فانتوم والت (Phantom Wallet)

فانتوم والت (Phantom Wallet) در بین برترین برنامه‌های اپل

زمان مطالعه 2 دقیقه

فانتوم والت (Phantom Wallet)، یکی از کیف‌ پول‌های محبوب اکوسیستم سولانا، به جایگاه سوم در بخش کاربردی اپ استور اپل رسیده است. این کیف پول محبوب در حال حاضر پس از گوگل و گوگل کروم، در رتبه سوم این بخش قرار دارد.

فانتوم والت (Phantom Wallet)

برخی از تحلیلگران ارز دیجیتال بر این باورند که محبوبیت روزافزون کیف پول فانتوم می‌تواند نشانه‌ای صعودی برای سولانا و بازار کریپتو باشد.

رشد قابل‌توجه کاربران فعال ماهانه این کیف پول خبر خوبی برای اکوسیستم سولانا است. بر اساس گزارش منتشرشده در X، فانتوم والت در حال حاضر ۷ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد.

افزایش کاربران فعال ماهانه در هر برنامه کیف پول ارز دیجیتال، معمولا توسط جامعه کریپتو به عنوان نشانه‌ای از پذیرش گسترده تلقی می‌شود.

فانتوم والت (Phantom Wallet)

فانتوم والت (Phantom Wallet)

در این میان، شیر (Shear)، معامله‌گر کریپتو، معتقد است که اگر صرافی ارز دیجیتال کوین بیس هم بتواند به جمع ۱۰ برنامه برتر اپ استور اپل برسد، باید به دنبال نشانه‌‌هایی از اوج بازار باشیم. او اعلام کرده که در صورت وقوع چنین اتفاقی، همه دارایی‌های خود را خواهد فروخت.

با این وجود، رتبه‌بندی یک اپلیکیشن در اپ استور تنها به تعداد دانلود محدود نمی‌شود، بلکه تحت تاثیر عوامل دیگری مانند تعداد دفعات حذف اپلیکیشن در یک ماه، تراکنش‌های درون برنامه‌ای و نظرات کاربران نیز قرار می‌گیرد.

نکته قابل توجه دیگر این است که فانتوم والت یک کیف پول خودحضانتی است و کاربران کنترل کامل کلیدهای خود را در اختیار دارند. این قابلیت، جایگزینی امن برای ذخیره دارایی‌ها ارائه می‌دهد.

در زمان نگارش این خبر، قیمت سولانا در محدوده ۱۷۴.۱۱ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۳۰ روز گذشته ۲۵.۱۳ درصد رشد دارد.

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی