چندین صرافی رمز ارز، توکن BONE شیبا را پس از OKX و Huobi فهرست کرده اند، بنابراین احتمال لیست شدن ارز BONE شیبا در بایننس چقدر است؟ در این پست به لیست شدن ارز Bone شیبا در بایننس می پردازیم.

لیست شدن ارز Bone شیبا در بایننس

چندین صرافی کریپتو برای فهرست کردن سکه‌های میم صف کشیده‌اند. تقاضا برای میم کوین‌ها از جمله ارز Bone شیبا، فلوکی اینو، دوج کوین و توکن PEPE به طور ناگهانی در حال افزایش است. این باعث می‌شود که جامعه ارز دیجیتال پیش‌ بینی کند که آیا روند صعودی بعدی کریپتو توسط میم کوین ها انجام می‌شود یا خیر؟!

پس از اینکه صرافی‌های اصلی رمز ارز OKX و هیوبی توکن اکوسیستم شیبا اینو، BONE را فهرست کردند، چندین صرافی این توکن را به لیست رمز ارزهای معاملاتی خود اضافه کردند. این اقدام پس از افزایش فعالیت‌های توسعه و اجتماعی مرتبط با بلاک چین لایه 2 شیباریوم و اکوسیستم شیبا اینو صورت می‌گیرد.

لیست توکن BONE شیبا توسط چندین صرافی رمزنگاری

بر اساس اعلامیه رسمی در 28 آوریل، صرافی رمز ارز هات کوین گلوبال از لیست کردن توکن BONE شیبا را خبر داد. صرافی مستقر در استرالیا معاملات را برای جفت BONE/USDT در ساعت 9:00 UTC در 28 آوریل آغاز کرد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند توکن BONE خود را در 29 آوریل از ساعت 9:00 UTC به بعد برداشت کنند.

لیست شدن ارز Bone شیبا در بایننس
لیست شدن ارز Bone شیبا در بایننس

علاوه بر این، صرافی رمز ارز Deepcoin و Flitpay مستقر در هند نیز توکن BONE را در میان افزایش تقاضا از سوی جامعه فهرست کرده اند. Flitpay معاملات BONE را با کارمزد صفر در جفت BONE/INR ارائه می‌کند.

همچنین، صرافی رمزارز CetoEX یک هفته پیش اضافه کردن توکن BONE را به لیست معاملاتی خود اعلام کرد و خرید و فروش آن در 28 آوریل آغاز شد. این صرافی BONE را در برابر استیبل کوین USDT فهرست می‌کند.

آیا ارز BONE شیبا در بایننس لیست می شود؟

صرافی کریپتو بایننس هنگام تصمیم‌گیری برای فهرست کردن یک رمزنگاری که شامل پایگاه کاربر، فعالیت توسعه و یک تیم خوب است، چندین فاکتور را در نظر می‌گیرد. بایننس دائماً در حال بررسی و اضافه کردن ارزهای دیجیتال است که می توانند در پلتفرم بایننس استفاده شوند. با فهرست شدن BONE در صرافی های بزرگ مانند OKX، هیوبی و Crypto.com، بایننس احتمالاً به زودی اضافه کردن ارز BONE شیبا به فهرست خود را دنبال خواهد کرد.

صرافی OKX بعد از بایننس دومین صرافی بزرگ ارز های دیجیتال از نظر حجم معاملات است. بایننس صرافی برتر است و در نهایت توکن BONE شیبا را فهرست می‌کند، زیرا توسعه‌ دهندگان SHIB انتشار شبکه اصلی Shibarium را که تا پایان سال انتظار می‌رود، اعلام کنند.

قیمت BONE در حال حاضر با 1 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته با 1.04 دلار معامله می شود. با این حال، بیش از 8٪ در یک هفته در میان فهرست شدن توسط صرافی های متعدد افزایش یافته است.

coingape

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید