سایت DesignCrowd با در نظر گرفتن همه موارد، گزینه بسیار خوبی است. رابط کاربری ممکن است گاهی اوقات بسیار گیج کننده باشد، اما ممکن است به خوبی تصمیم بگیرید که قیمت های کاملا مناسب ارزش آن را دارد.

اگر می خواهید پول بیشتری پس انداز کنید، اما به یک لوگوی حرفه ای نیاز دارید، باید به Fiverr بروید و یک طراح لوگو را با کمتر از 5 دلار استخدام کنید.

لوگوهای بودجه خود را با سایت DesignCrowd دریافت کنید (شاید)

DesignCrowd، یک سرویس طراحی مبتنی بر جامعه، جامعه نسبتاً محترمی با بیش از 1100000 طراح ایجاد کرده است. همه آنها آماده هستند و منتظرند تا یک لوگو برای شما بسازند.

در واقع، DesignCrowd همه این کارها را انجام می دهد: لوگو، کارت ویزیت، تی شرت، طراحی سایت، طراحی شخصیت کارتونی و حتی طراحی پاکت. لیست کامل بسیار زیاد است، بنابراین می توان تصور کرد که DesignCrowd می تواند تقریباً هر چیزی را برای شما طراحی کند.

این سایت از زبان های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و آلمانی پشتیبانی می کند و شما می توانید یک لوگو تقریبا به هر زبانی طراحی کنید. همه بسته ها بسته های پولی هستند، بدون نمونه رایگان. خوشبختانه، همه چیز بسیار مقرون به صرفه است (در ادامه در مورد آن بیشتر است).

اما آیا آنها لوگوی مورد نیاز شما را خواهند ساخت؟ آیا آنها آن را با قیمتی که شما بتوانید تهیه کنید، می سازند؟ آیا بهتر است یک طراح را با قیمت 5 دلار در Fiverr استخدام کنید؟ یا آیا قصد دارید یک لوگوی فانتزی دریافت کنید که شرکت شما را به آمازون بعدی تبدیل کند؟

پاسخ آن سوال آخر خیر است. فقط شما قادر به انجام آن هستید. اما پس از آزمایش DeisgnCrowd به عنوان بخشی از تلاش من برای یافتن بهترین لوگوی جدید برای Website Planet، پاسخی برای سوالات دیگر دارم.

اما قبل از اینکه به آن بپردازیم، باید اشاره کنم که لوگویی که از DesignCrowd گرفتم برنده بود! اکنون لوگوی رسمی جدید برای سایت ما است. و این خیلی چیزها را می گوید.

هر چیزی که از سایتی به نام سایت DesignCrowd انتظار دارید وجود دارد

اما این چیزی نیست که شما یا من آن را «ساده» بنامیم. متأسفم که این را می گویم، اما قراردادهای قانونی وجود دارد که بهتر و ساده تر از رابط کاربری DesignCrowd توضیح داده می شوند. اقتصاد ممکن است زمان آسان تری به شما بدهد. هرچند ریاضی نیست. ریاضی هنوز دشمن من است.

به هر حال، می‌توانید «پروژه‌ای» ارسال کنید تا توسط طراحانی که ممکن است علاقه‌مند باشند، انجام شود. تعداد طراحانی که ظاهر می شوند بستگی به بسته طراحی شما برای پروژه لوگوی خود دارد. ما ماهیت این پروژه‌ها را توضیح می‌دهیم، زیرا وب‌سایت DesignCrowd این کار را نمی‌کند (یا حداقل، توضیح خوبی را انجام نمی‌دهد).

ارزان‌ترین بسته DesignCrowd که به عنوان «پروژه خدمات یک طراح» نیز شناخته می‌شود، به مدت هفت روز از انتخاب طراح تا نهایی‌سازی لوگو اجرا می‌شود. می توانید از DesignCrowd بخواهید که طراح شما را برای شما انتخاب کند، یا می توانید منتخب طراحان را مرور کنید و یکی را دعوت کنید. این بسته ای است که ما برای آزمایش استفاده کردیم، و افزونه «طراح برتر» را خریداری کردیم تا DesignCrowd یک طراح با رتبه بالا برای ما انتخاب کند.

بسته دوم “مسابقه کوچک” است. یک دور ارسال یک روزه برای دریافت سه طراح و یک دور نهایی هفت روزه برای دریافت بازبینی‌های شما وجود دارد. این پروژه فقط برای مجموعه ای از طراحان با حداقل 2.75 ستاره (از 5 ستاره) و امتیاز بازخورد مثبت 75٪ در دسترس است. شما نمی توانید طراحان را خودتان به پروژه دعوت کنید.

بسته‌های سوم، چهارم و پنجم، که مشخصا گران‌ترین بسته‌ها هستند، «مسابقات» معمولی هستند. یک دور ارسال هفت روزه وجود دارد که طی آن تعداد نامحدودی از طراحان می توانند درخواست دهند و یک دور نهایی هفت روزه وجود دارد. شما همچنین می توانید از طراحان انتخابی خود برای شرکت دعوت کنید.

مسابقات منظم برای همه طراحان آزاد است و برای ترویج رقابت طراحی شده اند. می‌توانید نظرسنجی‌هایی را برای سنجش محبوبیت ارسال‌هایی که دریافت می‌کنید، انجام دهید، با طراحان تعامل داشته باشید و سر و صدایی در اطراف پروژه‌تان ایجاد کنید، با این فرض که برای هیچ یک از افزونه‌های حفظ حریم خصوصی پولی پرداخت نکرده‌اید (در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم).

DesignCrowd جامعه عظیمی از طراحان آزاد دارد. همانطور که می‌بینید فقط با مرور نمونه‌های طراحی لوگو، می‌توانید تقریباً به هر سبک ممکن یک لوگو دریافت کنید. اکنون، تعداد گزینه هایی که باید از بین آنها انتخاب کنید کاملاً به میزان پرداخت شما بستگی دارد. موارد دیگری که به تمایل شما برای جدا کردن پول نقد بستگی دارد عبارتند از:

چقدر سریع لوگوها را انتخاب می کنید (به نظر می رسد میانگین زمان چند روز باشد)

پست های مرتبط
خرید ریالی از وب سایت 3DOcean با استفاده از خدمات پی پال
خرید از وب سایت 3DOcean

3DOcean یکی دیگر از سایت های زیر مجموعه Envato Market است. 3DOcean وب سایتی است جهت فروش بهترین فایل ها برای ساخت گرافیک بازی های بیشتر بخوانید

آموزش های تجارتی در سایت skillcrush وپرداخت با پی پال
سایت skillcrush

شاید تا الان برای بسیاری از ما اتفاق افتاده باشید که تصمیم گرفته باشیم تجارتی را آغاز کنیم. در ابتدا بیشتر بخوانید

چه مدت می توانید یک پروژه را باز نگه دارید

چند ویرایش می توانید دریافت کنید

چند بار والدینت می گویند: «مطمئنی ارزش این همه پول را داشت؟ پسر عموی شما در MS Word لوگو می سازد.

اما در نهایت چه چیزی به دست می آورید؟ خوب، این موارد قابل تحویل برای هر لوگویی که انتخاب می کنید هستند:

1 فایل برداری EPS، که می تواند به هر اندازه ای مقیاس شود و با هر برنامه برداری مانند Inkscape (رایگان) باز شود.

1 فایل JPG بزرگ، برای استفاده در اسناد با کیفیت بالا

1 فایل JPG کوچک، برای استفاده در وب

1 فایل PNG، برای استفاده در وب

فایل منبع اصلی که معمولاً یک فایل برداری AI (Adobe Illustrator) است. در حالی که این را می توان به هر اندازه ای نیز تغییر داد، نیاز به داشتن برنامه ای مانند Adobe Illustrator دارد که بسیار گران است.

اگر می‌خواهید درباره طراحان بالقوه خود بیشتر بدانید، می‌توانید تاریخچه، کارهای گذشته و رتبه‌بندی ستاره‌های آنها را بررسی کنید. حتی می توانید ببینید که آنها تا کنون چقدر در پلتفرم DesignCrowd درآمد داشته اند. و می‌توانید تمام این اطلاعات را در سایت ببینید، حتی اگر هنوز پروژه‌ای را شروع نکرده باشید.

انجمن DesignCrowd بزرگترین ویژگی آن است

مانند بسیاری از فروشندگان آنلاین، DesignCrowd برای انجام تمام کارهای واقعی، ایجاد “محصول” و هدایت ترافیک به وب سایت به جامعه خود متکی است. خود سایت مانند یک تسهیل کننده یا واسطه عمل می کند و اکنون یک جامعه واقعاً عظیم از بیش از 700000 طراح وجود دارد. این بزرگترین انجمن موجود نیست، اما به اندازه کافی بزرگ است که احتمالاً یک طراح پیدا خواهید کرد که بتواند نیازهای شما را برآورده کند.

شما می توانید برای (تقریبا) کیفیت بالاتر تضمین شده اضافی پرداخت کنید

از آنجایی که DesignCrowd یک سایت مبتنی بر جامعه است، برخی از طراحان بهتر از دیگران خواهند بود. من هنوز طراحانی را پیدا نکرده ام که فکر می کنم واقعاً «بد» هستند، اما بدیهی است که شما عاشق هر لوگویی که دریافت می کنید، نخواهید بود.

برخی از پروژه‌های لوگو نسبت به دیگران جالب‌تر و/یا پردرآمدتر هستند و پروژه‌های جالب‌تر و/یا پردرآمدتر مطمئناً طراحان بهتری را جذب خواهند کرد. اگر یک طراح را مستقیماً به پروژه خود دعوت می کنید، باید منتظر بمانید تا ببینید چه کسی علاقه مند به کار برای شما است. این امر برخی از پروژه‌های کوچک‌تر و ارزان‌تر را در یک نقطه ضعف کوچک قرار می‌دهد، زیرا پروژه‌های ارزان‌تر ممکن است به عنوان «ارزش وقت کسی» تلقی نشوند.

روشی که DesignCrowd این را جبران می‌کند، با ارائه افزونه «طراحان برتر» است. اگر افزونه را بخرید، پلتفرم یک طراح با رتبه بالا را به “پروژه خدمات یک طراح” شما یا سه طراح با رتبه بالا را به “مسابقه” شما اختصاص می دهد (مینی یا معمولی). شما نمی توانید انتخاب کنید که کدام طراح(ها) با شما کار کنند، اما بسته به نرخ آنها، کار با آنها ممکن است گزینه ارزان تری نسبت به استخدام مستقیم یک طراح باشد.

شما می توانید پروژه های خود را خصوصی نگه دارید

DesignCrowd تعدادی ویژگی اضافی را ارائه می دهد که اگر مایل به پرداخت هزینه اضافی هستید می توانید به هر پروژه اضافه کنید. یکی از افزونه های خوب این است که می توانید پروژه خود را از موتورهای جستجو، رقبا و سایر مشتریان مخفی کنید!

همچنین می‌توانید همه چیز را که برای پروژه‌تان ساخته شده است، توسط یک NDA (توافقنامه عدم افشای) محافظت کنید، که مانع از آن می‌شود که طراحان شما به کسی بگویند که روی چه چیزی کار می‌کنند. بنابراین، اگر می‌خواهید لوگوی جدید را تا زمانی که آماده شوید شگفت‌انگیز نگه دارید، می‌توانید این کار را انجام دهید.

DesignCrowd مسابقات طراحی را فقط برای سرگرمی برگزار می کند

روزی روزگاری سایتی به نام Worth1000.com مسابقات دستکاری عکس را فقط به این دلیل برگزار می کرد که می توانست. اکنون سایت از بین رفته است و انجمن بخشی از DesignCrowd است. خوشبختانه، مسابقات هنوز در حال اجرا هستند و در واقع هدفی دوگانه دارند.

برای طراحان، آنها سرگرم کننده هستند! طراحان می توانند در تابلوی امتیازات جهانی امتیاز کسب کنند، و چه کسی از لاف زدن خوشش نمی آید؟

برای مشتریان، آنها می توانند راهی عالی برای یافتن طراحانی باشند که در فتوشاپ خوب هستند. اگر این یک نیاز برای پروژه شما است، مسابقات را بررسی کنید (و همچنین نمونه کارها معمولی طراحان).

تجربه من با سایت DesignCrowd

هنگامی که پروژه ای را در DesignCrowd شروع کردم، روند کمی ساده تر شد. همانطور که قبلاً ذکر کردم، ما ارزان‌ترین بسته را با افزونه‌ای دریافت کردیم که امیدوارم بتوانیم یک طراح برتر را برای ما به ارمغان بیاوریم. یک روز یا بیشتر طول کشید تا با یک طراح با نام کاربری ArtTank، که با نام خنت نیز شناخته می‌شود، مطابقت پیدا کردم (نام خانوادگی ارائه نشده است).

هشدار اسپویلر: من (از نظر افلاطونی) عاشق این شخص هستم.

خنت حرفه ای، مودب و سریع بود. او زمان بسیار کمی برای ایجاد چیزی داشت که برای همین سایت عالی به نظر می رسید، که، همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، “سیاره وب سایت” نام دارد. این یک نام خوب و به یاد ماندنی است، و من (از نظر افلاطونی) عاشق افرادی هستم که با آنها کار می کنم، اما این نام از نظر نشانه های بصری باعث می شود طراحان کمی با آنها کار کنند.

فقط بگو، لطفا مرا اخراج نکن. و در این بررسی برای بسیاری از تصاویر سیاره ای و فضایی آماده شوید.

با در نظر گرفتن همه چیز، فکر می کنم خنت خیلی خوب عمل کرد. او گفت «سلام»، سپس بلافاصله بر اساس خلاصه‌ای که ارائه کرده بودم، روی مفاهیم لوگو کار کرد. سه مفهوم اول در اطراف لبه ها کمی خشن بودند، که قابل انتظار است:

مفاهیم اول (بالا چپ) و سوم (پایین) ارائه شده را دوست داشتم. با این حال، اولی در اندازه های کوچک چندان عالی به نظر نمی رسد. سومی هم این مشکل را دارد اما در حد کمتر. من هم به خنت گفتم و او با این اصلاحات برگشت:

دوباره، من عاشق مفاهیم بالا سمت چپ و پایین شدم، زیرا آنها پیشرفت های قطعی نسبت به نسخه های اصلی داشتند. من فقط چند روز مانده به این پروژه، بنابراین به خنت گفتم:

“خوب، من عاشق مفاهیم چهار و ششم. من فقط این را می گویم: اگر به آنها افتخار می کنید، به من اطلاع دهید و من فوراً پرداخت را تأیید می کنم / تصمیم نهایی خود را خواهم گرفت. اگر اصلاحاتی وجود دارد که شخصاً دوست دارید انجام دهید، ادامه دهید. من منتظر می مانم. در هر صورت، تجارت با شما لذت بخش بوده است.»

به طور معمول، این یک حرکت تجاری نیست که من توصیه می کنم. عجله داشتم اما می خواستم ببینم چه می شود. خنت که حرفه ای بدی است، این را گفت:

«هنوز به تأیید پرداخت ضربه نزنید، اجازه دهید یکی دیگر را امتحان کنم و ببینم آیا می‌توانم به چیز دیگری فکر کنم که به راحتی با کسب‌وکار منطبق باشد.»

خنت یک راه آسان برای خروج داشت، اما او همچنان می خواست کار خود را بهبود بخشد. من هنوز مطمئن نبودم کدام لوگو را انتخاب کنم، تا زمانی که این زیبایی وارد شد:

نگاه کنید، ممکن است بگویید این کمی کلیشه ای است، و مطمئناً، این مفهوم قبلاً استفاده شده است، احتمالاً در دهه 90. اما مینیمالیسم پیچ و تاب جدیدی در مفهوم ایجاد می کند و اجرای کلی این لوگو فوق العاده است. مهمتر از همه، کاملاً با موضوع وب سایت ما مطابقت دارد. با توجه به مدت زمانی (پنج روز) که این طراح باید کار کند، می توانم بگویم که او کار بسیار خوبی انجام داده است.

من مشکلاتم را با تجربه استفاده از سایت دارم (اطلاعات بیشتر در مورد آن در زیر)، اما چیزی جز ستایش خنت ندارم. افزونه «طراح برتر»، به نظر من، ارزشش را داشت، زیرا کار کردن با شخصی که به ساخت یک لوگوی خوب اهمیت می‌داد، بسیار راحت بود.

اما خبر واقعا خوب این است که این لوگو در دفتر ما رای آورد و اکنون لوگوی رسمی جدید ما برای Website Planet است (شما می توانید آن را با شکوه تمام در هر صفحه در سایت مشاهده کنید).

آیا این بدان معناست که سایت DesignCrowd راه حل مناسبی برای شماست؟

DesignCrowd برای همه نیست. این به اندازه سایر رقبای برتر سریع یا ارزان نیست (به عنوان مثال Fiverr، Upwork)، و کل موضوع برگزاری مسابقه ممکن است برای برخی کمی بیش از حد باشد. گفته می‌شود، اگر بودجه دارید و بدش نمی‌آید کمی منتظر بمانید، احتمال زیادی وجود دارد که لوگوی رویاهای خود را در DesignCrowd پیدا کنید.

استفاده از DesignCrowd می تواند بسیار، بسیار آسان تر باشد – اما حدس می زنم می تواند بسیار بدتر باشد

رابط کاربری DesignCrowd مانند پیمایش در یک محله قدیمی پس از ده سال دوری است: شما یک ایده کلی از جایی که می خواهید بروید و چگونه به آنجا برسید دارید، اما جزئیات آن گاهی اوقات نامشخص است. و به دلایلی همه جا دکمه هایی وجود دارد و همه سعی می کنند چیزی به شما بفروشند.

چیزی که من می گویم این است که تعداد واقعاً گسترده گزینه ها گاهی اوقات می تواند بسیار زیاد شود و UI را کمی گیج کننده کند. راه “به جلو” همیشه آشکار نیست.

چیزی که من را گیج کرد تفاوت بین یک پروژه و یک مسابقه است. (باز هم، وب سایت آن را توضیح نمی دهد، و من مجبور شدم از پشتیبانی مشتری بپرسم تا توضیح بدهم.) در صورتی که هنوز در مورد این شرایط مطمئن نیستید، اجازه دهید توضیح دهم: Project یک اصطلاح چتر است و یک پروژه می تواند یک «پروژه خدمات یک طراح»، «مسابقه کوچک» یا یک «مسابقه» معمولی.

همچنین، مرکز کمک می تواند بصری تر باشد. مشاوره برای مشتریان و مشاوره برای طراحان از هم جدا نگهداری نمی شوند. با جستجوی «DesignCrowd [کلمات کلیدی انتخابی من]» چیزها را راحت‌تر پیدا کردم.

در نهایت، سایت به درستی به روز نشده است. به عنوان مثال، به نظر می رسد چندین صفحه خدماتی ارائه می دهند که در واقع منسوخ شده اند. در پایین صفحه، پیوندهایی به «مناقصه طراحی»، «کارهای طراحی» و «انبوه سپاری طراحی» وجود دارد. آنها را نادیده بگیر. در مرکز کمک، “شغل های طراحی” “مشاغل آزاد” نامیده می شوند. آن مقالات را نیز نادیده بگیرید.

گفتنی است، هنگامی که به سایت عادت کردید (و کمی گوگل انجام دادید)، همه چیز سر جای خود قرار می گیرد. حداقل به اندازه یک بازیکن جدید در Warframe سخت نیست. (اگر اهل آن بازی ویدیویی نیستید، فقط جمله آخر را نادیده بگیرید… این یک داستان طولانی است، مانند هر چیز دیگری در Warframe.)

شما می توانید پروژه های خود را تا زمانی که آماده پرداخت و راه اندازی شوید ذخیره کنید

این ویژگی به اندازه کافی مهم است که برای هر سرویس طراحی لوگو که آن را دارد، به آن اشاره می کنم. اگر همه خدمات طراحی لوگو آن را داشته باشند، خیلی بهتر است. اینکه بتوانید بعداً به یک پروژه برگردید – برای مثال، پس از به دست آوردن بودجه لازم، یا تصمیم گیری در مورد آنچه واقعاً می خواهید یا در نهایت نوشتن یک خلاصه خوب – ضروری است. این می تواند شما را از ناامیدی زیادی نجات دهد.

ادامه کار با طراح مورد علاقه شما آسان است

وقتی یک طراح دارید که روی پروژه ای برای شما کار می کند، UI خدمات دیگری را که ارائه می دهد به شما نشان می دهد. این یک ویژگی کوچک است، اما اگر می‌خواهید از یک طراح برای بیش از یک پروژه استفاده کنید کمک می‌کند – که راهی آسان برای ثابت نگه داشتن همه طرح‌ها است. با کلیک بر روی دکمه “مدیریت پروژه” برای پروژه مورد نظر می توانید پیوندی را بیابید.

یک “Designer Finder” بسیار خوب وجود دارد

می‌توانید طراحان را بر اساس خدماتی که ارائه می‌دهند، موقعیت مکانی، رتبه‌بندی، درآمد یا پروژه‌هایی که برنده شده‌اند مرور کنید. این یک سیستم فیلترینگ نسبتاً ساده است، اما برای کمک به شما برای پیدا کردن یک طراح در منطقه زمانی خود با حداقل رتبه چهار ستاره کافی است.

با این حال، همه طراحان برابر نیستند، و اگر برای یک “طراح برتر” پول اضافی پرداخت نکرده باشید، احتمال بیشتری وجود دارد که از طرح ها غافلگیر نشوید. به نظر نمی رسد فرآیند بررسی برای طراحان وجود داشته باشد. خود جامعه بیشتر کنترل کیفیت را انجام می دهد. این می تواند گاهی اوقات منجر به نارضایتی مشتریان شود.

برای مرور طراحان موجود نیازی به ثبت نام در حساب کاربری ندارید، اما برای ارسال یک پروژه یا مسابقه تک به تک باید وارد حساب کاربری خود شوید.

وقتی تازه شروع کرده اید، بهتر است از قبل بدانید چه می خواهید. طراحان با در نظر گرفتن همه موارد، زمان‌های بسیار سریعی را ارائه می‌دهند، و DesignCrowd از شما نیز انتظار دارد که سریع کار کنید. شما فقط چند روز فرصت دارید تا درخواست تجدید نظر کنید و لوگوی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

چگونه پشتیبانی سایت DesignCrowd اندازه گیری می شود؟

من اشاره کردم که مرکز راهنمایی DesignCrowd ممکن است کمی گیج کننده باشد، و من روی آن ایستاده ام. با این حال، خوب است که اصلاً یکی وجود دارد. این دارای برخی دستورالعمل‌های اولیه و به سبک آموزشی است که برای استفاده از این سرویس نیاز دارید.

البته یک سؤال متداول نیز وجود دارد. وبلاگی با توصیه های طراحی محور و اخبار کلی وجود دارد. اطلاعات این است که… خوب آن‌ها وجود دارند، و برخی از آن‌ها بسیار عمومی هستند.

گزینه های پشتیبانی زنده، با این حال، بسیار عالی هستند. من پشتیبانی ایمیل، پشتیبانی تلفنی و چت زنده را امتحان کردم و تجربیات خوبی با هر سه داشتم.

پشتیبانی ایمیل DesignCrowd

من پرسیدم که چه حقوق استفاده ای را با لوگوی خود دریافت می کنم، و در اواخر شب اینجا در مکزیکو سیتی پاسخی دریافت کردم. فقط حدود 23 دقیقه طول کشید. اکنون، احتمالاً این یک سؤال رایج است، بنابراین من تعجب نمی‌کنم اگر پاسخی کپی/پیست آماده داشته باشند، اما من با آن موافقم. نماینده پشتیبانی آنچه را که باید بدانم به من گفت.

پشتیبانی تلفن DesignCrowd

با شماره US DesignCrowd تماس گرفتم (شماره هایی برای بریتانیا، استرالیا، برزیل، کانادا، نیوزلند و سنگاپور نیز وجود دارد) و به سرعت و با کمی دردسر به من مراجعه کردند. من توضیحی درباره هزینه‌های صورت‌حساب‌ام خواستم، و نماینده پشتیبانی من – فکر می‌کنم از یک مرکز تماس، اگرچه نمی‌توانم با اطمینان بگویم – همه چیز را واضح و مختصر توضیح داد.

همیشه در تماس با افراد مرکز مودب باشید. کارها را خیلی سریعتر انجام می دهد.

آیا DesignCrowd ارزش خوبی برای پول ارائه می دهد؟

به طور کلی، برنامه های قیمت گذاری بسیار مناسب هستند، به خصوص با توجه به چرخش سریع. لوگوهای طراحی شده سفارشی از طراحان و آژانس های بزرگ می تواند ده ها هزار دلار و گاهی صدها هزار هزینه داشته باشد. محبوب‌ترین طرح‌های DesignCrowd بخش کوچکی از آن را درخواست می‌کنند و شما طرح‌های زیادی را در عرض چند روز دریافت می‌کنید.

گزینه های پرداخت شما شامل Visa، Mastercard، American Express و PayPal است.

اساساً همه پلن ها دارای ویژگی های یکسانی هستند، با این تفاوت که پلان های گران تر، طرح ها و طراحان بیشتری را برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهند. همه طرح‌های فراتر از ارزان‌ترین آنها نیز با بازبینی نامحدود ارائه می‌شوند.

دو گران‌ترین طرح نیز به شما کارت ویزیت می‌دهند و فهرست پروژه شما به معنای واقعی کلمه برجسته می‌شود تا متمایز شود. گران ترین طرح پروژه شما را قبل از دیگران نشان می دهد تا بتوانید طرح های بیشتری را سریعتر دریافت کنید.

راستش، من مطمئن نیستم که گران ترین طرح ها ارزش پول را دارند یا خیر. اگر می خواهید 100-150 لوگو را انتخاب کنید، این گزینه وجود دارد، اما چه کسی چنین زمان دارد؟! خوب، من این کار را می کنم، اما این در کنار موضوع است.

پس از خرید لوگوی خود، فرآیند به پایان می رسد. اگر بسیار مؤدب هستید، ممکن است بتوانید طراح خود را متقاعد کنید که یک یا دو ویرایش اضافی ارائه دهد. با این حال، جدا از این احتمال، هیچ گام دیگری درگیر نیست.

خوشبختانه، ضمانت بازگشت پول وجود دارد. اگر هیچ یک از طرح ها را دوست ندارید، ظرف 30 روز پول خود را پس بگیرید و بودجه پروژه خود را پس می گیرید، منهای مقداری کارمزد. توجه داشته باشید که اگر پروژه به‌عنوان «ضمانت‌شده» علامت‌گذاری شده باشد، بازپرداخت در دسترس نیست (یعنی شما متعهد شده‌اید که برنده‌ای را بدون توجه به هر چیزی انتخاب کنید).

در آخر می توانید تخفیف بگیرید. از دست دادن آنها آسان است، اما من مطمئن خواهم شد که این اتفاق نمی افتد. تقریباً در پایین هر صفحه از وب سایت DesignCrowd، بخشی برای «صفحات محبوب» وجود دارد. در آنجا روی لینک تخفیف DesignCrowd کلیک کنید. سپس جکپات پس انداز را ببینید.

حقوق استفاده

حقوق استفاده به اندازه کافی ساده است: شما پرداخت می کنید، این مال شما است. کاملا و بدون قید و شرط مال شماست. از لوگوی خود در مکان و زمانی که می خواهید، بدون هیچ هزینه اضافی استفاده کنید.

واقعا نمی توان با آن بحث کرد.

DesignCrowd با در نظر گرفتن همه موارد، گزینه بسیار خوبی است. جامعه انبوه به این معنی است که چیزی برای همه وجود دارد، اما کیفیت آن نیز متفاوت خواهد بود. رابط کاربری ممکن است گاهی بسیار گیج کننده باشد، اما بسته ها قیمت مناسبی دارند و در واقع می توانند ارزش آن را داشته باشند. اگر به چیزی بیش از یک لوگو نیاز دارید، DesignCrowd تقریباً تمام نیازهای طراحی گرافیکی ممکن را پوشش می دهد.

من در واقع پروژه‌های ارزان‌تر DesignCrowd را به مسابقات گران‌تر ترجیح می‌دهم. شما با افراد کمتری کار می کنید و زمان بیشتری برای مرور همه چیز، ارسال بازخورد و صیقل دادن لبه ها دارید. همه چیز شخصی‌تر به نظر می‌رسد، و این احتمال وجود دارد که شما با لوگویی که دوستش دارید به پایان برسید – درست مثل ما!

سوالات متداول

سایت DesignCrowd چیست؟

DesignCrowd یک سرویس طراحی مبتنی بر جامعه با بیش از 1,000,000 طراح است. آنها لیست عظیمی از خدمات را ارائه می دهند، از طراحی لوگو و تی شرت گرفته تا خلق شخصیت های کارتونی و حتی طراحی پاکت. شما می توانید لوگوی خود را تقریباً به هر زبانی طراحی کنید و خود سایت از انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و آلمانی پشتیبانی می کند.

می‌توانید مسابقه‌های طراحی لوگو را در DesignCrowd اجرا کنید و چندین گزینه برای انتخاب داشته باشید، یا می‌توانید با یک طراح به صورت تک به تک کار کنید تا مطمئن شوید دقیقاً آنچه را که نیاز دارید دریافت می‌کنید.

چگونه یک حساب DesignCrowd ایجاد کنم؟

برای شروع، باید با کلیک بر روی پیوند ارسال یک پروژه، یک پروژه را راه اندازی کنید. ابتدا یک دسته بندی طراحی را بر اساس نوع طراحی مورد نیاز خود انتخاب می کنید. سپس، Project Brief را تکمیل می‌کنید، که به شما کمک می‌کند توضیحی از آنچه می‌خواهید به جامعه طراح ارائه دهید.

پس از آن، اطلاعات کسب و کار یا شخصی خود را در DesignCrowd ثبت می کنید و اگر می خواهید مسابقه طراحی را برگزار کنید، می توانید بسته ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با بودجه شما مطابقت دارد.

DesignCrowd چقدر هزینه دارد؟

DesignCrowd چندین بسته را با ویژگی‌های یکسان ارائه می‌دهد، تنها تفاوت این است که طرح‌های گران‌تر طرح‌ها و طراحان بیشتری را برای انتخاب ارائه می‌دهند، و بازبینی‌های بیشتری دریافت می‌کنید.

به عنوان مثال، ارزان‌ترین بسته به شما امکان می‌دهد بین سه مفهوم لوگو انتخاب کنید و حداکثر سه نسخه را دریافت کنید. همچنین 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد، بنابراین لازم نیست نگران پایان دادن به مفهومی باشید که دوست ندارید.

چی یه لوگو خوب را می سازد؟

یک لوگوی خوب باید نشان دهنده شخصیت و هویت برند شما باشد. در عین حال، باید اصیل باشد و برای مخاطبان هدف شما جذاب باشد.

وقتی صحبت از طراحی لوگو به میان می آید، مهم است که نوع مناسبی را برای نیازهای خود انتخاب کنید، مانند علامت کلمه، نماد لوگو یا نشان. همچنین باید به انتخاب پالت رنگ و تایپوگرافی مناسب توجه کنید. اگر به گزینه های بیشتری برای الهام گرفتن نیاز دارید، لیست ما از بهترین خدمات طراحی لوگو برای سال 2023 را بررسی کنید.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید