تراکنش‌های سنتی B2B توسط بانک‌هایی پردازش می‌شد که تراکنش‌های پرداخت مشتری را از طریق سرویس کامپیوتری پردازش خودکار ارسال می‌کردند که ممکن است تا سه روز طول بکشد تا تسویه و پردازش شود. پردازش با سرعت بالا در پرداخت های دیجیتال را در ادامه بیشتر بررسی میکنیم.

وقتی مشتری از کارت اعتباری استفاده می‌کند، تاجران باید هزینه‌هایی را بپردازند و ممکن است بین 24 ساعت تا سه روز طول بکشد تا در حساب تاجر نشان داده شود.

پرداخت‌های بدون کارت، مانند پرداخت‌هایی که به صورت آنلاین یا تلفنی انجام می‌شود، برای بازرگانان پرهزینه است و نیاز به ورود و تأیید دستی دارد.

پست های مرتبط
نحوه افزودن کارت پرداخت در فروشگاه گوگل پلی
افزودن کارت پرداخت در فروشگاه گوگل پلی

اگر می ‌خواهید اپلیکیشن بخرید و مشترک سرویس‌ های اندروید شوید، باید یک روش پرداخت به حساب Google Play خود بیشتر بخوانید

بازگشت به تجارت با امریکن اکسپرس
امریکن اکسپرس

امریکن اکسپرس کارت اعتباری مخصوص کسب‌وکار های کوچک خود را با به‌روزرسانی کارت ویزیت Marriott Bonvoy دوباره فعال می‌کند.تجارت با بیشتر بخوانید

همه این روش‌های پرداخت دارای معایبی برای مشتری، مؤسسه مالی و کسب و کارها هستند. اختلال دیجیتال در صنعت خدمات مالی تأثیر عمده‌ای بر سیستم‌های پرداخت و انتظارات مشتری دارد. پیشرفت سریع فناوری‌هایی مانند اپلیکیشن‌های موبایل بانک، سیستم‌های پرداخت آنلاین و شرکت‌های فین‌تک غیرسنتی، انتظارات مشتریان را تغییر داده است. موسسات مالی و تاجران می‌خواهند فرآیند پرداخت را برای برآورده کردن انتظارات مشتریان سرعت بخشند.

در ادامه این مقاله به برخی از داده‌های مربوط به پرداخت‌ آنی، تلفن همراه، تجارت الکترونیک و استفاده از قابلیت‌های پرداخت دیجیتال اشاره می‌کند.

همچنین بر ایجاد سیستم پرداخت برای کاهش خطاها، جلوگیری از تقلب تمرکز می‌کند که برای ایجاد چنین سیستمی به ماشین لرنینگ و فضای ابری نیاز است.

بسیاری از بانک‌ها هنوز از پردازش دسته‌ای و سیستم‌های قدیمی‌تر استفاده می‌کنند که به‌روزرسانی و نگهداری آن‌ها می‌تواند پیچیده باشد.

استفاده از راه‌حل ابری Microsoft Azure مجموعه کاملی از منابع محاسباتی، شبکه‌ای و ذخیره‌سازی یکپارچه برای کمک به یکپارچه‌سازی راه‌حل های پردازش آنی و مدیریت وظایف به مؤسسات مالی ارائه می‌دهد.

Microsoft Azure به توسعه دهندگان امکان می دهد تا با ماشین لرنینگ خودکار، مقیاس خودکار محاسبات ابری و DevOps، مدل های جدید هوش مصنوعی را سریعتر بسازند و آموزش دهند. راه حل های مایکروسافت پرداخت سریع و مقرون به صرفه را ارائه می دهند.

به عنوان مثال Clearent خدمات پردازش کارت اعتباری جهانی را برای کسب و کارها در هر اندازه ای ارائه می دهد.

Clearent برای پشتیبانی از حجم کاری ده‌ها میکروسرویس، مدیریت انتقال داده و پردازش میلیون‌ها تراکنش‌های کارت اعتباری در هر ماه، ردیف سرویس دیتابیس Microsoft Azure SQL را انتخاب کرد.

Clearent قبل از تجزیه و تحلیل اطلاعات با استفاده از Microsoft Power BI، داده‌ها را از ده‌ها منبع مختلف در یک انبار داده های عملیاتی و انبار داده سازمانی در Azure ادغام می‌کند.

امتیاز 5/5 - از 2 رای
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید