اگر حفظ حریم خصوصی برای شما نگران کننده است، آیا می دانید که می توانید بدون داشتن اکانت OpenAI از ChatGPT استفاده کنید؟

در حالی که ChatGPT بدون شک یک ابزار قدرتمند است، نگرانی های مربوط به حریم خصوصی این پلتفرم را احاطه کرده است. قابل درک است، این استدلال بازدارنده ممکن است شما را به اجتناب از ChatGPT سوق دهد. اما راه های جایگزینی برای استفاده از این ابزار وجود دارد.

1.استفاده از ChatGPT بدون اکانت OpenAI با Bing Chat

بینگ چت احتمالاً ساده ترین راه برای اکثر مردم برای استفاده از ChatGPT بدون اکانت OpenAI است. چت بات مایکروسافت بر اساس نسخه GPT-4 این پلتفرم است. علاوه بر این، همچنین می تواند “نتایج زنده” را از منابع داده فعلی در نتایج خود بگنجاند.

برای استفاده از بینگ چت، به یک اکانت کاربری مایکروسافت و دسترسی به Microsoft Edge نیاز دارید. اگر کاربر ویندوز هستید، ممکن است قبلا یک اکانت مایکروسافت داشته باشید. استثنا در صورتی است که یک اکانت محلی باشد. یک اکانت محلی به طور قابل توجهی با یک اکانت مایکروسافت متفاوت است.

هنگامی که جزئیات اکانت خود را دارید، دسترسی به ربات چت ساده است—از Microsoft Edge برای پیمایش به Bing جدید استفاده کنید، و جادوی ChatGPT در نوک انگشتان شما خواهد بود.

2. Bing Mobile App

برای کاربران تلفن همراه، مایکروسافت آن را با برنامه کمکی هوش مصنوعی پوشش داده است. این یک دانلود رایگان برای اندروید و iOS است و دوباره GPT-4 در قلب برنامه قرار دارد. این برنامه بیشتر ویژگی های نسخه مرورگر را دارد و همچنین بعد جدیدی را به قابلیت های جستجو برای کاربران موبایل می بخشد. اگر به دنبال دسترسی به تلفن همراه بدون اکانت OpenAI هستید، این یک راه عالی برای دور زدن نگرانی های حفظ حریم خصوصی در مورد ChatGPT است.

دانلود: Bing برای iOS | اندروید (رایگان)

3.استفاده از ChatGPT بدون اکانت OpenAI با Merlin

Merlin یک افزونه مرورگر است که برای Google Chrome و Microsoft Edge در دسترس است. پس از نصب، در مرورگر ادغام می شود و به عنوان یک دستیار مجازی عمل می کند. از جمله عملکردهایی که می تواند انجام دهد عبارتند از:

. کمک به ایمیل‌ها: مرلین می‌تواند به شما کمک کند به ایمیل‌ها پاسخ دهید یا ایمیل‌های تبلیغاتی بنویسید.

. افزودن پاسخ‌های هوش مصنوعی به جستجوهای Google: مرلین به عنوان یک پاسخ «جایگزین» برای پرسش‌های Google ظاهر می‌شود.

. خلاصه کردن پست های وبلاگ یا ویدیوهای یوتیوب: از مرلین می توان برای نشان دادن پست ها و ویدیوهای وبلاگ استفاده کرد. همچنین می‌تواند کل ویدیوهای YouTube را رونویسی کند، اگرچه در حال حاضر افزونه‌های YouTube زیادی وجود دارد که رونویسی و کارهای دیگر را به طرز تحسین‌آمیزی انجام می‌دهند.

پست های مرتبط
Skrill (اسکریل) چیست و هرانچه باید در مورد این سیستم انتقال پول دانست

اسکریل (Skrill) یک نهاد تجاری است که از اینترنت به عنوان ابزاری برای انجام تراکنش های مالی استفاده می کند. بیشتر بخوانید

معرفی 10 تا از بهترین برنامه های ضبط موسیقی برای اندروید
برنامه های ضبط موسیقی

برنامه های ضبط آهنگ اندروید بهتر و قدرتمندتر از آن چیزی هستند که فکرش را بکنید. در اینجا بهترین ها بیشتر بخوانید

نصب این ساده است، اگرچه باید برای یک اکانت مرلین ثبت نام کنید. این کمی محدودتر از چت ربات های مستقل است، اما یک فرض خوب است و به خوبی کار می کند.

دانلود: Merlin برای Google Chrome/Microsoft Edge (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است).

4. ChatGPT Writer

این بسیار شبیه به برنامه افزودنی مرلین چت است. با جاسازی خود در مرورگر انتخابی شما (Chrome یا Edge) کار می کند و از اینجا می توان آن را برای انجام کارهای مختلف فراخوانی کرد.

قبل از اینکه بتوانیم از افزونه استفاده کنیم، از ما خواست تا برای احراز هویت Cloudflare از وب سایت OpenAI بازدید کنیم. وقتی این کار را انجام دادیم (بدون ایجاد اکانت)، می‌توانیم بدون مشکل از ابزار استفاده کنیم.

ما آن را با استفاده از Gmail آزمایش کردیم، یک ایمیل ساختگی نوشتیم و جزئیات بیشتری را برای پشتیبانی از یک برنامه شغلی درخواست کردیم و از ChatGPT Writer خواستیم پاسخ دهد. نتایج چشمگیر بود و ابزار به راحتی از نوار ابزار پاسخ Gmail قابل دسترسی بود.

به طور کلی، این یک تجربه روان بود که مرلین را از نظر سهولت استفاده برتری داد.

دانلود: ChatGPT Writer برای Google Chrome/Microsoft Edge (رایگان)

5.استفاده از ChatGPT بدون اکانت OpenAI با Forefront.AI

Forefront.ai یک ابزار هوش مصنوعی چند منظوره است که به شما امکان می دهد از ChatGPT-3.5، ChatGPT-4، Claude Instant 1.2 و Claude 2 از یک برنامه وب استفاده کنید. برای استفاده از ChatGPT-4، Claude Instant 1.2، و Claude 2 (همه با نرخ پیام رسانی محدود) باید مشترک شوید، اما می توانید به صورت رایگان ثبت نام کرده و از ChatGPT-3.5 استفاده کنید.

خروجی ChatGPT-3.5 Forefront.AI با آنچه در ChatGPT OpenAI خواهید یافت مطابقت دارد (یا بسیار شبیه به آن است)، بنابراین می توانید مطمئن باشید که همان پاسخ ها را دریافت می کنید.

استفاده از ChatGPT بدون اکانت OpenAI

راه های زیادی برای استفاده از ChatGPT بدون اکانت وجود ندارد. با این حال، در پنج روشی که ما پیدا کردیم، باید یکی برای بیشتر اهداف وجود داشته باشد. در حالی که ربات چت بینگ به “تجربه واقعی ChatGPT” نزدیک بود، افزونه های مرورگر نیز چشمگیر بودند.

افزایش گسترده محبوبیتی که این پلتفرم تجربه می‌کند، نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی و امنیتی را آشکار کرده است که حداقل در حال حاضر موجه هستند. با توسعه فناوری، نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی و امنیتی احتمالاً تشدید می‌شوند تا با قوانین و انتظارات مطابقت داشته باشند.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید