تحلیل قیمت جسمی کوین (JasmyCoin)

تحلیل قیمت جسمی کوین (JasmyCoin) : بیت‌ کوین ژاپن

زمان مطالعه 2 دقیقه

جسمی کوین (JasmyCoin)، ارز دیجیتالی که با نام «بیت‌کوین ژاپن» نیز شناخته می‌شود، در روزهای اخیر شاهد افزایش قابل‌توجهی در قیمت و حجم معاملات خود بوده است. در این پست به تحلیل قیمت جسمی کوین (JasmyCoin) می پردازیم.

تحلیل قیمت جسمی کوین (JasmyCoin)

حجم معاملات این توکن طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۰۰ درصد افزایش یافته و قیمت آن نیز با رشد ۲۴ درصدی همراه بوده است. رشد هفتگی و ماهانه قیمت این رمزارز نیز به ترتیب به ۴۰ درصد و ۵۵ درصد می‌رسد.

تحلیلگران با توجه به خروج اخیر جسمی کوین از سطوح مقاومت کلیدی، بر پتانسیل صعودی این رمزارز تأکید کرده‌اند. جسمی کوین در حال حاضر با قیمت ۰.۰۲۷۳۶ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده عبور از مقاومت ۰.۰۲۵ دلار و علاقه شدید سرمایه‌گذاران و اعتماد فعالان بازار به این ارز دیجیتال است.

عوامل متعددی در رشد اخیر این رمزارز نقش داشته‌اند. از جمله این عوامل می‌توان به تحلیل‌های کارشناسی ورلد آف چارت (World Of Charts) که بر روندهای صعودی جسمی کوین تأکید دارند، اشاره کرد.

همچنین، مشارکت‌های استراتژیک جسمی لبز با شرکت‌هایی مانند چین ویت لیمیتد (Chain With Limited) در توسعه پروژه‌های وب ۳، به پذیرش و حضور این کوین در بازار کمک کرده است.

علاوه بر این، پیشرفت‌های تکنولوژیکی جسمی کوین مانند معرفی «قفل‌کننده اطلاعات شخصی» و «کامپیوتر بلاکچین» که امنیت داده و بهره‌وری را افزایش می‌دهند، بر جذابیت این ارز دیجیتال افزوده‌اند.

این نوآوری‌ها جسمی کوین را به یک پروژه پیشگام در حفاظت از داده‌های کاربران و تسهیل اشتراک‌گذاری غیرمتمرکز داده‌ها تبدیل می‌کنند.

از دیگر دلایل رشد قیمت جسمی کوین می‌توان به احساسات مثبت در بازار و اعتماد سرمایه‌گذاران اشاره کرد. افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران که ناشی از پیشرفت‌های مثبت در اکوسیستم جسمی است، منجر به افزایش فشار خرید شده است.

همچنین، قفل شدن ۱۰۰ میلیون جسمی کوین در صرافی بیت‌پوینت جی‌پی (BITPoint JP) به ثبات قیمت و حفظ حرکت صعودی این ارز دیجیتال کمک کرده است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی