احتمال رشد ۱۰۰ درصدی ۳ آلتکوین

احتمال رشد ۱۰۰ درصدی ۳ آلتکوین

زمان مطالعه 2 دقیقه

مایکل ون ده پپه (Michaël van de Poppe)، تحلیلگر معروف بازار کریپتو، معتقد است که لایت کوین (LTC) و چین لینک (LINK) قرار است به زودی سودهای بزرگی را به ثبت برسانند. از نظر این تحلیلگر معروف لایت کوین می‌تواند تا ۱۸۰ دلار و چین لینک هم می‌تواند تا ۱۵ دلار رشد کند. او باور دارد که ریپل (XRP) هم می‌تواند پتانسیل موردنیاز خود را برای صعود به محدوده ۰.۵۳ دلار به دست آورد. در این پست به بررسی احتمال رشد ۱۰۰ درصدی ۳ آلتکوین می پردازیم.

احتمال رشد ۱۰۰ درصدی ۳ آلتکوین

مایکل ون ده پپه به ۶۵۹٬۷۰۰ دنبال‌کننده خود در توییتر گفته است که روند لایت کوین پس از صعود شدید خود در هفته گذشته و عبور از چند مقاومت مهم، همچنان صعودی به نظر می‌رسد. او معتقد است که LTC و LINK احتمالا می‌توانند بیشتر از ۱۰۰٪ صعود کنند.

تحلیل قیمت لایت کوین

به گفته این معامله‌گر، قیمت لایت کوین می‌تواند از محدوده ۱۰۴ دلاری فعلی خود، بیشتر از ۱۳۷٪ رشد کند و به محدوده ۲۵۰ دلار برسد. او درباره لایت کوین گفته است:

روند لایت کوین عالی به نظر می‌رسد. این توکن میانگین متحرک ساده ۲۰۰ هفته‌ای، میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ هفته‌ای و مقاومت ۱۰۰ دلاری خود را شکسته و به سقف‌های سالانه جدیدی رسیده است. اهداف لایت کوین در این دوره ۱۸۰ دلار و ۲۵۰ دلار هستند؛ اما احتمال این وجود دارد که قیمت LTC به هدف دومی نرسد.

<yoastmark class=

تحلیل قیمت چین لینک

ون ده پپه با نگاهی به شبکه غیرمتمرکز اوراکل چین لینک، تاکید کرده که LINK موفق شده است حمایت مهم خود در محدوده ۶ دلار را پس از کاهش به محدوده ۵ دلار، پس بگیرد. به گفته او، این مسئله نشان می‌دهد که قیمت چین لینک در آستانه شروع یک روند صعودی قرار دارد و می‌تواند با رشدی بیشتر از ۱۲۷٪، از محدوده ۶.۶ دلاری خود به محدوده ۱۵ دلار برسد. ون ده پپه در این باره گفته است:

چین لینک به محدوده صعود خود بازگشته است. حمایت ۶ دلار را پشت سر گذاشتیم و در آستانه رسیدن به سقف‌های بالاتر و صعود هستیم.

<yoastmark class=

تحلیل قیمت ریپل

ون ده پپه اعلام کرده است که XRP را هم زیر نظر دارد. به گفته این معامله‌گر، تا زمانی که قیمت ریپل بالاتر از سطح حمایت ۰.۴۸ دلار باقی بماند، می‌تواند تا محدوده ۰.۵۳ دلار صعود کند.

احتمال رشد ۱۰۰ درصدی ۳ آلتکوین

احتمال رشد ۱۰۰ درصدی ۳ آلتکوین

او ادامه داده است:

XRP رشد کرده است، اما ساختار آن همچنان واضح نیست. همچنان به تایید بیشتری نیاز داریم، اما هدف بعدی XRP احتمالا محدوده ۰.۵۳ دلار است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی