رمزارز سندباکس، یک رویداد قابل توجه آزادسازی توکن را تجربه کرده که طی آن، تقریباً 332.55 میلیون توکن به ارزش حدود 131 میلیون دلار منتشر شد. این رقم 16.66 درصد از کل عرضه در گردش قبل از این رویداد را تشکیل می‌دهد. در. این پست به بررسی احتمال سقوط سندباکس مرداد ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

احتمال سقوط سندباکس مرداد ۱۴۰۲

این رویداد، نگرانی‌ها را در مورد عدم تعادل بازار ناشی از افزایش ناگهانی عرضه بدون تقاضای متناظر ایجاد کرده است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که نهنگ‌های حاضر در اکوسیستم سندباکس به این وضعیت واکنش نشان داده و دارایی‌های عظیم خود از این ارز دیجیتال را به صرافی‌ها واریز کرده‌اند.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

این اقدام نهنگ‌ها احتمالاً به دلیل فروش دارایی‌ها، قبل از اینکه هر گونه اثرات نزولی احتمالی آزادسازی توکن است. جریان ورودی به صرافی‌ها، که مقدار کل دارایی در حال انتقال به کیف پول‌های صرافی‌های متمرکز را ردیابی می‌کند، افزایش شدیدی را نشان می‌دهد که حاکی از واریزهای قابل توجه سرمایه‌گذاران است.

احتمال سقوط سندباکس مرداد ۱۴۰۲
احتمال سقوط سندباکس مرداد ۱۴۰۲

چنین جریان‌های بزرگ ورودی به صرافی‌ها اغلب حاکی از قصد فروش است که به طور بالقوه فشار نزولی بر قیمت دارایی وارد می‌کند. شایان ذکر است که اتفاق مشابهی در ماه فوریه هم رخ داده بود. پس از رشد قیمت سندباکس در فوریه، جهشی در جریان ورودی به صرافی‌ها رخ داد که متعاقبا منجر به کاهش قیمت این رمزارز شد.

حال، رویداد اخیر آزادسازی توکن‌ها منجر به این گمانه‌زنی‌ها شده که تکرار این الگوی مشابه این بار نیز می‌تواند باعث افت قیمت شود. در زمان نگارش این خبر، رمزارز سندباکس در حدود 0.39 دلار معامله می‌شود که در هفته گذشته 2 درصد کاهش را نشان می‌دهد. با این حال، تاثیر واقعی رویداد اخیر آزادسازی توکن و فعالیت نهنگ‌ها بر قیمت آن هنوز نامشخص است.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید