ارز دیجیتال Rose

ارز دیجیتال Rose | ارز دیجیتال رز | بررسی اوسیس نتورک (Oasis Network) و ارز رز

زمان مطالعه 4 دقیقه

شبکه اوسیس (Oasis Network) که در سال 2018 تأسیس شد، اولین پلتفرم بلاکچین با قابلیت حفظ حریم خصوصی است که امور مالی باز و اقتصاد به اشتراک گذاری داده را ترویج می کند. مکانی که در آن کاربران می توانند داده های خود را کنترل کنند و از آن به وسیله ی برنامه ها و شرکت ها استفاده کنند. اوسیس شبیه به پایه های یک ملک است و ثبات آن از اهمیت بالایی برخوردار است. این یک لایه مهمی است که در بخش کریپتو باید ایمن، مقیاس پذیر و همه کاره باشد. به عنوان مثال، اتریوم لایه 1 است که به برنامه های غیر متمرکز (Dapps)، NFT ها و استیبل کوین ها (مانند تتر) اجازه می دهد در بالای آن ساخته شوند. با این حال، علیرغم کاربرد اتریوم، مشکلاتی از جمله: هزینه های زیاد گس، سرعت پایین و مشکلات امنیتی را تجربه می کند. بلاک چین های در حال ظهور مانند شبکه Oasis به دلیل پایه های قوی و غلبه بر این چالش ها دارای پتانسیل بالایی برای رشد هستند. در ادامه به معرفی اوسیس نتورک و ارز دیجیتال Rose خواهیم پرداخت.

ارز دیجیتال Rose

شبکه Oasis که برای نسل بعدی بلاکچین طراحی شده است، اولین پلتفرم بلاکچین با قابلیت حفظ حریم خصوصی برای امور مالی باز و اقتصاد داده مسئولانه است.

توکن بومی اوسیس نتورک (Oasis Network) ارز ROSE می باشد. شبکه اوسیس در ترکیب با توان عملیاتی بالا و معماری ایمن خود، می‌ تواند DeFi خصوصی و مقیاس‌ پذیر را تقویت کند، Open Finance را متحول کند و آن را فراتر از معامله‌ گران و پذیرندگان اولیه، به یک بازار انبوه گسترش دهد.

ارز دیجیتال Rose

ارز دیجیتال Rose

ویژگی‌ های منحصر به‌ فرد حفظ حریم خصوصی آن نه تنها می‌ تواند امور مالی غیر متمرکز یا DeFi را بازتعریف کند، بلکه نوع جدیدی از دارایی دیجیتال به نام داده‌ های Tokenized را نیز ایجاد می‌ کند که می‌ تواند به کاربران امکان دهد کنترل داده‌ هایی را که تولید می‌ کنند در اختیار داشته باشند و برای قرار دادن آن در برنامه‌ ها پاداش دریافت کنند.

نام شبکه Oasis Network
نماد توکن ROSE
حداکثر عرضه 10,000,000,000
وب سایت رسمی oasisprotocol.org
امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه