ارز VeChain چیست ، این سوالی است که امروزه خیلی از کسانی که مایل به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را دارند از خود می‌پرسند چراکه به عنوان ۱۰۰ ارز رمز برتر شناخته می‌شود.

معرفی شرکت VeChain

شرکت وی چین در سال ۲۰۱۵ به‌منظور ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین راه‌اندازی شد. وی چین زیرشاخه‌ای از شرکت چینی BitSE است. شرکت وی چین اولین شرکتی است که مجوز پنج ستاره ارائه خدمات مبتنی بر بلاک چین دریافت می‌کند.

وی چین برای رهگیری کالا از زمان تولید تا مصرف، ترکیبی از تکنولوژی بلاک چین و تراشه هوشمند ساخته‌ی خود را به‌کار می‌گیرد.

VeChain چیست

اهمیت سیستم بلاک چین وی چین زمانی قابل لمس است که می‌توان برای محصولات فیزیکی به همراه RFID و QR code های محصولات، کد ردیابی در شبکه بلاکچینی را تعریف کرد که محصولات کپی و تقلبی قابلیت ثبت یا جعل داده را نداشته باشند. از آنجایی که بلاک چین یک سیستم ثبت اطلاعات غیر قابل‌تغییر است، می‌توانید مطمئن باشید که اطلاعات دقیقی را دریافت می‌کنید.

ارز دیجیتال VeChain چیست ؟

ارز دیجیتال وی چین، در حقیقت توکن این شرکت است. VET یا توکن وی چین (VeChain Token) برای انجام تراکنش‌های مالی روی بلاک چین وی‌چین و معاملات بازار ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود.

ارز VeChain چیست

توکن VET علاوه بر انجام تراکنش مالی بر روی شبکه ویچین، به عنوان تأمین‌کننده امنیت این شبکه نیز استفاده می‌شود و از مکانیزم اثبات اعتبار استفاده می‌کند.

دفتر مرکزی شرکت وی چین در سنگاپور واقع شده است اما روابط نزدیکی با کشور چین که به عنوان صادرکننده انواع محصولات شناخته می‌شود، همکاری دارد. کیف پول پیشنهادی برای ذخیره سرمایه شما پلتفرم وی چین تور است. این کیف پول در سیستم‌ عامل اپل (iOS)، اندروید و در کیف پول‌های سخت‌افزاری نانو لجر در دسترس است.

حالا که متوجه شدید ارز دیجیتال VeChain چیست و بلاک چین‌ آن چه ویژگی‌هایی دارد، جهت فعالیت در حوزه ارز دیجیتال پیشنهاد می‌شود برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال معتبر از مجموعه اول پرداخت استفاده نمایید. همچنین پیشنهاد می‌شود مقاله «آموزش معامله ارز دیجیتال» را هم مطالعه فرمایید. اگر هم به دنبال کیف پول‌های سخت افزاری هستید، اول پرداخت خدمات فروش کیف پول لجر (LEDGER) و کیف پول ترزور (TREZOR) را هم به مشتریان خود عرضه می‌دارد.

 

امتیاز دهید

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید