گای ترنر (Guy Turner)، تحلیلگر مطرح و میزبان پادکست‌های کوین بیوریو معتقد است رمزارز سویی (SUI) پتانسیل این را دارد تا در چرخه صعودی بعدی بازار، عملکرد چشمگیری را به نمایش بگذارد. در این پست به بررسی احتمال صعود توکن SUI می پردازیم.

احتمال صعود توکن SUI

ترنر مدعی است توکن SUI، اصلی‌ترین رقیب آپتوس، می‌تواند در بازار صعودی بعدی عملکردی بهتر از سایر ارزهای دیجیتال داشته باشد.
وی در جدیدترین ویدیو چنل یوتیوب کوین بیوریو در این رابطه گفت:

توکن SUI به راحتی می‌تواند به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در چرخه بعدی تبدیل شود.

اگرچه این تحلیلگر نسبت به پتانسیل درازمدت سویی خوش‌بین است، وی پیش‌بینی می‌کند این پروژه لایه ۱ پس از ۳ مرحله آزادسازی توکن‌ها که بین ماه نوامبر سال جاری و مه سال ۲۰۲۵ انجام می‌شود، فشار فروش قابل توجهی را تجربه کند.

وی افزود:

در ماه نوامبر سال جاری، در ماه مه سال آینده و مجددا در ماه مه سال ۲۰۲۵ شاهد آزادسازی گسترده توکن‌ها خواهیم بود. با توجه به اینکه توکن SUI با قیمت ۰.۰۳ دلار به شرکت سرمایه‌گذاری اندریسن هورویتز و با قیمت ۰.۱۰ دلار به دیگر شرکت‌های سرمایه‌گذاری فروخته شده است، ممکن است شاهد فشار فروش شدیدی باشیم. همچنین ممکن است این فشار فروش از جانب افرادی که توکن SUI را از طریق صرافی‌هایی چون کوکوین، اوکی‌اکس و بای‌بیت خریداری کرده‌اند ایجاد شود چراکه آنها هم این توکن را با قیمتی مشابه خریداری کرده‌اند.

به گفته ترنر، علیرغم علاقه زیادی که به SUI وجود دارد، قیمت این ارز دیجیتال به دلیل اینکه در زمان بازار نزولی عرضه شده است، نسبتا پایین است. با این حال، وی معتقد است با تصویب قانون مربوط به خرید و فروش ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاران خرد توسط هنگ کنگ، قیمت SUI افزایش خواهد یافت.

ترنر ادامه داد:

علیرغم علاقه واضحی که به SUI وجود دارد، قیمت تاکنون عملکرد خوبی نداشته است. در دفاع از سویی باید گفت که این پروژه کاملا جدید است و همزمان با بازار خرسی رمزارزها عرضه شده است. معرفی مقررات خرید و فروش رمزارزها برای سرمایه‌گذاران خرد در اوایل ماه ژوئن توسط مقامات هنگ کنگ می‌تواند قیمت را افزایش دهد.

dailyhodl

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید