مزایای خرید هاست و دامین خارجی با اکانت شخصی

به دلیل تحریم‌های سختگیرانه‌ای که بر علیه هم‌وطنان داخل کشور وجود دارد، شرایط باعث شده ایرانی‌های داخل کشور نتوانند از خدمات بین المللی بسیاری از سایت‌های مطرح دنیا استفاده کنند؛ یا واسط‌های ارایه‌دهنده هاست و دامین خارجی با قیمت‌های سنگین‌تری این خدمات را به ایرانی‌ها می‌دهند. اما شما اگر قصد خرید دامینی با پسوندهایی مانند com یا net یا org یا ... را دارید، به راحتی می‌توانید خودتان مستقیما و به نام خودتان، دامین مد نظرتان را بخرید.

همچنین شرکت‌های ارایه دهنده هاست‌های خارجی معتبر دنیا که اکثرا مربوط به کشورهایی مانند آمریکا، آلمان، هلند و ... هستند، بهترین و باکیفیت‌ترین هاست سرورها را می‌توان از آنها خریداری کرد. شما اگر مستقیما پرداخت ارزی آنها را انجام دهید، به راحتی به تمامی امکانات این شرکت‌ها دسترسی پیدا خواهید کرد و سایتی پرسرعت خواهید داشت. حتی استفاده از CDN های مطرح دنیا برای شما امکان‌پذیر خواهد بود. شما به راحتی می‌توانید خدمات پرداخت ارزی مجموعه اول پرداخت را استفاده کنید. مهمترین مزایای خرید هاست و دامین خارجی به صورت مستقیم (بدون واسطه) شامل موارد زیر است:

مزایای خرید هاست و دامین خارجی

۱. امنیت بالا (تمام مدیریت و اطلاعات سایتتان در کنترل خودتان است).

۲. هزینه پایین‌تر (شرکت‌های واسط بابت خدمات خارجی خود، هزینه سنگین‌تری از شما طلب می‌کنند، اما شما با پرداخت ارزی به صورت مستقیم، هزینه ها را کاهش می‌دهید).

۳. استفاده از خدمات پشتیبانی خارجی (اگر برای سایت شما مشکلاتی پیش آمد یا نیاز به راهنمایی داشتید، شرکت‌های خارجی با تیم پشتیبانی بسیار حرفه‌ای خود، تمام نیاز های شما را در کل هفته و ۲۴ ساعت روز تامین می‌کنند)

۴. استفاده از تخفیف‌ها و جشنواره‌های بین المللی (سایت‌های خارجی ارایه دهنده دامین و هاست، بنابر مناسبت‌های مختلف، تخفیف‌هایی را در نظر می‌گیرند که اگر شما مستقیما از آنها خریداری کنید، شما هم شامل تخفیف‌ها خواهید شد)

۵. دسترسی به پنل‌های کاربری -کنترل پنل‌های پیشرفته (اکثر سایت‌های معتبر خارجی، مدرنترین کنترل‌ پنل‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند و پنل‌های کاربری هم از امکانات بالایی برخوردار است که در سایت‌های ایرانی شاید به خوبی مشاهده نکنید. مانند ارایه داده‌های آماری سایت، خدمات بکاپ گیری بسیار پیشرفته و ...) 

 بهترین خرید هاست و دامین خارجی

از چه شرکت‌های خارجی خرید کنیم یا نیاز خود را تامین کنیم؟

شرکت‌ها و سایت‌های خارجی معتبر دنیا که خدمات فروش دامین و هاست و سرور را ارایه می‌دهند بسیار زیاد هستند. شما امکان خرید از هر سایت خارجی را خواهید داشت، اما در اینجا چند مورد از محبوب‌ترین‌هایی که ایرانی‌ها استفاده می‌کنند و مشکلی با آن نداشته‌اند را معرفی می‌کنیم.

پیشنهاد ما برای خرید دامین:

۱) Namecheap

۲) Onlinenic

۳) Dynadot

۴) Versio

پیشنهاد ما برای خرید هاست:

۱) Hostinger

۲) A2hosting

۳) Easywp (هاست عالی و تخصصی وردپرس)

۴) GreenGeeks

پیشنهاد ما برای هاست سرورهای اختصاصی:

۱) Hetzner

۲) DigitalOcean

۳) Worldstream

پیشنهاد ما برای خرید و اجاره سرور مجازی (VPS و VDS و Cloud VPS):

۱) RackNerd

۲) Hetzner

۳) DigitalOcean

پیشنهاد ما برای خدمات CDN:

۱) Cloudflare

۲) Supersonic CDN

 

پیشنهاد می‌شود برای خرید هاست و دامین خارجی و پرداخت هزینه ارزی آنها، از طریق سایت اول پرداخت درخواست خود را ثبت نمایید؛ با در کمترین زمان ممکن، مجموعه اقدام به پرداخت ارزی سفارش شما می‌کند. 

  

چنانچه هر سوالی در مورد استفاده از خدمات مشابه داشتید، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان زبده‌ی ما درخواست شما را بررسی و بهترین روش را به شما معرفی کنند.