OpenAI در یادداشت‌های انتشار ChatGPT می‌گوید قابلیت دسترسی به اینترنت درحال اضافه‌شدن به این چت‌بات است. ویژگی پلاگین‌ها یا ابزارهایی که امکان دسترسی به سرویس‌های شخص ثالث را فراهم می‌کنند هم از فاز آلفا به بتا می‌رود تا تمام کاربران نسخه پلاس، یعنی نسخه پولی این چت‌بات، به آن‌ها دسترسی پیدا کنند. در این پست به بررسی ویژگی های نسخه پلاس ChatGPT می پردازیم.

ویژگی های نسخه پلاس ChatGPT

پلاگین‌های ChatGPT اولین‌بار در ماه مه 2023 با سرویس‌هایی برای Zapier ،Expedia ،Shopify ،OpenTabl و Instacart عرضه شدند. OpenAI می‌گوید کاربران نسخه پلاس حالا به بیش از 70 پلاگین دسترسی خواهند داشت.

ویژگی های نسخه پلاس ChatGPT
ویژگی های نسخه پلاس ChatGPT

فعال‌سازی دسترسی به وب و پلاگین‌ها در ChatGPT

اگر شما هم از مشترکین ChatGPT Plus هستید، می‌توانید با رفتن به بخش Settings و منوی Beta features، سوئیچ‌های مربوط به Web Browsing و Plugins را فعال کنید. پس از انجام این کار می‌توانید از بالای پنجره چت، پلاگین‌ها را پیدا کنید و سرویس‌های مدنظر خود را نصب نمایید.

OpenAI هنوز اعلام نکرده است که کاربران عادی چه زمانی می‌توانند به این قابلیت‌ها دست پیدا کنند. درواقع هنوز هیچ صحبتی دراین‌باره به میان نیامده است. اما اگر توسعه‌دهنده هستید و می‌خواهید اپلیکیشن خود را از طریق ChatGPT در اختیار کاربران بگذارید، می‌توانید به فهرست انتظار این شرکت بپیوندید.

این خبر در شرایطی اعلام می‌شود که مایکروسافت هفته گذشته چت‌بات بینگ خود را در دسترس تمام کاربران قرار داد و پشتیبانی از پلاگین‌ها هم به آن اضافه شد. به‌علاوه، دیروز در خبری گفته شد که ویژگی‌های جدیدی به بینگ چت اضافه شده است تا این چت‌بات بتواند در کنار پاسخ‌های متنی، عکس و جدول هم ارائه کند. انتظار می‌رود که مایکروسافت در کنفرانس بیلد پیش رو از برنامه‌های بیشتری برای چت‌بات خود پرده بردارد.

openai

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید