ماشین حساب
میزان ارز
مبلغ تومان
 

نمودار نرخ فروش دلار وب مانی

 
در حال دریافت نرخ ...
چرا باید به اول پرداخت اعتماد کرد


جهت افتتاح حساب وب مانی به چه چیزهایی نیاز است ؟

جهت افتتاح حساب در وب مانی هیچ نیازی به کارت اعتباری نیست و مانند برخی کیف پول‌های دیجیتالی دیگر، لازم نیست یک شماره حساب بانکی به حساب وب‌مانی خود متصل کنید. بنابراین به نظر می‌رسد این کیف پول سیستمی مناسب برای ایرانیانی باشد که جهت معاملات یا خرید‌های بین‌المللی به یک مرجع معتبر نیازمند هستند. با توجه به این که دفتر مرکزی وب مانی در روسیه قرار دارد، این موسسه بر خلاف رقبای قدرتمندش مانند پی پال و Skrill، خدمات خود را بدون هیچ محدودیتی در اختیار ایرانیان قرار می‌دهد. البته ساختن حساب کاربری در وب مانی اصولی دارد که اگر از آن‌ها مطلع باشید، به راحتی می‌توانید یک کیف پول در این شرکت دریافت کنید و از خدمات بی‌شمار آن بهره ببرید.

 

ایجاد کیف پول وب مانی توسط اول پرداخت

در برخی از مراودات مالی تجار برای امنیت بیشتر در تراکنش مالی، ترجیح می دهند که پول پرداختی از طریق کیف پول وبمانی را به همان کیف پولی که پرداخت با آن انجام شده است برگردانند. در چنین مواقعی شما می بایست خودتان نسبت به افتتاح حساب وبمانی اقدام کنید. اول پرداخت در کنار شماست تا به شما کمک کند تا کیف پول وبمانی خود را داشته باشید.

سوالات متداول

برای داشتن حساب وبمانی شما می بایست گذرنامه و یک خط تلفن همراه داشته باشید.
درحال حاضر وبمانی دارای کیف پول های دلاری، یورویی، بیت کوین، روبل و چندین کیف پول دیگر می باشد که معمول ترین آن ها کیف پول دلاری است که با حرف Z شروع می شود. برای انتقال وجه داشتن این شماره ی کیف پول الزامی است.
وبمانی 0.8 درصد از کل مبلغ تراکنش از فرستنده به عنوان کارمزد کسر می کند. به عنوان مثال اگر کسی قصد انتقال 1000 دلار به حساب وبمانی کسی را داشت، می بایست در اکانت خود 1008 دلار موجودی داشته باشد.
افتتاح حساب وبمانی بین 2 تا 3 روز کاری زمانبر می باشد.
وبمانی برای کنترل تراکنش ها سقف واریز و برداشت برای حساب های خود مشخص کرده است. شما می توانید با ارائه مدارک هویتی و انجام برخی تنظیمات امنیتی نسبت به افزایش این سقف اقدام کنید.