پرداخت با ارزدیحیتال در Nexon America

پرداخت با ارزدیحیتال در Nexon America | پرداخت با کریپتو در غول صنعت گیمینگ

زمان مطالعه 2 دقیقه

شرکت Nexon America که از بزرگترین ها در عرصه گیمینگ می باشد، پذیرش انبوهی از کریپتوکارنسی ها را برای خرید های درون بازی، آغاز کرد. در این خبر به بررسی پرداخت با ارزدیحیتال در Nexon America می پردازیم.

پرداخت با ارزدیحیتال در Nexon America

شرکت نکسون آمریکا که زیر مجموعه غول گیمینگ کره ای می باشد، به منظور پذیرش تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال، همکاری خود با شرکت پرداختی BitPay را آغاز کرد. طبق بیانیه صادر شد اخیر، در بین لیست ارزهای دیجیتال مورد پذیرش، دوج کوین (DOGE) هم برای خرید آیتم های داخل بازی استفاده می شود.

مدیرعامل شرکت بیت پی، Stephan Pair انتظار دارد که این همکاری، باعث پیشرفت در زمینه گیمینگ شود.

توافق ما با Nexon Amercica برای مدیریت پرداخت با رمز ارز برای خرید آیتم های درون بازی، تجربه ای عالی در اختیار گیمر ها قرار خواهد داد.

همانطور که قبلاً گزارش آن منتشر شده بود، شرکت BitPay در اوایل ماه میلادی جاری، رقیب سرسخت Dogecoin یعنی شیبا اینو (SHIB) را هم به لیست ارزهای خود اضافه کرد.

در ماه آوریل (فروردین)، شرکت نکسون معادل 100 میلیون دلار بیت کوین (BTC) خریداری کرد تا بتواند در حفظ قدرت خرید دارایی های نقدی خود موفق تر عمل کند. این سرمایه گذاری آنها به عنوان بزرگترین سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از جانب یک شرکت می باشد که در بورس اوراق بهادار توکیو ثبت شده است.

معاملات پرچمدار بازار کریپتو در حال حاضر با قیمت کمی پایین تر از 49,000 دلار انجام می گیرد و همچنان در تلاش است تا به بالای سطح مقاومت 52,000 دلار دست یابد.

کنی چنگ (Kenny Chang) از شرکت نکسون آمریکا اضافه شدن امکان پرداخت با رمز ارزها، به خرید بیت کوینی که توسط شرکت مادر انجام گرفته است ارتباطی ندارد.

یک روند تفرقه انگیز

با افزایش کانون توجه به عرصه کریپتو و توکن های غیر مثلی (NFT) در سال 2021، خیلی از غول های دیگر در صنعت گیمینگ، وسوسه شده اند تا وارد این بازار شوند.

مدیرعامل شرکت Electronic Arts یا همان EA یعنی Andrew Wilson، پیش بینی کرده بود که بازی های “Play-to-earn” و توکن های غیر مثلی، آینده گیمینگ می باشند.

یکی دیگر از غول های دنیای گیم یعنی شرکت یوبی سافت (Ubisoft) در ابتدای ماه جاری یک فعالیت بزرگ در زمینه NFT رقم زد که البته انتقاد های شدیدی را به همراه داشت.

همزمان با این جریانات، شرکت Steam که بازی های زیادی در بستر آن ارائه می شود، بازی های بلاک چین و NFT را در این پلتفرم ممنوع کرد.

پلتفرم گفتمان های گروهی Discord هم پس از برخورد با واکنش شدید جامعه کاربران خود، مجبور شد از طرح خود مبنی بر یکپارچه سازی اتریوم (ETH) صرف نظر کند.

منبع: یو تودی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه