اگر در خلق هنر با هوش مصنوعی تازه کار هستید، یا به سادگی به دنبال ایده هستید، از این اعلان ها به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. ایده اولیه هنر هوش مصنوعی را در ادامه معرفی کرده ایم.

یک راه عالی برای شروع با هنر هوش مصنوعی این است که اعلان های مختلف را کشف کنید. درخواست‌ها همان چیزی هستند که برای توصیف تصویری که می‌خواهید ایجاد کنید استفاده می‌کنید، و شامل اطلاعات مختلف زیادی است، از نام هنرمندان خاص و سبک‌های هنری گرفته تا ارجاع به نمادهای فرهنگ پاپ و کاوش در مناظر سورئال.

سعی کنید از دستورات ذکر شده در زیر استفاده کنید، سپس با جایگزین کردن کلمات کلیدی با ایده های مختلف خود آزمایش کنید.

به سبک یک هنرمند سرشناس

ارجاع دادن به استادان تاریخ هنر مکانی عالی برای شروع است اگر در ایده های خود گیر کرده اید. ساده ترین ساختار سریع توصیف یک موضوع یا صحنه است و به دنبال آن عبارت “in the style of به سبک” آمده است. در مورد اینکه چه هنرمندی را برای استفاده انتخاب می کنید، از یک شخصیت تاریخی محبوب شروع کنید و از آنجا بروید.

همچنین اگر هنرمندان زنده ای از شهرت خاصی برخوردار باشند، از آنها استفاده می کند، اما این امر تاکنون مشکلات زیادی را ایجاد کرده است. از آنجایی که بسیاری از تولیدکنندگان هنر هوش مصنوعی بدون رضایت از تصاویر هنرمندان برای آموزش مدل‌های هوش مصنوعی خود استفاده می‌کنند، جای بحث دارد که آیا انجام این کار از نظر اخلاقی صحیح است یا خیر.

در هر صورت، این امر منجر به انتخاب بسیاری از هنرمندان شده است که از پایگاه‌های اطلاعاتی آموزش هوش مصنوعی انصراف دهند، بنابراین توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از مشکلات احتمالی حق نسخه‌برداری که ممکن است در آینده رخ دهد، به هنرمندان غیرزنده پایبند باشید.

1. فریدا کالو

اعلان: پرتره دختری در کنار کاپیبارا، به سبک نقاشی فریدا کالو.

2. رنه ماگریت

اعلان: مردی با کلاه کابوی، به سبک رنه ماگریت.

3. تامارا د لمپیکا

Prompt: زنی با موهای قرمز به سبک Tamara de Lempicka.

نمادهای فرهنگ پاپ

یکی دیگر از پیشنهادهای جالب انتخاب نماد فرهنگ پاپ به عنوان سوژه است. سعی کنید به برخی از شخصیت های فیلم، قهرمانان کمیک یا قهرمانان بازی های ویدیویی مورد علاقه خود فکر کنید. سپس چند توصیفگر کلیدی برای تنظیم صحنه اضافه کنید.

4. پیکاچو

پست های مرتبط
Skrill (اسکریل) چیست و هرانچه باید در مورد این سیستم انتقال پول دانست

اسکریل (Skrill) یک نهاد تجاری است که از اینترنت به عنوان ابزاری برای انجام تراکنش های مالی استفاده می کند. بیشتر بخوانید

معرفی 10 تا از بهترین برنامه های ضبط موسیقی برای اندروید
برنامه های ضبط موسیقی

برنامه های ضبط آهنگ اندروید بهتر و قدرتمندتر از آن چیزی هستند که فکرش را بکنید. در اینجا بهترین ها بیشتر بخوانید

اعلان: پیکاچو، سینمایی، هنر دیجیتال.

5. بتمن

درخواست: بتمن، نورپردازی سینمایی، رندر سه بعدی با وضوح بالا.

6. سرباز طوفان

اعلان: سرباز طوفان در بیابان، جزئیات بالا، نورپردازی دراماتیک، هنر دیجیتال.

سبک های هنری

هنر هوش مصنوعی مکانی عالی برای کشف سبک های مختلف هنری است. برخی از سبک‌ها مانند «Ukiyo-e» و «نقاشی با رنگ روغن» به تصاویر شما جلوه‌ای از هنرهای زیبای کلاسیک می‌دهند در حالی که با استفاده از کلمه کلیدی «Unreal Engine 5» که نام یک نرم‌افزار توسعه بازی است، تصاویری مدرن و نزدیک‌تر به بازی‌های ویدیویی تولید می‌کنند. هنر مفهومی.

با گذشت زمان، سبک‌های هنری را که بیشتر از همه از آنها لذت می‌برید، کشف خواهید کرد و با چند نکته و ترفند اضافی برای ایجاد هنر هوش مصنوعی بهتر، می‌توانید شروع به تولید تصاویر عالی تولید شده توسط هوش مصنوعی کنید.

7. Ukiyo-e

اعلان: چاپ Ukiyo-e از دو زن در حال بازدید از زیارتگاه.

8. Unreal Engine 5

9. نقاشی رنگ روغن

اعلان: نقاشی رنگ روغن یک کلبه در نزدیکی یک حوض، بهار.

پرتره ها

فرمت پرتره برای اجرای ایده های ساده اما موثر فوق العاده است. می توانید با جایگزین کردن حیوانات به جای انسان یا توصیف یک گونه خیالی خلاق شوید.

قرض گرفتن مفاهیم از ایده های خلاقانه خود پرتره در عکاسی به گسترش دایره واژگان سریع شما کمک می کند. به طور کلی، یادگیری اصطلاحات مورد استفاده در رسانه های هنری مختلف به افزایش تعداد کلمات کلیدی شما در جعبه ابزار کاردستی سریع خود کمک می کند.

10. پرتره حیوانات

درخواست: پرتره گربه سیامی که عبایی به تن دارد، نقاشی آبرنگ چینی.

11. پرتره علمی تخیلی

درخواست: پرتره یک زن سایبورگ خندان، صلح آمیز، هنر دیجیتال.

12. پرتره انسان

درخواست: پرتره دوران ویکتوریا از پیرمردی که کلاهی بر سر دارد، فوتورئالیستی.

مناظر فانتزی

افزودن “فانتزی” به دستور شما راهی سریع برای ایجاد هنری است که یادآور داستان‌های جادویی است که در قلعه‌های قرون وسطایی یا جنگل‌های باستانی زیبا اتفاق می‌افتد. ما چند موضوع مختلف را پیرامون این ایده بررسی کردیم، از جمله طبیعت، دوره قرون وسطی و سوررئالیسم.

اگر نتایج را دوست دارید، می‌توانید با استفاده از ویژگی outpainting در DALL-E برای گسترش تصویر از مرزهای آن با تولید پانل‌های جدید که با تصویر موجود ترکیب می‌شوند، استفاده کنید.

13. طبیعت

اعلان: کلبه ای پر از درختان کهن، فانتزی بالا، هنر دیجیتال.

14. قرون وسطی

سریع: قلعه قرون وسطایی آلمان، احاطه شده توسط کوه، فانتزی بالا، حماسی، هنر دیجیتال.

15. سورئال

اعلان: خانه حلزون در بالای صخره، سورئال، فانتزی، هنر دیجیتال.

معماری

تولید هنر معماری و رندرهای سه بعدی با استفاده از هوش مصنوعی رضایت بخش است. می‌توانید با کلبه‌های پیکسلی در حال ساخت دنیا بازی کنید یا دوباره تصور کنید که یک مکان دیدنی مشهور در یک محیط متفاوت چگونه خواهد بود. با بافت، رنگ، نور و مواد بازی کنید تا ساختمان ها را شکل دهید و به آنها زندگی بیشتری بدهید.

16. Pixel Art

اعلان: یک کابین در جنگل، هنر پیکسل ایزومتریک، x6464، هنر دیجیتال، جنگل در پس‌زمینه، گوزن در پیش‌زمینه.

17. رندرهای معماری

اعلان: یک تصویر واقعی از یک خانه 3 طبقه مدرنیستی معماری، ساخته شده از بتن، ادغام با سمت کوه سنگی، نور مصنوعی، شب گرم نرم.

18. مکان های دیدنی مشهور دوباره تصور می شود

اعلان: تصویری واقعی از هرم لوور در پاریس، پوشیده از درختان انگور، در نور کم، عصر.

خلقت مخلوق

ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که بازیکنان Dungeon و Dragons در سرتاسر جهان در حال آزمایش ژنراتورهای هوش مصنوعی هستند زیرا آنها مکان های فوق العاده ای برای آزمایش طراحی شخصیت ها هستند. Mocking up NPCs و باس ها برای مفهوم بازی ویدیویی نیز یکی دیگر از کاربردهای عملی آنها است، به خصوص اگر مهارت های هنری ندارید اما با این وجود یک توسعه دهنده بازی اختصاصی هستید.

19. بیگانه

اعلان: یک بیگانه با راکون متقابل، پوزخند، تمام بدن، نقاشی اکریلیک، چشمان زرد درخشان، بدن سبز فلورسنت.

20. اچ.پ. لاوکرافت

پیام: یک هیولای عاشقانه با سر ماهی مرکب و بدن انسان، طرح رنگی، نور کم ترسناک، لهجه‌های قرمز و آبی، بافت خشن.

21. هیولاهای بازی ویدیویی

Prompt: یک غول زشت با پوست سبز خاکستری، با الهام از Dark Souls، رندر سه بعدی Unreal Engine 5، پس زمینه سیاه، ناراضی.

الگوها، اشکال و طراحی هندسی

تکرار الگوها و اشکال کالیدوسکوپی مناطق عالی برای کشف با مولد هنر هوش مصنوعی هستند. انتخاب رنگ یک پارامتر سرگرم کننده برای بازی در اینجا است، می توانید پالت های رنگی مختلف را امتحان کنید، یا رنگ های پیش زمینه یا پس زمینه را مشخص کنید تا چیزی قابل توجه ایجاد کنید.

22. هنر فراکتال

اعلان: هنر فراکتال، مارپیچ، پالت رنگ پاستل، هنر دیجیتال.

23. فروسیال

اعلان: فروسیال های فوق براق مشکی، پس زمینه صورتی روشن.

24. زایشی

اعلان: دست ها، هنر مولد، تکرار در مقیاس بزرگ، رندر سه بعدی، چند رنگ.

آزمایش‌های جدید هوش مصنوعی

اعلان‌های هنری بالا فقط چند نمونه هستند که به شما کمک می‌کنند تا شروع به ایجاد هنر با تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی کنید. پس از آزمایش چند دستور، می‌توانید با جایگزین کردن کلمات کلیدی یا موضوعات با ایده‌های خودتان، توضیحات را آزمایش کنید. خیلی زود، بانکی از کلمات، عبارات و ایده‌ها را می‌سازید تا به شما کمک کند هنر هوش مصنوعی خیره‌کننده و بدیع خلق کنید.

امتیاز 2/5 - از 30 رای
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید