آموزش پایتون با گرایش امنیت

آموزش پایتون با گرایش امنیت | پایتون سیاه

زمان مطالعه 3 دقیقه
ما برای اینکه به صورت حرفه‌ای تو حوزه هک و امنیت فعالیت داشته باشیم باید به دو دلیل یک زبان برنامه نویسی را بلد باشیم : ۱ – مطالعه کدها و درک ابزار ها و برنامه‌ها ( معمولا با یاد گرفتن یک زبان به صورت حرفه‌ای مطالعه و یادگرفتن بقیه زبان ها راحت تر خواهد بود) ۲ – نوشتن و توسعه بدفزارها و ابزارها ( اکثریت ابزار ها و بخش قابل توجهی از بد افزار ها با زبان پایتون توسعه پیدا میکنند). در این پست به آموزش پایتون با گرایش امنیت می پردازیم.

فرق دوره پایتون و پایتون سیاه :

حتما تا به الان دوره های پایتون خیلی زیادی تو سطح اینترنت دیدید که به نحوه های مختلف و توسط مدرس های مختلف برگزار میشه ، ولی خب این دوره یک دوره معمولی نیست و ما قرار نیست اینجا تمام مباحث تکراری پایتون و بشنویم ، در این دوره من پایتون و با گرایش کامل به سمت هک و امنیت آموزش میدم و شما با کتابخانه ها و دستوراتی تو مبحث هک و امنیت آشنا خواهید شد که در سمت هکر ها و امنیت کار های شبکه و وب مورد استفاده هستند.

تفاوت با دوره های رایگان پایتون :

تو دوره های مختلفی که تو سطح اینترنت وجود داره ، مخصوصا تو دسته دوره های رایگان پایتون ، مدرس  به طور معمول درمورد اطلاعات عمومی و معمولی پایتون مثل دستورات و پیش نیاز ها صحبت میکنه ولی من در این دوره درمورد تجربیات خودم در زبان برنامه نویسی پایتون در زمینه هک و امنیت صحبت میکنم و از کتابخانه ها و دستوراتی ضبط آموزش و انجام میدم که تماما در مبحث تست نفوذ قابل پیاده سازی باشد مثل : scapy , nmap platform , os , sys , requsts , ….

پیش نیازهای دوره پایتون برای هک و امنیت

این دوره وابسته به هیچ دوره ای نیست و یادگیری پایتون با گرایش هک و امنیت فقط نیاز به انگیزه و دلیل برای یادگیری داره ، این دوره قراره از زیر صفر استارت بخوره یعنی اگر شما هیچی هم راجب برنامه نویسی و نرم افزارهاش ندونید ، میتونی از این دوره شروع کنی.

بعد از این دوره هکر میشم؟

مطمئنن نه ، ولی تو مسیر رشد و یادگیری علم هک و امنیت بخش تقریبا بزرگی و پشت سر میزاری که در مراحل بعدی میتونه کمک بزرگی باشه تا مفاهیم و عمیق تر درک کنی و سریع تر رشد داشته باشید.

درآمدی بعد از دوره داریم؟

علم برنامه نویسی و ابزار نویسی علم پیچیده ای نیست فقط یکم نظم و تمرکز میخواد مطمئنن به صرف دیدن یک دوره و فقط نگاه کردن هیچ شخصی برنامه نویس و ابزار نویس نمیشه و این حوضه فعالیتی نیاز به تمرین و تکرار زیادی داره ، ولی اگر شما با تمام تمرکز خودتون شروع به کد نویسی و ابزار نویسی کنید و فقط دل خوش به دیدن و حفظ کردن نباشید بعد از دیدن این دوره میتونید با نوشتن ابزار های کاربردی و انتشار و  دیده شدن درآمد خوبی و داشته باشید شما در این دوره تخصصی درمورد ابزار نویسی (از زیر صفر ) ویدئو آموزشی میبینید و ابزار نویسی و تست نفوذ با پایتون و یاد میگیرید.

آموزش git و github

برای یک ابزار نویس و برنامه نویس بلد بودنه git  و github از الزاماته و باید بلد باشه git و به vscode وصل کنه و مرحله ای کد بزنه و همچنین بلد باشه تو git hub کار کنه و خودش و به جامعه ابزار نویس ها و برنامه نویس ها معرفی کنه و به شهرت برسه که من در قسمت های انتهایی دوره این دوتا تخصص بدرد بخور و بهتون یاد میدم و عملی یک پروژه با git میبریم جلو و در github به اشتراک میزاریم.
امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی