اخبار صرافی کوینکس ۳۰ شهریور

اخبار صرافی کوینکس ۳۰ شهریور

زمان مطالعه < 1 دقیقه

تیم صرافی کوینکس در اطلاعیه جدید خود اعلام کرد که کاربران این صرافی چندین مورد کلاهبرداری به اسم این صرافی را گزارش کرده‌اند که در آن سارقان وانمود می‌کنند نمایندگان رسمی این صرافی هستند. در این پست به اخبار صرافی کوینکس ۳۰ شهریور می پردازیم.

اخبار صرافی کوینکس ۳۰ شهریور

در همین راستا، صرافی کوینکس به کاربران خود توصیه می‌کند محتاط باشند و توصیه‌های زیر را مد نظر قرار دهند:

۱. نسبت به روش‌های کلاهبرداری آگاه باشید.
کلاهبرداران به عنوان نمایندگان رسمی کوینکس ظاهر می‌شوند و ممکن است از طرق مختلف با کاربران تماس بگیرند.

نمایندگان رسمی کوینکس هرگز ابتدا تماس را آغاز نمی‌کنند و با شما ارتباط برقرار نخواهند کرد، به خصوص برای پرداخت‌ها یا اطلاعات حساس.

به پیام‌های ناخواسته یا ایمیل‌هایی که ادعا می‌کنند از کوینکس هستند، شک کنید. همیشه قبل از هر اقدامی از صحت فرستنده و نیت آنها اطمینان حاصل کنید.

۲. از خود محافظت کنید.

هرگز اعتبار حساب، رمز عبور یا هر گونه اطلاعات حساس خود را با کسی، از جمله افرادی که ادعا می کنند از کوینکس هستند، به اشتراک نگذارید.

احراز هویت دو مرحله‌ای (2FA) حساب خود را فعال کنید تا یک لایه امنیتی اضافی به حساب کاربری خود اضافه کنید. این ویژگی می‌تواند به محافظت در برابر دسترسی‌های غیرمجاز کمک کند.

تنظیمات امنیتی حساب خود، از جمله قدرت رمز عبور و اعلان‌های ایمیل را مرتباً بررسی و به‌روزرسانی کنید. مراقب هرگونه فعالیت یا درخواست مشکوک باشید و فوراً آنها را به کانال‌های پشتیبانی رسمی ما گزارش دهید.

۳. از کانال‌های رسمی تأییدشده استفاده کنید.

برای تأیید صحت هرگونه ارتباطی که ادعا می‌شود از طرف کوینکس است، لطفاً از لیست کانال‌های مورد تایید در وبسایت رسمی ما بازدید کنید.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی