برنامه‌های ChatGPT در فروشگاه Mac App را نضب نکنید!

ChatGPT بدون شک یکی از محبوب ترین برنامه های هوش مصنوعی مکالمه ای است که تاکنون دیده ایم. همچنین به این معنی است که بسیاری از کاربران سعی می کنند از قدرت ChatGPT در همه مکان های ممکن، از جمله سناریوهای شخصی و حرفه ای استفاده کنند.

با این حال، به نظر می رسد در مورد استفاده از ChatGPT در مک تردیدهایی وجود دارد. اکثر مردم ChatGPT را در فروشگاه App Mac جستجو می کنند و یکی از نتایج اولیه را نصب می کنند. اما، همانطور که گزارش های اخیر نشان می دهد، این عادتی است که باید از آن دوری کنید.

برنامه های Shady ChatGPT در حال پر شدن اپ استور هستند

اپل اپ استور مک را به عنوان یکی از امن ترین راه ها برای دانلود و نصب اپلیکیشن ها توصیه می کند. در بیشتر مواقع هم درست است. با این حال، به دنبال محبوبیت چشمگیر ChatGPT، توسعه دهندگان اپ استور مک را با برنامه های سایه دار و باگ ChatGPT پر می کنند. بسیاری از این برنامه ها همچنین دارای عناصری هستند که اغلب برای کلاهبرداری از کاربران استفاده می شوند.

برنامه‌های ChatGPT در فروشگاه Mac App
برنامه‌های ChatGPT در فروشگاه Mac App

این بخش مشکل‌ساز اپ استور مک در پست متوسط ​​الکس کلبر کشف شد. نویسنده کشف کرد که نتایج محبوب برای عباراتی مانند ChatGPT و OpenAI، برنامه‌های کلاهبرداری هستند که آنچه را که وعده می‌دهند انجام نمی‌دهند.

به عنوان مثال، بسیاری از برنامه ها یا توسط یک paywall مسدود می شوند یا به هیچ وجه کار نمی کنند. در حالی که برخی از برنامه ها در چند دقیقه اول کار می کنند، یک پاپ آپ خرید درون برنامه ای روی صفحه نمایش داده می شود.

تحقیقات بیشتر در مورد این موضوع همچنین نشان داد که بیشتر این برنامه‌های مشکل‌ساز «ChatGPT» از توسعه‌دهندگان مشابه یا یکسان هستند. بنابراین، نویسنده بر این باور است که این برنامه‌ها بخشی از یک شبکه کلاهبرداری هستند که می‌خواهند از افزایش تقاضا برای خدمات به سبک GPT استفاده کنند.

برای ایجاد حس مشروعیت، این برنامه ها از لوگو و عناصر طراحی OpenAI و ChatGPT دوباره استفاده می کنند. این اتفاق می افتد حتی اگر OpenAI یک برنامه اصلی ChatGPT برای macOS ندارد

در حالی که فقط اپل می تواند کاری برای کاهش این مشکل برنامه های مشکل ساز انجام دهد، شما باید از این برنامه های ChatGPT در فروشگاه Mac App فاصله بگیرید.

نحوه استفاده ایمن از ChatGPT در مک

علیرغم فراوانی برنامه های سایه دار ChatGPT، دو راه برای دسترسی ایمن به ChatGPT از مک شما وجود دارد.

1. از رابط وب استفاده کنید

رابط وب OpenAI امن ترین راه برای استفاده از ChatGPT در مک است. با توجه به اینکه OpenAI هنوز یک برنامه بومی برای macOS، Windows، iOS یا Android ایجاد نکرده است، به نظر می رسد رابط وب برای اکثر افراد بهترین گزینه باشد.

و در حالی که ChatGPT مشکلاتی دارد، برنامه وب تقریباً همیشه خوب کار می کند. با مراجعه به chat.openai.com می توانید به رابط وب ChatGPT OpenAI دسترسی پیدا کنید.

اگر قبلاً اکانت ندارید، باید برای یک اکانت ثبت نام کنید. OpenAI همچنین به شما امکان می دهد بین نسخه رایگان و پولی ChatGPT یکی را انتخاب کنید.

2. از MacGPT استفاده کنید

پست های مرتبط
معرفی 10 تا از بهترین برنامه های ضبط موسیقی برای اندروید
برنامه های ضبط موسیقی

برنامه های ضبط آهنگ اندروید بهتر و قدرتمندتر از آن چیزی هستند که فکرش را بکنید. در اینجا بهترین ها بیشتر بخوانید

معرفی ۱۱ برنامه رایگان ادیت عکس برای مک
ادیت عکس برای مک

آیا نیاز به ویرایش ویدیو های خود دارید؟ در این مقاله به معرفی ویرایشگرهای ویدیوی مک که رایگان نیز هستند، بیشتر بخوانید

اگر می خواهید تجربه بومی تری با ChatGPT در مک خود داشته باشید، باید MacGPT را بررسی کنید. این یکی از معدود برنامه های قانونی است که به شما کمک می کند ChatGPT را در مک خود ادغام کنید. به عنوان مثال، می توانید MacGPT را به عنوان یک برنامه نوار منوی macOS کار کنید.

این رابط نوار منو به شما کمک می کند بدون نیاز به باز کردن یک پنجره مرورگر جداگانه با ChatGPT تعامل داشته باشید. همین برنامه به شما امکان می دهد از ChatGPT با فیلدهای متنی مختلف و حتی رابط جستجوی Spotlight کمک بگیرید. فقط با یک کلمه ماشه، می‌توانید به ChatGPT اجازه دهید تمام تایپ‌ها را انجام دهد.

باید اشاره کنیم که راه اندازی به چیزی بیش از ورود به اکانت OpenAI شما نیاز دارد. برای راه‌اندازی برنامه MacGPT در مک خود، باید یک کلید ChatGPT API از وب‌سایت OpenAI ایجاد کنید و آن را در صفحه اصلی برنامه جای‌گذاری کنید. راهنمای کامل ما برای ChatGPT APIها به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید.

می توانید MacGPT را از وب سایت رسمی آن دانلود کنید. با این حال، احتمالاً برای دریافت بهترین تجربه از برنامه به ChatGPT Plus نیاز دارید.

دانلود: MacGPT (رایگان)

از ChatGPT در مک خود به روش درست استفاده کنید

شکی نیست که ChatGPT می تواند به شما در افزایش بهره وری و ساده سازی گردش کار کمک کند. و دقیقاً به همین دلیل است که ممکن است یک راه راحت برای دسترسی به آن در مک خود بخواهید. اما مهم است که جنبه‌های مختلف سرویس هوش مصنوعی، از جمله پیامدهای حفظ حریم خصوصی، را قبل از ورود به آن درک کنید.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید