پیش بینی بیت کوین سپتامبر ۲۰۲۳

پیش بینی بیت کوین سپتامبر ۲۰۲۳

زمان مطالعه 2 دقیقه

ماه اوت، ماه چالش‌برانگیزی برای بیت کوین بود که با ترس، عدم قطعیت و شک (FUD) و همچنین احساسات منفی نمایان گشت و منجر به کاهش 10 درصدی ارزش این ارز دیجیتال در 30 روز گذشته شد. در حالی که برخی معیارها یک چشم‌انداز صعودی را در بیت کوین نشان می‌دهند، شاخص‌های کلی بازار برای این رمزارز با شروع سپتامبر نزولی باقی ماندند. د راین پست به پیش بینی بیت کوین سپتامبر ۲۰۲۳ می پردازیم.

پیش بینی بیت کوین سپتامبر ۲۰۲۳

علی‌رغم احساس نزولی، بیت کوین از نظر آدرس‌های فعال روزانه، با نزدیک به 957000 آدرس منحصربه‌فرد که به صورت روزانه در شبکه BTC تعامل دارند، علامت مثبت را حفظ کرد. این استفاده بالا با توجه به اصلاحات چندگانه قیمت در طول ماه، قابل توجه بود.

پیش بینی بیت کوین سپتامبر ۲۰۲۳

پیش بینی بیت کوین سپتامبر ۲۰۲۳

یکی از معیارهای جالب توجه، فعالیت کیف پول نهنگ‌ها و کوسه‌ها است که بین 10 تا 10000 بیت کوین در خود نگهداری می‌کنند. در دو هفته آخر ماه اوت، این دارندگان بزرگ، 26299 بیت کوین اضافی به ارزش 687 میلیون دلار را به کیف پول خود واریز کردند.

پیش بینی بیت کوین سپتامبر ۲۰۲۳

پیش بینی بیت کوین سپتامبر ۲۰۲۳

با شروع ماه سپتامبر، نمودار قیمت بیت کوین با کاهش بیش از 4 درصدی در 24 ساعت گذشته، به تقریباً 26020.85 دلار رسید و با ارزش بازار بیش از 506 میلیارد دلاری همراه شد. با وجود این چالش‌ها، چند معیار صعودی ظاهر شده است. ذخایر بیت کوین در صرافی‌ها رو به کاهش بوده، که نشان‌دهنده کاهش فشار فروش است.

با این حال، هنگام بررسی نمودار روزانه بیت کوین، نگرانی‌هایی به وجود می‌آید. شاخص قدرت نسبی (RSI) پایین‌تر از سطح خنثی باقی ماند که احتمال ادامه روند فعلی قیمت را نشان می‌دهد.
علاوه بر این، شاخص میانگین متحرک واگرایی-همگرایی (MACD) یک متقاطع نزولی را نشان داد، در حالی که شاخص حجم در تعادل (OBV) در سطوح پایین باقی ماند؛ که هر دو به نفع فروشندگان بودند.

با شروع ماه سپتامبر، بازار ارزهای دیجیتال در وضعیت عدم اطمینان قرار دارد و هم علائم صعودی و هم علائم نزولی برای تسلط به روند قیمت رقابت می‌کنند. معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باید این معیارها و پویایی بازار را به دقت زیر نظر داشته باشند تا نوسانات جاری در فضای ارزهای دیجیتال را مهار کنند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT