بلک فرایدی فقط خرید چیزهای فیزیکی نیست، بلکه در مورد به دست آوردن معاملات خوب در فضای دیجیتال است. یکی از این موارد نام دامنه است. بهترین پیشنهاد دامین بلک فرایدی را در ادامه بخوانید.

خرید با ویزا کارت

خرید هاست و دامنه

ثبت نام دامین هزینه زیادی ندارد. اما با توجه به پرداخت های مکرر، دوست دارید از تخفیف هایی در دامین ها برخوردار شوید.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

بلک فرایدی زمان مناسبی برای صرفه جویی در هزینه ها در دامین ها است. شرکت های هاستینگ وب در این فصل تعطیلات، نام دامین رایگان را با سرویس وب هاستینگ خود ارائه می دهند. همچنین می توانید از ثبت کننده های دامین مانند Namecheap بر روی دامین ها تخفیف دریافت کنید.

1.بهترین پیشنهاد دامین بلک فرایدی Namecheap

Namecheap یکی از مشهورترین ثبت کنندگان نام دامین است. این عمدتا برای ارائه ثبت نام دامین ارزان محبوب است. همچنین خدمات هاستینگ وب را ارائه می دهد.

Namecheap تا 98٪ تخفیف در دامین ها، هاست های وب و گواهی های SSL در این بلک فرایدی ارائه می دهد. اساساً برای همه معاملات دارد.

با این حال، ما عمدتا Namecheap را برای ثبت نام دامین توصیه می کنیم. برای خدمات هاستینگ وب بهتر است با یک شرکت هاستینگ وب بروید.

2. Hostinger

وقتی نوبت به ارائه تخفیف های دیوانه کننده می شود، هیچ کس نمی تواند هاستینگر را شکست دهد. این بلک فرایدی آینده، هاستینگر یک معامله بسیار چشمگیر ارائه خواهد کرد – مشتریان می توانند تا 81% تخفیف برای میزبانی با دامنه رایگان دریافت کنند!

هاستینگر عمدتاً برای بسته های هاستینگ مشترک خود محبوب است. هاستینگ اشتراکی را با قیمت بسیار مقرون به صرفه ارائه می دهد. همچنین گواهینامه های SSL رایگان، مهاجرت رایگان و پشتیبانی فنی 24/7 را ارائه می دهد.

اگر به تازگی یک سایت جدید راه اندازی کرده اید، هاستینگر انتخاب مناسبی برای شماست.

3.بهترین پیشنهاد دامین بلک فرایدی HostGator

HostGator یک ارائه دهنده هاستینگ وب پیشرو است که از سال 2002 وارد تجارت شده است. از اشتراکی گرفته تا اختصاصی، هر نوع هاست وب را ارائه می دهد. و بهترین بخش این است که قیمت آنها بسیار مناسب است.

در فروش آتی بلک فرایدی HostGator، مشتریان می توانند تا 73٪ تخفیف برای هاستینگ با دامین رایگان دریافت کنند. بله، آنها در هنگام ارائه تخفیف دیوانه هستند.

پست های مرتبط
معرفی سایت onlydomains | خرید دامین از سایت onlydomains | خرید از onlydomains
سایت onlydomains

اینترنت مملو از فرصت هایی است که می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و با دیگران بیشتر بخوانید

معرفی سایت SpectraIP | خرید از سایت SpectraIP | خرید هاست از سایت spectraip
سایت SpectraIP

هدف سایت SpectraIP ساخت آسان هاستینگ با کیفیت بالا و مقرون به صرفه است. در SpectraIP می توانید روی بهترین بیشتر بخوانید

4. GoDaddy

GoDaddy محبوب ترین ثبت کننده دامین در جهان است. GoDaddy تا 85٪ تخفیف روی دامین ها در این بلک فرایدی ارائه می دهد.

چه بخواهید یک دامین .biz ساده برای کسب و کار کوچک خود بخرید یا یک دامین .com برای چیزی کمی جاه طلبانه، می توانید انتظار داشته باشید که یک معامله عالی با GoDaddy پیدا کنید.

با این حال، قیمت های تمدید GoDaddy کمی بالا است. بنابراین همیشه قبل از گرفتن معامله، قیمت تمدید را بررسی کنید.

5.بهترین پیشنهاد دامین بلک فرایدی Bluehost

Bluehost یک ارائه دهنده هاستینگ وب محبوب است. این به طور رسمی توسط WordPress.org توصیه شده است. اگر می‌خواهید یک سایت وردپرس راه‌اندازی کنید، دیگر به دنبال آن نباشید. فقط با Bluehost بروید.

در این فصل تعطیلات آینده، مشتریان می توانند تا 77٪ تخفیف برای هاستینگ با دامنه رایگان در BlueHost دریافت کنند.

افرادی که با کدنویسی مشکل دارند ممکن است از این سرویس دامین لذت ببرند. خدمات این شرکت می‌تواند شامل سازنده وب‌سایت وردپرس باشد تا طراحی سایت را آسان کند، حتی برای کسانی که به‌ویژه از فناوری آگاه نیستند.

آن دسته از مشتریان بالقوه علاقه مند به این معامله آتی باید وب سایت BlueHost را مرور کنند. اگر تصمیم بگیرند که خدمات پلتفرم بهترین گزینه برای آنهاست، مشتریان می توانند از این پیشنهادات در بلک فرایدی آینده استفاده کنند.

بهترین پیشنهاد دامین بلک فرایدی: نتیجه

بلک فرایدی ممکن است مدت کوتاهی باشد، اما صرفه جویی در پول اضافی مطمئنا ارزش صبر کردن را دارد.

اگر هر یک از پیشنهادهای این مقاله نظر شما را جلب کرد، حتما آنها را نشانه گذاری کنید و برای خود یادآوری کنید که چه زمانی فروش شروع می شود!

امتیاز 5/5 - از 1 رای
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید