به نظر می رسد بیبی دوج مطمئن است که راه حلی برای افزایش امنیت و یکپارچگی پلتفرم خود ارائه کرده است. طبق یک پست نظرسنجی توییتر، پلتفرم بیبی دوج پیشنهاد می کند که 100 کوادریلیون BABYDOGE در پروتکل اتریوم سوزانده شود. در این پست به بررسی احتمال صفر شدن کارمزد بیبی دوج می پردازیم.

احتمال صفر شدن کارمزد بیبی دوج

با این حال، برخی از توکن ها برای انطباق به عنوان یک پل با ETH در نظر گرفته می‌شوند، زیرا این از اهمیت بالایی برخوردار است. در نهایت، اعتقاد بر این است که این استراتژی باعث می شود هزینه های تراکنش روی پروتکل را به صفر می رساند.

تیم BabyDoge گفت که به نگرانی های جامعه خود گوش داده و “راه حلی نوآورانه برای افزایش امنیت و یکپارچگی پروژه ارائه کرده است.”

در این گزارش توضیح داده شده است که 100 کوادریلیون توکنی که می‌خواهد بسوزاند، از زمان راه‌اندازی آن در ETH باقی مانده است و پیشنهاد برای سوزاندن آن‌ها “ریسک بهره‌برداری بالقوه مرتبط با آن‌ها را کاهش می‌دهد“.

سوزاندن توکن در میم کوین‌ها غیرمعمول نیست چراکه شیبا اینو میلیون‌ها توکن خود را به طور منظم می سوزاند.

به طور مشخص، BabyDoge مشتاق ارائه خدمات یکپارچه و مقرون به صرفه به جامعه خود است. از این رو نیاز به تقویت پروژه و افزایش امنیت دارد. در پایان، کاربران می توانند به تراکنش های ارزان قیمت در اکوسیستم دسترسی داشته باشند که سطح کارایی بالاتری را نیز ارائه می دهد.

بیبی دوج برای پیشنهاد رسمی به DAO آماده می شود!

این پیشنهاد تاکنون 4812 رای دریافت کرده است که 96 درصد به نفع توکن سوزی بیبی دوج و 4 درصد دیگر درخواست کرده اند که همه چیز به همان شکلی که هست باقی بماند. افرادی که رای نداده اند هنوز حدود 23 ساعت فرصت دارند تا موضع خود را مشخص کنند.

در حالی که این یک روند رای گیری غیررسمی است، پروتکل قول داده است که پیش از اجرا، یک پیشنهاد رسمی برای DAO پیش نویس کند. این زمان پس از آن خواهد بود که پیشنهاد فعلی حمایت گسترده ای از جامعه خود را ثبت کند. با تغییر وقایع، به نظر می رسد پیشنهاد رسمی خیلی زود منتشر شود.

بیبی دوج معتقد است که احتمال بسیار زیادی وجود دارد که این مورد به عنوان یکی از بزرگترین توکن سوزی ها در تاریخ ثبت شود.

ارزش توکن های سوزانده شده در حال حاضر صدها میلیون دلار برآورد شده است. برای این مرحله اولیه، BabyDoge از بلاک چین ETH استفاده می کند اما در نهایت بسته به موفقیت آن به زنجیره BNB منتقل می شود. در همین حال، بیبی دوج هنوز در رقابت نزدیک با فلوکی و شیبا اینو است که میزان سوختگی آنها بیش از 30000٪ افزایش یافته است.

coingape

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید