۵۰ دارایی ارزشمند جهان

اتریوم در بین ۵۰ دارایی ارزشمند جهان

زمان مطالعه < 1 دقیقه

اتریوم (ETH) با ورود به جمع ۵۰ دارایی ارزشمند جهان بر اساس ارزش بازار (با ارزش 223 میلیارد دلاری خود)، به نقطه عطف مهمی دست یافته است.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

۵۰ دارایی ارزشمند جهان

بر اساس داده‌های موجود، اتریوم از پالادیوم پیشی گرفته و اختلاف خود را با پلاتین به تنها 17 میلیارد دلار رسانده است که نشان‌دهنده افزایش توجه به این ارز دیجیتال در بین دارایی‌های جهانی است.

 ۵۰ دارایی ارزشمند جهان

۵۰ دارایی ارزشمند جهان

بیت کوین نیز به عنوان دوازدهمین دارایی بزرگ جهان با ارزش بازار حدودا 570 میلیارد دلار، جایگاهی مستحکمی دارد. اگرچه بیت کوین هنوز از سهام شرکت‌های فناوری و فلزات گرانبها مانند نقره و طلا عقب مانده اما همچنان یکی از دارایی‌های پیشرو در جهان است.

این تحولات تأثیر فزاینده ارزهای دیجیتال را در چشم‌انداز مالی جهان برجسته می‌کند. برای مثال، سیر صعودی اتریوم، ماهیت در حال تحول بازار را نشان می‌دهد؛ زیرا این ارز دیجیتال در کنار دارایی‌های سنتی مانند فلزات گرانبها به رسمیت شناخته شده است.

سرمایه‌گذاران و ناظران بازار احتمالاً به نظارت دقیق بر پیشرفت بیت‌کوین و اتریوم ادامه خواهند داد؛ زیرا این گروه از دارایی‌ها، طبقات دارایی‌های معمولی را به چالش می‌کشند و به طور بالقوه سلسله مراتب سرمایه‌گذاری در بازار جهانی را تغییر می‌دهند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
صدور ووچر پرفکت مانی