آیا شما یک نویسنده محتوا هستید که به دنبال بهبود نوشتن خود هستید؟ Grammarly می تواند کمک کند! در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا باید از Grammarly استفاده کنید. Grammarly به عنوان یک محتوانویس باید استفاده شود.

پرداخت گرامرلی

برای اکثر نویسندگان محتوا، موفقیت هر محتوای نوشتاری تا حد زیادی به ایده اصلی آن بستگی دارد. این عمدتا درست است، اما نویسندگان باتجربه اغلب متوجه می شوند که هنگام ایجاد مقالات خوب، کار بسیار بیشتری درگیر است. صرف نظر از درخشندگی ایده محتوای شما، ارائه ضعیف می تواند باعث شود خواننده شما به سرعت علاقه خود را از دست بدهد.

هر کلمه باید ساختاری داشته باشد تا ایده های شما را به درستی منتقل کند، از املا و نقطه گذاری گرفته تا لحن شما. اگرچه این می تواند چالش برانگیز باشد، اما Grammarly ضروری است و به میلیون ها نفر در نوشتن محتوای درجه یک بدون خطا کمک می کند.

1. اشتباهات نگارشی و املایی را بررسی می کند

محتوا نویسی یک حوزه فناوری جریان اصلی با رقابت زیاد است و یکی از راه های ایجاد محتوای برجسته حفظ حرفه ای بودن است. متأسفانه، اشتباهات املایی و نقطه گذاری کیفیت کار شما را پایین می آورد و شما را آماتور نشان می دهد. علاوه بر این، خوانایی مقاله شما را کاهش می دهند، که به نوبه خود علاقه خوانندگان شما را کاهش می دهد.

بررسی متقاطع هر حرف بعد از نوشتن بدون شک خسته کننده، وقت گیر و گاهی کسل کننده است. در عوض، می‌توانید این کار را با Grammarly خودکار کنید، که هنگام تایپ کردن، خطاهای املایی و نقطه‌گذاری شما را علامت‌گذاری می‌کند. به این ترتیب، غلط‌گیری املا به‌طور قابل‌توجهی آسان‌تر می‌شود، البته خیلی سریع‌تر.

2. اشتباهات دستوری و واژگانی را تصحیح می کند

باز هم، Grammarly به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که گرامر شما ضد خطا است. از نویسنده انتظار می رود که تسلط کامل به زبان داشته باشد و اشتباهات گرامری به اندازه اشتباهات املایی یا نقطه گذاری نابخشودنی هستند.

حتی بهترین نویسندگان گاهی اوقات زمان ها را با هم مخلوط می کنند، زیرا هیچ کس بالاتر از اشتباهات جزئی نیست. با این حال، Grammarly توجه شما را به هرگونه نظارتی جلب می کند و کلمات یا عبارات کاربردی تری را پیشنهاد می کند تا خواننده شما را تا انتها درگیر نگه دارد.

3. اطمینان حاصل می کند که جملات شما در صدای فعال هستند

یک خواننده معمولی دامنه توجه کوتاهی دارد و هر نویسنده عالی باید راهی برای ارائه محتوای بسیار جذاب و تعاملی پیدا کند. یکی از این راه‌ها این است که اطمینان حاصل شود که اکثر جملات در صدای فعال هستند و استفاده از صدای غیرفعال را به حداقل برسانیم.

آداب نوشتن محتوا به شدت صدای منفعل را منع می کند زیرا برای بهینه سازی موتورهای جستجو پرمخاطب تر، نامشخص و مضر است. مطمئناً هنگام نوشتن ناخودآگاه از این بررسی رد خواهید شد، اما Grammarly به ردیابی صدای جمله شما کمک می کند و توجه شما را به هر صدای منفعل جلب می کند.

4. ساختار جمله بهتر برای خوانایی خوب

آیا می دانستید که اشتباهات تنها مشکلاتی نیستند که نوشته شما ممکن است داشته باشد؟ جملات صحیح گرامری ممکن است همچنان طولانی، بد ساخته شده و خواندن آن دشوار باشد. علاوه بر این، در تلاش برای برقراری ارتباط با ایده های خود در عین حفظ جریان جملات، اشتباهات رایجی مانند جملات تکه تکه رخ می دهد.

پست های مرتبط
Skrill (اسکریل) چیست و هرانچه باید در مورد این سیستم انتقال پول دانست

اسکریل (Skrill) یک نهاد تجاری است که از اینترنت به عنوان ابزاری برای انجام تراکنش های مالی استفاده می کند. بیشتر بخوانید

معرفی 10 تا از بهترین برنامه های ضبط موسیقی برای اندروید
برنامه های ضبط موسیقی

برنامه های ضبط آهنگ اندروید بهتر و قدرتمندتر از آن چیزی هستند که فکرش را بکنید. در اینجا بهترین ها بیشتر بخوانید

تشخیص دستی این کاستی ها کار سختی است، زیرا معمولاً تشخیص آنها تقریباً غیرممکن است. در همین حال، تشخیص خودکار هوشمند Grammarly این اشتباهات را شناسایی کرده و آنها را اصلاح می کند تا خوانایی کلی مقاله شما را بهبود بخشد. در نهایت، جملات شما را فشرده می کند تا با حذف عبارات غیر ضروری و بازنویسی کامل در صورت لزوم، آنها را مختصر نگه دارد.

5. واژگان قوی تر با ابزار مترادف و پیشنهادات

آیا تا به حال از کلمه ای به طور مکرر در حین نوشتن استفاده کرده اید و آرزو کرده اید که می توانستید پیشنهاداتی مترادف دریافت کنید؟ البته جستجوی گوگل می تواند این مشکل را حل کند، اما وقت گیر است و شما را از کارتان دور می کند.

از طرف دیگر، ابزار مترادف Grammarly به شما پیشنهاداتی را درست در فضای کاری شما می دهد. همچنین شما را از کلمات تکراری یا پرکاربرد مطلع می کند و عبارات مشابهی را پیشنهاد می کند تا کار شما را در عین سادگی حفظ کند. این کار نوشتن شما را لذت بخش تر می کند و در نهایت مهارت نوشتن شما را افزایش می دهد.

6. کشف سرقت ادبی

هر نویسنده محتوا می‌خواهد متمایز باشد و از حد متوسط ​​دوری کند، اما محتوای سرقت‌شده ارزش شما را کاهش می‌دهد. سرقت ادبی علاوه بر اینکه یک تخلف بزرگ است، رتبه جستجوی شما را کاهش می دهد و به طور کلی برای سئو مضر است. محتوای قدیمی یا استفاده بیش از حد، کمتر خواننده شما را مجذوب خود می کند. از این رو، بهترین ابزارهای تشخیص سرقت ادبی برای هر نویسنده حرفه ای ضروری است.

جستجوگر سرقت ادبی داخلی Grammarly نوشته‌های شما را با سایر محتوای وب منتشر شده مقایسه می‌کند و فوراً به شما درباره شباهت‌ها هشدار می‌دهد. به این ترتیب، اصالت نوشته شما را حفظ می کند و تضمین می کند که نظرات و افکار شما را به تنهایی منعکس می کند. علاوه بر این، شما می توانید به راحتی به جملات یا ایده های قرضی اشاره و استناد کنید.

7. دقت و جامعیت

دقت نشان‌دهنده حرفه‌ای بودن است و Grammarly تضمین می‌کند که نوشته شما بی‌خطا است. ویژگی امتیاز عملکرد آن به شما امکان می دهد پس از ویرایش نهایی، میزان خطای کارتان را تعیین کنید. همچنین مقاله شما را در مقایسه با دیگران با اهداف مشابه رتبه بندی می کند، که ارتباط برقرار می کند و با گذشت زمان، توانایی های نوشتن شما را افزایش می دهد.

Grammarly همچنین مقاله شما را کلی و جامع نگه می دارد. به عبارت دیگر، از اضافه کردن ضمایر شخصی یا کلمات مرتبط با جنسیت جلوگیری می کند. به عنوان مثال، کلماتی مانند “his/her” را با کلی تر “their” جایگزین می کند.

توجه داشته باشید که Grammarly 100% دقیق نیست. در هنگام تصحیح احتیاط کنید به طور مشابه، مانند هر فناوری هوش مصنوعی، می‌توان از آن سوء استفاده کرد، بنابراین مطمئن شوید که روش‌های مسئول برای استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی برای نوشتن را می‌شناسید تا از بروز مشکل جلوگیری کنید.

8. سبک و لحن نوشتن بهتر

اگر شما یک نویسنده فریلنسر هستید، به احتمال زیاد برای چندین مشتری می نویسید که هر کدام مخاطبان و اهداف خاص خود را دارند. در نتیجه، باید مخاطبان خود را برای هر قطعه درک کنید و سبک و لحن مورد نیاز آنها را یادداشت کنید. نوشتن غیررسمی برای یک مخاطب متخصص به همان اندازه بد است که یک مقاله عالی با اصطلاحات تخصصی حرفه‌ای به مخاطبان عادی ارائه کنید.

Grammarly با ارائه تنظیمات لحن و سبک به شما کمک می کند تا از این اشتباه جلوگیری کنید تا نوشته خود را کنترل کنید. با این اطلاعات، کلماتی را که برای مخاطبان مشخص شده شما نامناسب به نظر می رسند اشاره می کند و جایگزین های مناسبی را پیشنهاد می کند. در نهایت، نمودارهای لحن آن حالت کلی مقاله شما را نشان می دهد و به شما کمک می کند اعتماد به نفس و مثبت بودن خود را کنترل کنید.

9. پشتیبانی و سفارشی سازی گویش

به یاد داشته باشید، هنگام نوشتن، رضایت خواننده شما هدف است. بنابراین، شما باید پیام خود را با کلماتی که مخاطبان شما آشنا و قابل فهم بدانند، منتقل کنید و این در مورد گویش های زبانی نیز صدق می کند.

اگر خوانندگان شما عمدتا آمریکایی هستند، نوشتن به انگلیسی بریتانیایی یا استرالیایی توصیه نمی شود. در حالی که اگر شما آمریکایی نیز هستید این کار آسان خواهد بود، اما اگر بیشتر به انواع دیگر زبان انگلیسی عادت داشته باشید، ممکن است بسیار خسته کننده باشد و کاربرد دیگری را برای Grammarly فراهم کند.

تنظیمات سفارشی سازی گویش آن به شما امکان می دهد آزادانه به گویش انگلیسی دلخواه خود بنویسید. سپس Grammarly کلمات لازم را برای مطابقت با انتخاب شما حل می کند و شما را از مسئولیت خلاص می کند.

10. استفاده آسان و راحت

با توجه به سطح بالای هوش و دقت Grammarly، می توان انتظار پیچیدگی هایی را در حین استفاده از آن داشت. برعکس، در عین حال که یکی از بهترین ابزارهای نوشتاری موجود امروزی است، سرراست و ساده باقی می‌ماند. همچنین نصب آن آسان است و نیاز به تخصص کمی دارد.

رابط کاربری مدرن و جذاب و گرافیک زیبایی‌شناختی آن نوید راحتی و سبک را می‌دهد و در عین حال بهترین نسخه نوشته شما را تولید می‌کند. به علاوه، نسخه وب و گزینه های افزونه مرورگر آن حداکثر راحتی و محیط های کاری متعدد را برای شما تضمین می کند.

نوشتن خود را با Grammarly بهبود بخشید

دستیارهای نویسندگی هوش مصنوعی مانند Grammarly زمانی که به درستی استفاده شوند بسیار ارزشمند هستند و می توانند بازی نوشتاری، توانایی ها و در نهایت درآمد شما را افزایش دهند. علاوه بر این، سازگاری آن با چندین برنامه نوشتن، آن را به یک ابزار کاری شماره یک برای بسیاری از نویسندگان محتوای حرفه ای تبدیل می کند.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید