توکن بون (BONE) اکوسیستم شیبا اینو که به عنوان توکن گس شبکه بلاکچین شیباریوم (Shibarium) هم عمل می‌کند، دستخوش تغییر قابل‌توجهی شده که تحت عنوان «انصراف از مالکیت قرارداد توکن یا renouncing» شناخته می‌شود. در این پست به بررسی احتمال ورود BONE به بایننس می پردازیم.

احتمال ورود BONE به بایننس

این توسعه چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که تیم شیبا اینو اعلام کرد که تقریباً عملیات استخراج توکن‌های BONE باقی‌مانده را تکمیل کرده است.

این تغییر بیانگر آن است که مالک، کنترل قرارداد را رها کرده و BONE به یک توکن کاملاً غیرمتمرکز و عاری از هرگونه تغییر یا دستکاری احتمالی، جهت ایمن کردن سیستم در برابر مداخلات ناخواسته، تبدیل می‌شود. این فرآیند پیچیده شامل یک قرارداد قفل زمانی (Timelock) و یک کیف پول غیرمتمرکز چند امضایی بود که هر مرحله برای حفظ یکپارچگی سیستم به‌طور دقیق آزمایش شده است.
کال داریا (Kaal Dhairya)، یکی از توسعه‌دهندگان شیبا اینو، به طور رسمی این پیشرفت را در پستی در X (توییتر سابق) تأیید و بر تعهد مداوم این تیم به ساختن سیستم‌های غیرمتمرکز و بدون مجوز که برای جامعه مفید است، تأکید کرد.

پس از انتشار این خبر، قیمت توکن BONE افزایش قابل‌توجهی را تجربه کرد. بر اساس داده‌های بازار، قیمت این رمزارز در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۱۰ درصد افزایش یافته و به ۰٫۹ دلار رسیده است. حجم معاملات ۲۴ ساعته این رمزارز نیز شاهد یک رشد تقریبا ۶۰ درصدی بوده است.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

پس از انصراف از قرارداد BONE، جامعه انتظار دارد که بایننس به زودی این توکن را لیست کند. اگرچه بایننس هنوز از معاملات BONE پشتیبانی نمی‌کند، اما لازم به ذکر است که این صرافی ردیابی قیمت توکن گس شیباریوم را سال گذشته فعال کرد.

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید