گیفت کارت ها

20K در پرداخت های بین المللی
500M در پرداخت های بین المللی
129K در پرداخت های بین المللی
گیفت کارت ها
 
می‌خوای خرید گیفت کارت انجام بدی؟

* زیر 30 دلار بدون نیاز به احراز هویت *

ثبت نام به سادگی ثبت نام کنید
مقصد را انتخاب کن فرم ثبت سفارش را پر کن
پرداخت کن وارد درگاه ریالی بشو . مبلغ سفارش پرداخت کن.
چمدونتو ببند با خیال راحت سفر کن.
 
تومان
تومان
تومان تومان (IRT)
 

خرید گیفت کارت

معرفی گیفت کارت های مجازی در این پست مطلب سعی شده است که به صورت مختصر در رابطه با گیفت کارت و انواع گیفت کارت مانند گیفت کارت آیتونز ، گیفت کارت گوگل پلی استور یا اندروید مارکت , گیفت کارت مایکروسافت , گیفت کارت آمازون , گیفت کارت پلی استیشن پلاس , گیفت کارت اکس باکس توضیحاتی ارائه شود ، و امید است کسانی که در این مورد سوالاتی داشتند جواب مد نظر خود را دریافت نمایند.

 
Banggood.com
Gearbest.com
socialpanel24.com
dx.com

 

در یک قدمی ثبت سفارش هستید.

هر لحظه از شبانه روز با ثبت سفارش خرید گیفت کارت
آن را تحویل بگیرید.

خرید گیفت کارت
 

توضیحاتی درباره گیفت کارت های الکترونیکی

در حقیقت می توان گفت که گیفت کارت نوعی اعتبار مجازی می باشد که با توجه به نام آن می توان فهمید که ویژه ی هدیه دادن می باشد و همین امر باعث می شود که قابل پس گرفتن و یا انتقال دادن به سایر اشخاص نباشد. به طور معمول گیفت کارتها به شکل مجازی و اعتبار پولی در حساب اشخاص با وارد کردن یک کد شارژ می گردد و این اعتبار مجازی برای شخص این امکان را فراهم می کند که برای خرید کالاها و خدمات الکترونیکی و حتی برخی اوقات کالاهای فیزیکی و قابل لمس از آن بهره گیرد. بازی، برنامه، کتاب ، فیلم و موسیقی نمونه هایی از کالاهای دیجیتالی یا الکترونیکی می باشند که به طور معمول بوسیله استور مربوطه می توان آنها را دریافت نمود. به عنوان مثال می توان از گیفت کارت آیتونز در استور آیتونز یا اپ استور استفاده کرد و همچنین گیفت کارت گوگل پلی یا اندروید مارکت در استور گوگل پلی قابل استفاده بوده و گیفت کارت مایکروسافت در استور مایکروسافت و در اکس باکس ، آمازون در آمازون ، پلی اسیتشن در سونی و غیره ... قابلیت استفاده دارند. در ادامه با انواع مختلف گیفت کارتها آشنا می شویم و توضیحات مربوط به هر یک از آنها داده می شود .

 

گیفت کارت آیتونز

در حال حاضر و با توجه به شواهد موجود می توان به عنوان محبوب ترین گیفت کارت ها از گیفت کارت آیتونز یا Itunes Gift Card یا گیفت کارت اپل ، نام برد که می توان روی دستگاههای اپل مانند آیفون، آیپد آیپاد تاچ و مک از آن استفاده نمود. همچنین گیفت کارت آیتونز در آپ استور، آیتونز ، آی بوک استور و مک اپ استور قابل استفاده می باشد. برای ارائه این گیفت کارت از مقادیر گیفت کارت آیتونز 10 دلاری ، گیفت کارت آیتونز 15 دلاری ، گیفت کارت آیتونز 25 دلاری ، گیفت کارت آیتونز 50 دلاری ، گیفت کارت آیتونز 100 دلاری در نظر گرفته شده است البته در گاهی مواقع و بر اساس سفارش بعضی از فروشگاهها در مقادیر بالاتر مانند 500 دلاری و حتی 1000 دلاری نیز عرضه می شوند. می توان گفت که گیفت کارت آیتونز آمریکا به عنوان محبوب ترین نوع گیفت کارتهای آیتونز شناخته می شود ، که فقط می توان آن را در اپل آی دی آمریکای وریفای شده شارژ نمود و امکان دسترسی به بهترین استور یعنی استور آمریکا که از بهترین و متنوع ترین بازیها و برنامه ها و فیلمها و کتابها و موزیکها برخوردار است را مهیا می کند . محبوبیت این گیفت کارتها به قدری است که که حتی اشخاصی از سایر کشورها مانند کانادا و انگلستان و استرالیا نیز خواهان این هستند که اقدام به خرید گیفت کارت آیتونز آمریکا نموده و آن را شارژ کنند. اپل مسئول عرضه گیفت کارتهای آمریکا هم از نوع فیزیکی و هم الکترونیکی را بر عهده دارد . زمانی که قصد خرید این گیفت کارتها را دارید نهایت دقت خود را بکار بگیرید زیرا تعداد گیفت کارتهای دزدی ، گیفت کارتهای فوتوشاپی و گیفت کارتهای خریداری شده با کردیت کارتهای دزدی بوسیله ویتنامی ها و چینی ها در بازار ایران خیلی زیاد می باشد بگونه ای که تعدادی از سایتهای با تجربه در این عرصه این کارتها را بفروش رسانده اند و با نرخهای ارزان این گیفت کارتها را به عرضه می کنند. توجه کنید که چنانچه گیفت کارت دزدی در حساب کاربری خود شارژ کنید حساب کاربری توسط اپل بلاک و بسته خواهد شد و دیگر به هیچ طریق نمی توانید حساب کاذبری خود را بازگشایی نمایید زیرا در این مورد به هیچ وجه اپل پاسخگو نخواهد بود. برای اینکه بتوان از گیفت کارت آیتونز استفاده نمود به طور حتم لازم است که اپل آی دی آمریکایی داشت.

 

گیفت کارت گوگل پلی

همانطور که می دانید گیفت کارتهای گوگل پلی برای استفاده در دستگاههای اندرویدی مناسب هستند . در کل باید گفت که اگر قصد خرید هر آپ یا بازی یا نوع محصولی که رایگان نیست را دارید در گوگل پلی استور یا خریدهای داخل برنامه و بازی مانند پک جم در بازی clash of clans لازم است که گیفت کارت گوگل را به عنوان اعتبار مجازی در حساب کاربری گوگل خود شارژ کنید . همانند آیتونز گیفت کارت گوگل پلی استور نیز در مقادیر گیفت کارت گوگل پلی 10 دلاری ، گیفت کارت گوگل پلی 15 دلاری ، گیفت کارت گوگل پلی 25 دلاری ، گیفت کارت گوگل پلی 50 دلاری و گیفت کارت گوگل پلی 100 دلاری عرضه می گردند . مورد استفاده و کاربرد این گیفت کارتها نیز برای خرید کالاهای دیجیتالی مانند بازی، برنامه، کتاب، موزیک و فیلم در استور گوگل پلی می باشد. همه ی کارتها دارای اسکن بوده و علاوه بر آن به صورت الکترونیکی می توان آنها را خریداری نمود. در حال حاضر گیفت کارتهای گوگل پلی فقط در آمریکا و انگلستان موجود هستند و اگر کسی مایل باشد که از این کارتها استفاده نماید لازم است که آدرس جیمیل یا گوگل آمریکا یا انگلستان را دارا باشد .

 

گیفت کارت مایکروسافت

ویندوز داران برای خرید از اپ استور مایکروسافت لازم است که از گیفت کارت مایکروسافت استفاده نمایندو این به این معنی است که گیفت کارت مایکروسافت برای کسانی که ویندوزفون دارند اختصاص یافته است. همانند دیگر کارت ها گیفت کارتهای مایکروسافت نیز برای کشورهای متفاوت عرضه می گردند البته قابل ذکر است که گیفت کارتهای مایکروسافت که در ایران موجود هستند به طور معمول آمریکایی می باشند. حال همانند دیگر گیفت کارت ها به مقادیر عرضه شده گیفت کارت مایکروسافت اشاره می کنیم که به این شرح می باشند : در مقادیر 10 دلاری ، گیفت کارت مایکروسافت 15 دلاری ، گیفت کارت مایکروسافت 25 دلاری و گیفت کارت مایکروسافت 50 دلاری عرضه می شوند. البته در اینجا لازم است این نکته را متذکر شویم که می توان از گیفت کارت مایکروسافت برای شارژ حساب کاربری اکس باکس نیز استفاده نمود .

 

گیفت کارت آمازون

یکی از گیفت کارتهایی که دانشجویان و مترجمان بسیار به آن علاقه مند هستند گیفت کارت آمازون یا Amazon Gift Card می باشد. همانگونه که اطلاع دارید آمازون یک کتابخانه ی فوق العاده بزرگ می باشد به طوریکه می توان گفت که تقریباً همه چیز را می توان در آن پیدا نمود و به این خاطر است که دانشجویان و مترجمان به این گیفت کارت توجه خاصی دارند . با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان برای خرید کتاب های درسی خود با مشکل مواجه هستند و همین امر باعث شده تا آنها با استفاده از گیفت کارت آمازون و شارژ آن در حساب کاربری خود به سهولت بتوانند نسخه الکترونیکی کتابهای خود را دریافت کنند و مشکل خود را حل کنند. مقادیر قابل عرضه این گیفت کارتها به این شرح می باشد : گیفت کارت آمازون 10 دلاری ، گیفت کارت آمازون 25 دلاری و گیفت کارت آمازون 50 دلاری و 100 دلاری ، البته لازم به ذکر است که می توان نسخه های متفاوت دیگری نیز با مقادیر مختلف از اعتبار آمازون را در فروشگاهها مشاهده نمود. بعلاوه آمازون دارای یک اپ استور می باشد که تعداد بسیار زیادی بازی و برنامه را در خود جای داده است که می توان از این گیفت کارتها برای این منظور نیز استفاده نمود.

 

گیفت کارت پلی استیشن

کسانی که دارای پلی استیشن 4 و 3 هستند و این امکان برای آنها فراهم است که از امکانات این دستگاه که بی نظیر هستند استفاده کنند . چنانچه بخواهند به امکانات بیشتر دسترسی یابند نیاز است نسبت به خرید قابلیتها و بازیهای جدید از استور سونی که تمام افراد نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند، اقدام کنند. به طور حتم برای این منظور به گیفت کارت پلی استیشن و پلس استیشن پلاس سونی نیاز می باشد . این گیفت کارتها آمریکایی بوده و در مقادیر گیفت کارت پلی استیشن 10 دلاری ، گیفت کارت پلی استیشن 20 دلاری و گیفت کارت پلی استیشن 50 دلاری و گیفت کارت پلی استیشن 100 دلاری و گیفت کارت پلی استیشن نتورک پلاس یک ماهه و سه ماهه و یک ساله یا 12 ماهه موجود هستند.

 

گیفت ایکس باکس

افرادی که تمایل دارند تا از امکانات ویژه ایکس باکس استفاده نمایند بایستی از استور مایکروسافت خرید کنند . به همین منظور حساب های کاربری گلد ایکس باکس فروخته می شوند .
این حسابهای کاربری آمریکایی بوده و تمام آنها دارای اسکن می باشد. حساب کاربری گلد اکس باکس در دوره های اکانت گلد ایک باکس لایو 1 ماهه ، اکانت گلد ایک باکس لایو 3 ماهه و اکانت گلد ایک باکس لایو 12 ماهه یا یکساله آماده فروش می باشند.

 
 

سایت هایی هوش مصنوعی

در اینجا ما نمونه های پر استفاده را آورده ایم. ممکن است سایت مد نظر شما در زیر نباشد پس با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

سوالات متداول

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما در سریع ترین زمان ممکن تماس بگیرند.

پرسش و پاسخ

حداقل مقدار فروش به سایت، 10 دلار می باشد.

درحال حاضر وبمانی دارای کیف پول های دلاری، یورویی، بیت کوین، روبل و چندین کیف پول دیگر می باشد که معمول ترین آن ها کیف پول دلاری است که با حرف Z شروع می شود. برای انتقال وجه داشتن این شماره ی کیف پول الزامی است.

یک درگاه نقل و انتقال وجه متعلق کشور روسیه است که این امکان را به کاربران اینترنتی می دهد که در سات ها و پلتفرم های مختلف اقدام به خرید و فروش محصول خود کنند.

تمرکز این درگاه مالی بیشتر روی بازار فارکس است به نحوی که این امکان را برای تریدرها فراهم ساخته است تا بوسیله این درگاه در بروکرهای فارکس واریز و برداشت داشته باشند.

بله،وبمانی دارای چهار نوع سطح می باشد که هر کدام دارای محدودیت های مختلفی است. سطح نامحدود وبمانی حساب پرسونال می باشد که جهت نقل و انتقال وجه بصورت روزانه ،هفتگی و ماهیانه با محدودیت روبرو نیست.

بله، بر اساس قوانین درگاه وبمانی استفاده از حساب و خدمات وبمانی برای کاربران ایرانی بلامانع است.

بله اول پرداخت با گرفتن معادل ریالی وجه مورد نظر پرداخت خرید محصول یا خدمات مورد نظر شما را بر عهده می گیرد.

بله اول پرداخت با گرفتن معادل ریالی وجه مورد نظر پرداخت خرید محصول یا خدمات مورد نظر شما را بر عهده می گیرد.

 

دیگر خدمات اول پرداخت

خرید با وبمانی

خرید های بین المللی خود را با وبمانی انجام دهید.

شارژ حساب وب مانی

شارژ حساب وب مانی خود را در اول پرداخت انجام دهید.

 

اخرین مطالب

 

دیدگاه های شما

دیدگاه های شما