گیفت کارت آمریکن اکسپرس را آنلاین ، سریع و امن تهیه کنید.

 

این گیفت کارت را می توانید بصورت آنلاین تهیه و آنی از اول پرداخت تهیه کنید. به راحتی یکی از پلن های موجود را انتخاب کرده و وارد درگاه بانکی شوید و پرداخت کنید. سپس مدتی منتظر بمانید تا کارت برای شما صادر و اطلاعات آن در فرم سفارشتان قرار بگیرد. این مدت زمان بین ۳۰ دقیقه تا ۳ ساعت ممکن است بطول بیانجامد. هزینه صدور کارت نیز ۳ دلار می باشد که به مبلغ نهایی فاکتور شما افزوده خواهد شد. بدین صورت شما بدون نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی های رسمی شرکت آمریکن اکسپرس و بدون اتلاف وقت می توانید صاحب یک کارت هدیه آمریکن اکسپرس شوید.  

آیا این کارت انقضا دارد؟

موجودی کارت شما هیچ وقت انقضایی نخواهد داشت ، اما هر کارت دارای تاریخ انقضا می باشد. اگرچه در صورت اتمام تاریخ انقضای کارت شما می توان با موجودی باقیمانده آن تقاضای صدور کارت جدید داد اما با توجه به محدودیت های زمانی و مکانی که ما ایرانیان پیشه رو خواهیم داشت به هیچ وجه توصیه نمی شود که اقدام به این عمل کنید. بنابراین بهتر آن است که از تمام موجودی خود قبل از به پایان رسیدن زمان انقضای آن استفاده کنید. 

آیا می توان از این کارت برای پرداخت های دوره ای و پین کدی استفاده کرد؟

از این کارت به هیج عنوان نمی توان برای پرداخت های دوره ای استفاده کرد. همچنین اگر قصد خرید سرویس آنلاینی را دارید که جهت پرداخت برای شما کد می فرستد توصیه ما این است که از این کارت استفاده نکنید. اگر قصد استفاده از این کارت برای سرویس های پین کدی دارید باید توجه داشته باشید که کارت خود را می بایست با وارد کردن اطلاعاتی نظیر تلفن ، کد پستی و آدرس که همگی باید مختص به ایالات متحده آمریکا باشد در سایت آمریکن اکسپرس ریجستر کنید. 

چنانچه هر سوالی در مورد استفاده از خدمات سایت داشتید، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان زبده‌ی ما درخواست شما را بررسی کرده و مشکلات را رفع نمایند.