ویژگی های رایگان ChatGPT

ویژگی های رایگان ChatGPT : نسخه پولی اما بدون پرداخت

زمان مطالعه < 1 دقیقه

شرکت OpenAI شب گذشته اعلام کرد که کاربران رایگان ChatGPT حالا می‌توانند به بسیاری از قابلیت‌هایی که صرفا برای کاربران سرویس پولی ارائه شده بود، دسترسی داشته باشند. از بین این قابلیت‌ها می‌توانیم به GPTهای سفارشی، تجزیه و تحلیل نمودارها، سوال پرسیدن در مورد تصاویر و دیگر قابلیت‌ها اشاره کنیم. در این پست به بررسی ویژگی های رایگان ChatGPT می پردازیم.

ویژگی های رایگان ChatGPT

پیش از این ویژگی‌هایی مانند تحلیل داده، ایجاد نمودار، آپلود فایل و GPTهای سفارشی تنها برای کاربرانی در دسترس بود که اشتراک پولی ChatGPT را می‌پرداختند. اما اکنون همه کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. البته در مورد GPTهای سفارشی اگرچه کاربران رایگان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند، اما قادر به ایجاد GPT موردنظر خود نیستند. در بین این GPTها، تنوع بسیار زیادی دیده می‌شود و هزاران کاربر برای نیازهای مختلف، GPTهای جذاب و کاربردی را توسعه داده‌اند. سازندگان جی‌پی‌تی‌های سفارشی همچنین می‌توانند در طرح تقسیم درآمد که OpenAI از مارس ماه گذشته آغاز کرده است، مشارکت کنند.

دسترسی به تحلیل داده و ایجاد نمودار به کاربران این امکان را می‌دهد تا داده‌های وان‌درایو و گوگل‌درایو را برای تحلیل سریع‌تر و ایجاد نمودارهای سفارشی به چت‌جی‌پی‌تی متصل کنند. با این حال، مشترکین پولی همچنان از مزیت دیگری برخوردارند: محدودیت کمتر پیام. هنگامی که کاربران رایگان به محدودیت پیام یا مکالمه با استفاده از GPT-4o برسند، به‌طور خودکار به GPT-3.5 بازگشت داده می‌شوند.

یک ویژگی که کاربران صرف‌نظر از سطح اشتراک خود نمی‌توانند از آن استفاده کنند، صدای جنجالی «اسکای» است. OpenAI این صدا را که شباهت زیادی به صدای اسکارلت جوهانسون در فیلم «او» داشت، حذف کرده است، اما سایر صداها همچنان در چت‌جی‌پی‌تی در دسترس هستند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی