خرید آنلاین کالای مرجوعی

7 سایت برای خرید آنلاین کالای مرجوعی

زمان مطالعه 6 دقیقه

اگر به دنبال خرید یک معامله خوب هستید، پالت های برگشتی می توانند ارزش کاوش را داشته باشند.  خرید آنلاین کالای مرجوعی را از این سایت ها انجام دهید.

آیا ایده خرید اقلام به قیمت دلار، بدون دانستن اینکه آیا آنها سالم هستند و کار می کنند، برای شما جالب است؟ آیا می توانید برای یک معامله خوب از کیفیت مطمئن بودن چشم پوشی کنید؟ اگر چنین است، ممکن است بخواهید نگاهی به خرید پالت های برگشتی بیندازید.

این یک قمار با چشم انداز معامله است. چرا به آن نگاه نمی کنید؟

پالت های برگشتی چیست؟

پالت‌های برگشتی به مردم اجازه می‌دهند تا پالت کالا را در دست بگیرند، با این اخطار که نمی‌دانید چرا اقلام در وهله اول بازگردانده شده‌اند. آنها ممکن است بیش از حد تعمیر آسیب ببینند یا کاملاً خوب باشند، و شما فقط زمانی مطمئن خواهید شد که بسته بندی را باز کنید و خودتان ببینید. می توانید ثروتی پس انداز کنید و از یک معامله عالی لذت ببرید، یا زندگی کنید تا از خرید پشیمان شوید.

اگر فضای اسرارآمیز و چشم‌انداز یک معامله خوب برای شما جذاب است، بیایید به برخی از بهترین مکان‌ها برای خرید پالت‌های کالا نگاه کنیم و به کنجکاوی شما کمک کنیم.

1. Liquidation.com

Liquidation.com به شما امکان می دهد کالاهای محصول مصرفی و موجودی مازاد تجاری را خریداری کنید. معاملات مختلفی را در مورد اقلام از آمازون و سایر شرکت ها ارائه می دهد، و می توانید با جعبه، پالت یا کامیون خرید کنید. فروش معمولاً از طریق حراج انجام می شود، بنابراین شما برای آنچه می خواهید پیشنهاد می دهید و بالاترین پیشنهاد آن را دریافت می کند.

می‌توانید پالت‌هایی را با کالاهایی در دسته‌هایی مانند پوشاک، لوازم الکترونیکی، لوازم خانگی و موارد دیگر پیدا کنید. به طور طبیعی، این بدان معنا نیست که هر موردی که دریافت می کنید با دسته اصلی مطابقت دارد.

به عنوان مثال، اگر یک پالت الکترونیکی بخرید، ممکن است برخی از وسایل خانه و پوشاک نیز به دست شما برسد و بالعکس. این معمولاً برای هر مکانی که با فروش پالت سروکار دارد صدق می کند. بنابراین، مهم نیست که از کجا پالت های کالا را خریداری می کنید، احتمالاً با همان چیز روبرو خواهید شد.

2. BULQ

BULQ یک مرکز انحلال است که چیزهایی از آمازون و سایر شرکت‌ها در دسترس دارد و اقلام یا از طریق قیمت تعیین شده یا یک حراج 48 ساعته به فروش می‌رسند.

استفاده از وب سایت بسیار راحت است زیرا می توانید مطابق آنچه می خواهید مرور کنید. بخشی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد اقلام را بر اساس دسته مرور کنید و بخش دیگری برای شرایط – جدید، مانند موارد جدید، بازگردانده نشده، استفاده شده و کارکرده، یا نجات.

همچنین یک بخش جدید اضافه شده است که به شما امکان می دهد بین پالت ها و کیس ها را انتخاب کنید. قیمت خرده‌فروشی تخمینی، چند عکس که معمولاً فقط به آنچه در ظرف است اشاره می‌کند و یک مانیفست کامل که می‌توانید دانلود و بررسی کنید، در اختیار شما قرار می‌گیرد.

باز هم، هر چند، شما نمی دانید که آیا همه چیز در بهترین حالت است و کار می کند یا خیر. این قمار است.

3.خرید آنلاین کالای مرجوعی: DirectLiquidation

DirectLiquidation موجودی مازادی را ارائه می دهد که از موجودی زیاد، قفسه کشی، بازگشت مشتری و کالاهای بازیابی و مرمت شده تشکیل شده است. شما می توانید کالاها را با جعبه، پالت یا کامیون خریداری کنید. اقلام معمولاً از طریق حراج به فروش می رسند و می توانید از طریق سیم بانکی، کارت اعتباری و حتی یک خط اعتباری پرداخت کنید.

شما می توانید بر اساس بخش خرید کنید و همچنین بخش های جداگانه ای برای خریداران و فروشندگان وجود دارد. انحلال‌دهنده‌های برجسته این پلتفرم شامل نام‌های بزرگی مانند Walmart، Lenovo و Lowe’s است. و لیست تولید کنندگان برجسته دارای نام های بزرگتری مانند Mattel، Nintendo، Apple، Samsung و Fisher-Price است.

4. 888 Lots

888 Lots یک وب سایت آسان برای پیمایش ارائه می دهد، که در آن همه چیز به دسته های خود توضیحی تقسیم می شود. شما می توانید اقلام با قیمت ثابت را پیدا کنید و کالاها را بر اساس اندازه بسته بندی کنید – کوچک، متوسط ​​و بزرگ.

اگر به دنبال خرید پالت آمازون هستید، قبل از تصمیم به خرید، به اطلاعات مفید زیادی دسترسی خواهید داشت. 888 Lots به شما امکان می دهد برخی از تصاویر محصول و رتبه فروش آمازون، وضعیت اقلام و توضیحات آنها و چند مورد دیگر را مشاهده کنید.

شما همچنین قیمت تخمینی کالا را دریافت می‌کنید، و هنوز فضا برای مذاکره با فروشندگان فردی وجود دارد. این پلتفرم حراجی را به نفع قیمت های ثابت انجام نمی دهد و این شما هستید که تصمیم می گیرید کدام استراتژی فروش بهتر است.

5.خرید آنلاین کالای مرجوعی: BlueLots

BlueLots یک بازار تجارت به تجارت است که به شما امکان می دهد موجودی انحلال انبوه را خریداری کنید. می‌توانید با تامین‌کنندگان عمده‌فروشی و بسته‌بندی ارتباط برقرار کنید و موجودی اضافی را که ارائه می‌کنند خریداری کنید. خرید از طریق مزایده انجام می شود.

اگر تصمیم دارید یکی از چیزهای موجود در حراج را دوست دارید، می توانید اطلاعاتی را که همراه آن است بررسی کنید و مطمئن شوید که برای شما کار می کند. این پلتفرم قیمت خرده‌فروشی اصلی اقلام، تعداد واحدهایی که دریافت می‌کنید و وضعیت آنها را به همراه یک مانیفست موجودی نشان می‌دهد که جزئیات موجود در جعبه را نشان می‌دهد.

همچنین می توانید ببینید که چند بسته دریافت خواهید کرد، بنابراین می توانید حمل و نقل را بفهمید. از آنجا که حتی اگر بهترین حمل و نقل بدون شک رایگان است، دریافت ارسال رایگان هنگام خرید آنلاین بسیار نادر است.

6. B-Stock

B-stock حراج های انحلال را اجرا می کند و اطلاعات کاملی را در مورد آنچه که با خرید موافقت می کنید به شما ارائه می دهد. به محض اینکه حراجی را برای شرکت در آن انتخاب می‌کنید، می‌توانید کمیت و کیفیت اقلامی را که برای آنها پیشنهاد می‌دهید، مشاهده کنید که در یک مانیفست به تفصیل آمده است. می‌توانید کالاها را از بازارهای زیادی مانند آمازون، تارگت، والمارت، کاستکو و غیره دریافت کنید.

B-Stock به شما امکان می دهد جعبه ها، پالت ها یا کامیون ها را در دست بگیرید. وب سایت کاربر پسند است و به راحتی قابل پیمایش است. بخش خاصی وجود دارد که بر توضیح نحوه عملکرد فرآیند تمرکز دارد. ماهیت آن این است که شما پس از برنده شدن در حراج، موارد خود را مرور می کنید، پیشنهاد می دهید و دریافت می کنید. به آسانی پای است.

7.خرید آنلاین کالای مرجوعی: BoxFox

بازار BoxFox فقط مواردی را ارائه می دهد که کاملاً جدید هستند. این بدان معناست که شما اقلام برگشتی را نمی‌خرید، بلکه موجودی زیادی دارید.

هر پالت با قیمت ثابتی ارائه می شود و در طول حراج، بسته به مقداری که می خواهید، تصمیم می گیرید که با آن مطابقت داشته باشید یا پایین تر یا بالاتر بروید. هنگامی که تصمیم می گیرید وارد یک جنگ مناقصه شوید، می توانید تصاویر محصول، ارزش بازار و رتبه بندی ها را در میان داده های دیگر مشاهده کنید و اطمینان حاصل کنید که می توانید تصمیم آگاهانه بگیرید.

هدف این پلتفرم این است که به شما اطمینان دهد از استفاده از آن تجربه مثبتی خواهید داشت، بنابراین اگر موارد اشتباهی نسبت به مواردی که انتظار داشتید دریافت کنید، بازپرداخت دریافت خواهید کرد. این کار به راحتی انجام می شود زیرا پول شما در امان نگه داشته می شود تا زمانی که سفارش خود را دریافت کنید و می توانید تأیید کنید که همه چیز همانطور که باید باشد است.

آیا خرید این پالت ها ارزش ریسک را دارد؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا خرید کالا به صورت عمده منطقی است—ارزانتر و سریعتر است. شما موفق می شوید موجودی را در یک لحظه ذخیره کنید و حاشیه سود زیادی را حفظ کنید. اما اگر قصد پر کردن قفسه ها را ندارید، آیا همین امر صدق می کند؟

اگر شما فردی هستید که به دنبال پر کردن فروشگاه نیستید، آیا ارزش آن را دارد که به پالت های انحلال، عمده فروشی و مرجوعی روی بیاورید؟ خب بله. البته لازم نیست بزرگ‌ترین پالت موجود یا گران‌ترین پالت را تهیه کنید. اگر کاربران یوتیوب را باور کنیم، این یک تجربه سرگرم کننده است که می تواند جواهرات زیادی را در این فرآیند کشف کند.

یا اگر نمی‌خواهید روی پالت‌های برگشتی ریسک کنید، سایت‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید اقلام مستعمل را برای فروش پیدا کنید و مقداری پول نقد ذخیره کنید.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه