cryptocurrency

ارزهای دیجیتال(cryptocurrency) و آسیب آن به ریال ایران

زمان مطالعه 2 دقیقه

سردار سرتیپ غلامرضا جلالی در گردهمایی مدیران ارشد بنیاد تعاون و ردهای تابعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت:

وقتی نظام پولی دیجیتال (cryptocurrency) که اکنون در حال ورود به کشور است، هنوز برای آن هیچ قانون و مقرراتی را نداریم، این موضوع باعث می شود که به کنترل و بهره برداری این فناوری ها فکر کنیم و در مقابل هیچ دانش و الزاماتی برای آن در نظر نگرفته باشیم.

ایشان در ادامه اظهار داشتند:

بنده هشدار می دهم وقتی ارز رمزها (cryptocurrency) وارد چرخه مالی و پولی کشور شود، ریال مشکل دار خواهد شد و بانک مرکزی عملا بی فایده می شود و اثرات جدی خود را بر کشور می گذارد. به تعبیری می تواند اقتصاد کشور را دچار اختلال کند، البته اگر ما جلوگیری نکنیم و مقررات و دانش مختص به این موضوع را در اختیار نداشته باشیم.

این نشان می دهد که فناوری ها به صورت جهنده وارد کشور شده اند و برای مصون ماندن از پیامدهای منفی آن ناگریزیم که دانش این فناوری ها را کسب کنیم.

با درنظر گرفتن این موضوعات وغفلت از آنان دچار یک عقب ماندگی جدی در حوزه های دانشی در موضوع پدافند غیر عامل خواهیم شد.

cryptocurrency
cryptocurrency

رئیس سازمان پدافند غیر عامل اظهاردر زمینه ارزهای دیجیتال (cryptocurrency) داشت:

وقتی در موضوعات مختلف پدافند غیر عامل به دانشگاه های کشور مراجعه می کنم و از دانشجویان و مدیران مراکز دانشگاهی و آموزشی سوال می کنیم که به عنوان مثال در حوزه شهر هوشمند استادی وجود دارد که مقررات و الزامات پدافند غیر عاملی این فناوری را بتواند تدوین کند، با واکنش مثبت مواجه نمی شویم، این نشان می دهد که باید برای ایجاد آن به دنبال دانش برویم و پیگیری و دنبال کنیم.

لذا تحقیق و پژوهش در حوزه های فنی و مهندسی در پدافند غیر عامل یک نیاز جدی است. برخی از تهدیدات در لبه دانش قرار دارند، روی کرد سنتی در عملکرد پدافند غیر عامل دیگر کارساز نیست و بایستی رویکرد علمی اتخاذ شود. همان طور که مقام معظم رهبری تاکید داشتند بایستی رویکردهای ما دانش محور،پژوهس محور و علمی باشد.

منبع:khabaronline

خدمات اول پرداخت

اول پرداخت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین ویژه دانشجویان، برنامه نویسان، فریلنسرها و سایر کاربران ایرانی است که شامل :

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

مجموعه اول پرداخت نظر به استقبال کاربران ایرانی برای خرید و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال هم چون بیت کوین ، اتریوم و .. و عدم دسترسی آنها به اکسچنجر های بین المللی امکان خرید و فروش این دسته از محصولات را نیر برای کاربران ایرانی فراهم نموده است.

در زمینه فارکس نیز مجموعه اول پرداخت آماده ارایه خدمات به تریدرها می باشد که این خدمات شامل نقد درآمد و نیز شارژ حساب مورد نظر جهت تریدها می باشد.

امتیاز 4.6/5 - از 21 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی