بازی Supre Space یک پروژه Metaverse با استفاده از DeFi است، که به شما امکان می‌دهد سیارات فضایی را در واقعیت مجازی کاوش کنید، زمین خود را داشته باشید و زمین خود را سفارشی کنید. بر خلاف دیگر پروژه‌های فرا جهان، شما همچنین می‌توانید از زمین خود در کره زمین برای ایجاد درآمد استفاده کنید. برخورداری از پاداش‌های NFT اولین مکانیزم ترویج اکولوژیکی SupreSpace در جهان است. در طول چند هزار سال گذشته، انسان‌ها هرگز از کاوش در کیهان دست نکشیده‌اند و وسواس فکری آن‌ها افسانه‌های زیادی را ایجاد کرده است. برای بینندگان، کاوش در ارزش کره زمین یک راه معنی دار است. شما می‌توانید این کار را با شرکت در توکن غیر قابل تعامل SupreSpace Earth (NFT) و فروش زمین در Ethereum انجام دهید.

کسب درآمد از بازی Supre Space چگونه است؟

1 کسب درآمد از بازی Supre Space به صورت NFT

بازی Supre Space از کشاورزی درآمدزایی و عناصر بازی سازی برای ایجاد گزینه‌های جذاب سرمایه گذاری غیرمتمرکز استفاده می‌کند. علاوه بر این، بازی Supre Space به علاقه مندان به اکتشافات فضایی کمک می‌کند تا سیاره را از طریق بستر مجازی آن کاوش کنند. در metaverse آن، ماجراهای مختلف و فعالیت‌های جالب وجود دارد که از طریق NFT درآمد غیرفعال ایجاد می‌کند و در نتیجه مشارکت جامعه را حفظ می‌کند. پروژه SupreSpace دارای سه عنصر اساسی است. زمین سیاره‌ای تعاملی سه بعدی آن به قطعات تقسیم می‌شود. هر SupreSpace NFT نمایشی دیجیتالی از این ارقام است. یک سیستم توکن و ابزار مدیریتی که از مشوق‌های کاربر، معاملات، بازی‌ها و فرآیندهای ضرب NFT پشتیبانی می‌کند. عملکرد استخراج نقدینگی SupreSpace برای دارندگان NFT.

کاربرد توکن‌های SupreSpace در زیر ذکر شده است

  • تغییر مالکیت NFT
  • Gamification و شبیه سازی
  • اثبات مالکیت NFT
  • نام گذاری سرزمین
  • آواتار
  • نشان و نام تجاری
  • دارایی‌های دیگر سیاره مجازی درون بازی (ساختمان، تجهیزات، مغازه‌ها، گالری‌ها، بازی‌ها و غیره)

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد SupreSpace، سازمان مستقل غیر متمرکز آن (DAO) است. دارندگان SupreSpace NFT بخشی از جامعه حاکمیت آن خواهند شد. بنابراین، آنها در تصمیماتی مانند حراج، به روزرسانی و قراردادها حرفی برای گفتن خواهند داشت. تمرکز بازی Supre Space بر جامعه است که نقش کلیدی در توسعه موفقیت آمیز آن ایفا می‌کند. قیمت SupreSpace NFT با توجه به منحصر به فرد و کمیاب بودن زمین متفاوت خواهد بود.

با افزایش اکتشافات روی کره زمین، تقاضا برای NFT‌های مربوط به سیاره نیز افزایش می‌یابد. SupreSpace NFT ترکیبی نادر از اثبات مالکیت و درآمد غیرفعال است که NFT ایجاد می‌کند. بر خلاف سایر پروژه‌هایNFT ، SupreSpace از توافقنامه درآمدزایی NFT خود تضمین درآمد می‌گیرد. بنابراین، این نه تنها یک رسانه هنری و اکتشافی برای تولیدکنندگان محتوا، افراد و شرکت‌ها بلکه یک منبع عالی برای درآمد غیرفعال است.

حال که با بازی Supre Space و نحوه کسب درآمد از آن آشنا شدید، می‌توانید از خدات سایت اول پرداخت استفاده کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید