پیشنهاد ابری Heroku برای مدت طولانی تری رایگان نخواهد بود، اما اگر به دنبال مهاجرت هستید، هنوز جایگزین های خوبی وجود دارد. جایگزین Heroku برای هاستینگ Full Stack را بررسی میکنیم.

Heroku یک پلتفرم به عنوان یک سرویس (PaaS) است که به توسعه دهندگان امکان می دهد برنامه های خود را به طور کامل در فضای ابری بسازند، اجرا و عمل کنند. این به دلیل سادگی، قابلیت استفاده و سطح رایگان آن محبوب است. این به شما امکان می دهد با استفاده از طیف کاملی از خدمات ابری رایگان که از طریق اکوسیستم Heroku در دسترس است، برنامه های خود را به صورت رایگان اجرا کنید.

خرید هاست خارجی

پست های مرتبط
معرفی سایت onlydomains | خرید دامین از سایت onlydomains | خرید از onlydomains
سایت onlydomains

اینترنت مملو از فرصت هایی است که می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و با دیگران بیشتر بخوانید

معرفی سایت SpectraIP | خرید از سایت SpectraIP | خرید هاست از سایت spectraip
سایت SpectraIP

هدف سایت SpectraIP ساخت آسان هاستینگ با کیفیت بالا و مقرون به صرفه است. در SpectraIP می توانید روی بهترین بیشتر بخوانید

Heroku اخیراً اعلام کرد که ارائه برخی از برنامه های رایگان خود را از 28 نوامبر 2022 متوقف می کند.

اگر برنامه‌ها را برای مدت کوتاهی هاست می‌کنید، این امر به ویژه برای نمایش دادن به کارفرمایان یا مشتریان بالقوه مرتبط خواهد بود.

خوشبختانه، جایگزین هایی وجود دارد.

Render.1

جایگزین Heroku برای هاستینگ Full Stack
جایگزین Heroku برای هاستینگ Full Stack

Render یک ابر یکپارچه برای ساخت و اجرای همه برنامه ها و وب سایت های شما است. دارای گواهینامه های رایگان TLS، CDN جهانی، حفاظت DDoS، شبکه های خصوصی و استقرار خودکار از Git است.

Render یک لایه رایگان برای خدمات زیر ارائه می دهد:

. سایت های استاتیک: طرح رایگان Render برای سایت های استاتیک دارای CDN سریع و تعداد نامحدودی از همکاران است. سایر ویژگی ها شامل استقرار مداوم از Git، پهنای باند 100 گیگابایتی در ماه و دامنه های سفارشی با TLS کاملاً مدیریت شده است.

. خدمات وب: طرح رایگان Render برای خدمات از خدمات وب با HTTP/2 و TLS کامل پشتیبانی می کند. Render از کانتینرهای docker سفارشی و کارگران (workers) پس زمینه (بک گراند) پشتیبانی می کند. می توانید از آن برای هاست برنامه های وب در Node.js، محیط جاوا اسکریپت سمت سرور استفاده کنید. همچنین از زبان های دیگر از جمله Python، Golang، Rust، Ruby و Elixir پشتیبانی می کرد.

. پایگاه‌های داده: طرح رایگان Render دارای پایگاه‌های داده PostgreSQL و Redis کاملاً مدیریت شده است. آنها اجازه اتصال از هر نقطه را می دهند.

با استفاده از برنامه‌های رایگان Render، می‌توانید سرویس‌های وب و پایگاه‌های داده را با هزینه‌ی صفر به بالا بچرخانید. با این حال، این طرح‌ها محدودیت‌های استفاده خاصی دارند و برای کمک به ساخت پروژه‌های شخصی و کشف فناوری جدید طراحی شده‌اند.

2. Cyclic

Cyclic یک معماری ابری مدرن با هاستینگ بدون سرور و تجربه ورود آسان است.

Cyclic برای هاستینگ کامل برنامه های MERN ایده آل است. سطح رایگان آن دارای حداکثر 100000 درخواست API با ساخت سریع و 1 گیگابایت حافظه زمان اجرا است. این سرویس همچنین شامل 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی شی با آمازون S3، سه وظیفه کرون در هر برنامه و حفظ گزارش هفت روزه است.

استفاده از لایه رایگان Cyclic به شما برتری نسبت به رقبا را در مورد تاخیر عدم فعالیت می دهد. پلتفرم هایی مانند Heroku و Render تقریباً 30 ثانیه طول می کشد تا یک سرویس پس از مدتی عدم فعالیت راه اندازی مجدد شود. در مقابل، این سرویس طبق معیارهای Cyclic تقریباً 200 میلی‌ثانیه طول می‌کشد.

3. Railway

Railway پلتفرمی است که می‌توانید زیرساخت‌ها را فراهم کنید، با آن به صورت محلی توسعه دهید، سپس آن را در فضای ابری مستقر کنید.

Railway امکان استقرار برنامه های کاربردی وب خود را با یک کلیک با استفاده از قالب های آنها فراهم می کند. بیش از 50 الگوی Railway برای برنامه های وب وجود دارد که با زبان ها و چارچوب های مختلف ساخته شده اند.

سطح رایگان Railway دارای 512 مگابایت رم، CPU/کانتینر (container) مشترک و 1 گیگابایت فضای دیسک است. همچنین پهنای باند شبکه ورودی نامحدود، دامین های سفارشی متعدد با SSL و 5 یا 500 دلار ساعت استفاده را ارائه می دهد.

4. Deta

Deta یک پلتفرم ابری رایگان برای هاستینگ خدمات وب با پشتیبانی از برنامه های Python و Node.js است. دارای API-Key احراز هویت داخلی و cron، با 128 مگابایت رم در هر اجرا. همچنین 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی و یک پایگاه داده NoSQL با درجه تولید آسان با استفاده آسان با فضای ذخیره سازی نامحدود وجود دارد.

برخلاف سایر گزینه‌های Heroku، Deta سطح پولی ندارد. به گفته آنها خدمات آنها برای همیشه رایگان است.

5. Fly.io

Fly.io پلتفرمی است که به شما امکان می دهد برنامه های کوچک را به صورت رایگان هاست و اجرا کنید و با افزایش نیازهایتان هزینه ها را مقرون به صرفه کنید.

سطح رایگان دارای حداکثر سه CPU مشترک، 256 مگابایت VM، 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی دائمی و 160 گیگابایت انتقال داده های خروجی است.

برنامه‌هایی که در fly.io هاست می‌شوند و از موارد فوق فراتر می‌روند، با قیمت ‌گذاری مبتنی بر استفاده محاسبه می‌شوند.

خرید هاست خارجی

سایر گزینه های هیروکو

پلتفرم های دیگری مانند صفحات Vercel، Netlify و GitHub سطوح رایگان ارائه می دهند. اما این پلتفرم ها برای هاستینگ سایت های استاتیک و برنامه های فول استک ایده آل هستند. از طرف دیگر، پلتفرم های ذکر شده در اینجا به شما این امکان را می دهند که کل برنامه وب خود را به صورت رایگان هاست کنید.

امتیاز 5/5 - از 1 رای
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید