین روش موثر استفاده می کند

چه بخواهید پروفایل خود را در لینکدین بهینه کنید یا جستجوی خود را برای نامزدهای بسیار ماهر به عنوان یک استخدام کننده بهبود بخشید، چندین ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی در لینکدین وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید. برخی از این موارد، مانند توصیه های شغلی، به خوبی تثبیت شده اند. اما برخی دیگر، مانند پیام‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی، هنوز در روزهای اولیه خود هستند.

اگرچه می‌توانید از برخی ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی به صورت رایگان استفاده کنید، برای دیگران به اشتراک LinkedIn Premium نیاز دارید. اگر احساس می کنید که این ابزار برای حرفه شما ضروری است، ممکن است ارزش ارتقاء داشته باشد.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید