کسب درآمد رمزارزی در توییتر

کسب درآمد رمزارزی در توییتر

زمان مطالعه < 1 دقیقه

توییتر که در حال حاضر با نام X شناخته می‌شود، حالا به عنوان یک پلتفرم جدید، امکان کسب درآمد از تبلیغات را برای خالقان مختلف محتوا در سراسر جهان فراهم می‌کند. این بدان معنا است که خالقان محتوا سهمی از درآمد تبلیغات نمایش داده شده در قبال محتواهایشان را دریافت خواهند کرد. در این خبر به بررسی کسب درآمد رمزارزی در توییتر می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

کسب درآمد رمزارزی در توییتر

شرایط لازم برای دریافت درآمد عبارت است از: حداقل 15 میلیون بازدید در 3 ماه گذشته، حداقل 500 دنبال‌کننده و تأیید حساب کاربری (تیک آبی). شرکت Stripe به عنوان پرداخت‌گر اعلام شده است که مسئول پرداخت این درآمدها خواهد بود.

در این میان، حساب رسمی توییتر یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده، پیشنهاد پرداخت‌ درآمدها با استفاده از بیت کوین و ارزهای دیجیتال را داده است.

گمانه‌زنی‌ها درباره حمایت ایکس از پرداخت‌های رمزارزی همچنان ادامه دارد و شایعات حاکی از آن است که اولین ارزهای پشتیبانی‌شده توسط ایکس ممکن است شامل دوج‌کوین و بیت کوین باشد. با این حال، هنوز هیچ برنامه رسمی از سوی توسعه‌دهندگان ایکس برای راه‌اندازی پرداخت‌ها با ارز دیجیتال وجود ندارد.

جالب اینجا است که شرکت Stripe قبلاً در آوریل 2022 پشتیبانی از پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را به توییتر اضافه کرده بود.
در بحبوحه تغییر نام تجاری توییتر، دخالت ایلان ماسک باعث گمانه‌زنی‌هایی شد که همین امر منجر به جهش چشمگیر قیمت دوج کوین گردید. با این وجود، هنوز هیچ تأییدیه‌ای در مورد زمان رسمی پرداخت‌های رمزارزی روی این پلتفرم وجود ندارد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
صدور ووچر پرفکت مانی