به لطف ویژگی جدید پرداخت‌های رمز ارزی با شیبا، XRP و کاردانو بر روی 40 درصد از سایت‌های جهان فراهم شده است. در این پست به بررسی پذیرش شیبا، XRP و کاردانو در وردپرس می پردازیم.

پذیرش شیبا، XRP و کاردانو در وردپرس

اکنون به لطف ویژگی افزونه جدید امکان پذیرش شیبا، XRP، کاردانو و بقیه رمز ارزهای پشتیبانی شده توسط درگاه Binance Pay در تمام فروشگاه‌های وردپرسی فراهم شده است.

با توجه به اینکه وردپرس بیش از 40 درصد از تمامی سایت‌ها را مدیریت می‌کند، انتظار می‌رود که این ویژگی جدید سطح کاربرد رمز ارزها را افزایش دهد.

در طی سال گذشته تعداد سایت‌های وردپرسی به رقم 835 میلیون رسید. در حال حاضر 14.7 درصد از سایت‌های برتر در جهان بر اساس وردپرس ساخته شده‌اند.

به کمک این افزونه، گستره‌ی وسیعی از سایت‌های تجارت الکترونیک از کسب‌وکارهای کوچک محلی گرفته تا فروشگاه‌های بزرگ جهانی امکان پذیرش آسان رمز ارزها و رشد جامعه مشتریان خود را خواهند یافت.

همین حالا میلیون‌ها کسب‌وکار از WooCommerce، نرم افزار تجارت الکترونیک منبع باز بر اساس وردپرس جهت مدیریت سفارشات آنلاین استفاده می‌کنند. WooCommerce به عنوان پلتفرم تجارت الکترونیک برای 25 درصد از 1 میلیون فروشگاه آنلاین برتر در جهان ایفای نقش می‌کند.

پذیرش رمز ارزها به عنوان یک روش پرداختی در حال گسترش است. همانطور که پیش‌تر گزارش شد، به لطف همکاری Binance Pay با سرویس پرداخت بین‌المللی IvendPay، امکان استفاده از رمز ارزهای پشتیبانی شده بر روی پلتفرم پرداختی بایننس در 400 فروشگاه در هفت کشور وجود دارد.

در ماه فوریه، راه‌حل پذیرش پرداخت Ingenico و Binance Pay از همکاری استراتژیک خود جهت ارائه‌ی راه‌حل پذیرش پرداخت رمز ارزی داخل فروشگاه‌ها با راه‌اندازی نسخه آزمایشی آن در فرانسه رونمایی کردند.

u.today

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید