افزودن افزونه وردپرس تالار گفتمان به سایت شما راهی آسان برای جمع آوری فیدبک، توسعه یک انجمن و افزایش تعامل کاربران است. بنابراین، اگر صاحب کسب و کاری هستید که به دنبال راهی برای گوش دادن به بازدیدکنندگان، سرنخ ها و مشتریان خود هستید، خوش شانس هستید. و بهترین بخش؟ شروع کار آسان است. افزونه های وردپرس انجمن ساز را در ادامه بشناسید.

گزینه های زیادی برای کسانی که به دنبال افزونه وردپرس انجمن هستند وجود دارد، اما انتخاب عاقلانه برای اطمینان از یافتن افزونه مناسب برای کار ضروری است. بهترین افزونه انجمن برای وردپرس تمام ویژگی های مورد نیاز شما را دارد، قیمت مناسبی دارد و به سرعت راه اندازی می شود. ما ده افزونه وردپرس عالی انجمن را گردآوری کرده ایم.

چرا افزودن افزونه وردپرس انجمن ایده خوبی است؟

افزودن افزونه وردپرس تالار گفتمان به وب سایت شما راهی هوشمندانه برای ایجاد فضایی برای همکاری بازدیدکنندگان سایت و به اشتراک گذاری ایده ها است تا به آنها کمک کند از پیشنهادات تجاری شما بهترین استفاده را ببرند. علاوه بر این، انجمن ها به عنوان مدیر سایت به شما کمک می کنند. با توجه به نظرات و شکایات متداول بازدیدکنندگان در تالار گفتمان، ایده بهتری از آنچه کاربران می‌خواهند ببینند – و چه چیزی را نمی‌بینند، خواهید داشت.

دلایل دیگری نیز وجود دارد که افزودن یک انجمن به وب سایت شما ایده خوبی است. به عنوان مثال، یک انجمن به افزایش ترافیک سایت شما کمک می کند زیرا بازدیدکنندگان را به سمت سایت شما جذب می کند. یک تالار گفتمان وردپرس همچنین می تواند زمان کاربران را در سایت شما افزایش دهد، که اگر سایت شما تبلیغات داشته باشد یا محصولات و خدماتی را بفروشد، منجر به رشد درآمد می شود.

1.افزونه های وردپرس انجمن ساز bbPress

برای بسیاری از کاربران وردپرس، جستجو برای ابزار اصلی انجمن با bbPress شروع و به پایان می رسد. این افزونه دارای بیش از 200000 بارگیری است که گواهی بر قابلیت اطمینان این افزونه است.

هدف bbPress ایجاد یک انجمن ساده اما موثر در هر سایت وردپرسی، صرف نظر از سطح تجربه یا بودجه است. توسط همان توسعه دهندگانی که بر روی هسته وردپرس کار می کنند، نگهداری می شود که به طور قابل توجهی برای آن مفید است. همانطور که می توانید حدس بزنید، این افزونه به طور یکپارچه با داشبورد سرپرست WP شما ترکیب می شود و مشکلی با موضوع شما یا اکثر افزونه های دیگری که نصب می کنید ایجاد نمی کند.

bbPress کاملاً رایگان است، که آن را به گزینه ای عالی برای کسانی که یک وب سایت با بودجه می سازند تبدیل می کند. به علاوه، هیچ نسخه پریمیوم در دسترس نیست، بنابراین پس از دانلود آن نگران فروش مجدد آن نباشید. با این حال، عملکرد آن به اندازه کافی قوی است تا بتواند هر چیزی را که نیاز دارید انجام دهد. bbPress شامل ابزارهایی برای ایجاد یک اکانت کاربری برای ارسال پست، تعدیل انجمن، ایجاد چندین موضوع بحث، تغییر جنبه های سبک انجمن و موارد دیگر است. اگر می خواهید قابلیت کامل bbPress را ببینید، آن را دانلود کنید.

خارج از جعبه، bbPress شامل کدهای سبک وزن و به خوبی نوشته شده است که سایت شما را با کارایی بالا نگه می دارد. برای عملکرد بیشتر، می توانید افزونه های رایگان را از کتابخانه آن دانلود کنید. صدها برنامه افزودنی برای کمک به مدیریت همه چیز، از گروه‌های خصوصی گرفته تا آپلود چندین تصویر و افزودن CAPTCHA، در دسترس هستند.

برای یادگیری نحوه راه اندازی bbPress در سایت خود، به راهنمای ما برای ایجاد یک انجمن در وردپرس مراجعه کنید.

ویژگی های قابل توجه:

. 100% رایگان

. موضوعات بحث چندگانه

. توسط همان توسعه دهندگانی که روی هسته WP کار می کنند نگهداری می شود

. طراحی قابل تنظیم

2. BuddyPress

پست های مرتبط
خرید از سایت woocommerce | پرداخت در سایت woocommerce
خرید از سایت woocommerce

با توسعه فروشگاه های آنلاین محصولات فیزیکی و دیجیتالی، نیاز به قالب های متنوع و افزونه هایی که نیاز کاربران بیشتر بخوانید

معرفی 6 مورد از بهترین پلاگین های وردپرس 2022
بهترین پلاگین های وردپرس 2022

جالب است بدانید با نمایش بخش نظرات در سایت تحت مدیریت وردپرس خود می توانید برای کاربران دیگر اعتماد ایجاد بیشتر بخوانید

در مرحله بعدی BuddyPress است، یک افزونه وردپرس تالار گفتگوی قدرتمند که توسط همکاران WP توسعه یافته است. با این حال، BuddyPress چیزی بیش از یک افزونه انجمن ساده است – این نرم افزار است که سایت وردپرس شما را به یک شبکه اجتماعی قوی تبدیل می کند. بهترین قسمت؟ رایگان است.

BuddyPress برای صاحبان مشاغل و وبلاگ نویسانی که می خواهند جامعه ای پیرامون محتوا یا محصول خود تشکیل دهند بسیار عالی است، بنابراین اگر شما هستید، این می تواند یک گزینه عالی باشد. مانند bbPress، BuddyPress نیز سریع و آسان به سایت شما اضافه می شود و پیکربندی می شود. با نصب این افزونه، بازدیدکنندگان می توانند پروفایل ایجاد کنند، با سایر کاربران دوست شوند، فعالیت های آنها را پست کنند، عکس ها را به اشتراک بگذارند، گروه های عمومی و خصوصی ایجاد کنند و پیام های شخصی برای یکدیگر ارسال کنند. فرصت ها برای رشد جامعه شما بی پایان است.

علاوه بر این، تعداد بی‌شماری از افزونه‌های BuddyPress برای رسیدگی به هر کاری که BuddyPress خودش انجام نمی‌دهد، و تم‌های BuddyPress وجود دارد که به طرز باورنکردنی با این افزونه خوب کار می‌کنند. حتی می توانید از bbPress با BuddyPress برای قرار دادن انجمن ها در سایت شبکه اجتماعی خود استفاده کنید.

ویژگی های قابل توجه:

. اشتراک گذاری عکس

. گروه های دولتی و خصوصی

. پروفایل بازدیدکنندگان

. به طور منظم به روز می شود

3. Peerboard Forum and Community

اگر به دنبال ایجاد یک انجمن در وب سایت خود هستید، Peerboard یک افزونه عالی است. تعبیه یک پلتفرم انجمن آنلاین در سایت شما با کمک این افزونه ساده است. و از آنجایی که این افزونه برای کاربران وردپرس در تمام سطوح تجربه است، می توانید مطمئن باشید که رابط کاربری آسان خواهد بود.

یکی دیگر از دلایلی که این افزونه گزینه عالی است این است که می تواند به شما کمک کند تلاش های سئوی خود را افزایش دهید، محتوای تولید شده توسط کاربر را جمع آوری کنید و حتی بازخورد دریافت کنید. این افزونه پروفایل های کاربر و گروه های عضو را ارائه می دهد و همچنین امکان ایجاد فضاهای عمومی و خصوصی را فراهم می کند. به علاوه، این افزونه قابل تنظیم است تا بتوانید نام تجاری خود را اضافه کنید، بنابراین تا حد امکان با بقیه وب سایت شما منسجم باشد.

ویژگی های قابل توجه:

. سفارشی سازی

. بدون نیاز به دانش کدنویسی

. گروه های عضو بسازید و به آنها پاداش دهید

. پروفایل های کاربر

4.افزونه های وردپرس انجمن ساز Discussion Board

Discussion Board یکی دیگر از افزونه های وردپرس انجمن است که راهی آسان برای قرار دادن یک انجمن در وب سایت شما ارائه می دهد. هنگامی که این افزونه را نصب می کنید، این ابزار رایگان سه صفحه جدید اضافه می کند: یک صفحه ورود به سیستم، یک صفحه برای موضوعات انجمن موجود، و صفحه ای که کاربران می توانند موضوعات جدید را از طریق یک فرم ارسال کنند. در نتیجه، انجمن گفتگو برای بازدیدکنندگان و مدیران به طور یکسان ساده و شهودی است.

از نظر زیبایی شناسی، فرم های هیئت گفتگو حداقل هستند. به لطف این، این افزونه با هر موضوعی کاربردی است و می توانید رنگ آن را از طریق سفارشی ساز تغییر دهید تا از منسجم بودن آن با بقیه وب سایت خود اطمینان حاصل کنید. مدیران می توانند فرم های موضوع جدید، فرم های ورود و لیست موضوعات را از طریق کدهای کوتاه قرار دهند. برای کنترل هرزنامه و سوء استفاده، Discussion Board همچنین به شما این امکان را می‌دهد که تعداد دفعات ارسال مجدد، تأیید یا رد موضوعات جدید توسط کاربران را محدود کنید و آدرس‌های ایمیل و دامین‌های خاصی را از ایجاد اکانت در سایت خود مسدود کنید. ما همچنین دوست داریم که این افزونه به‌روزرسانی‌های منظم را دریافت کند.

تمامی ویژگی های فوق در نسخه رایگان این افزونه گنجانده شده است. ارتقاء به نسخه حرفه ای (از 69 دلار در سال برای یک وب سایت شروع می شود) چندین برد بحث، آپلود تصویر، مجوزهای برد پیشرفته، پروفایل های کاربر و ویرایشگر WYSIWYG را برای قالب بندی آسان تر به شما می دهد. همچنین می‌توانید گزینه پیشرفته‌تر پریمیوم را انتخاب کنید که عملکردهای پیشرفته‌تری را ارائه می‌دهد و سالانه 109 دلار هزینه دارد.

ویژگی های قابل توجه:

. طراحی مینیمال

. محدودیت ها را دوباره ارسال کنید

. سفارشی کننده رنگ

. ویرایشگر WYSIWYG (نسخه حرفه ای)

5. wpForo Forum

اگر افزونه وردپرس فروم پیشرفته تری می خواهید، wpForo Forum را امتحان کنید. این گزینه پر از ویژگی‌ها دارای سه طرح‌بندی تالار گفتمان است: ساده‌شده (یک تالار گفتمان ساده و حداقلی)، توسعه‌یافته (یک ظاهر سنتی‌تر)، و قالب پرسش و پاسخ. همه چیز برای گفتن، گزینه های بی پایان هستند. علاوه بر این، همه طرح‌بندی‌ها سازگار با موبایل هستند و به‌طور قابل‌توجهی ظاهری مدرن‌تر از سایر افزونه‌ها در اینجا دارند – صفحه انجمن wpForo را بررسی کنید تا حس بهتری از طراحی پیدا کنید.

فراتر از ظاهر، تالارهای گفتمان wpForo امکان عملکرد ضروری انجمن را فراهم می کند. ویژگی‌های مطلوب اضافی عبارتند از رتبه‌بندی اعضا، نشان‌ها، برچسب‌های موضوع، اشتراک‌گذاری اجتماعی، و یک رابط کشیدن و رها کردن برای مدیریت انجمن. wpForo همچنین با BuddyPress ادغام می شود تا سایت شما را جامعه محورتر کند.

wpForo چندین افزونه پولی را برای گسترش تالار گفتمان خود با موارد اضافی مانند نظرسنجی، پیام خصوصی و مدیر تبلیغات ارائه می دهد. قیمت هر افزونه از 11 تا 35 دلار متغیر است. به طور کلی wpForo یک تجربه بسیار قوی برای مدیران و کاربران ارائه می دهد – به همین دلیل است که یک انتخاب عالی است.

ویژگی های قابل توجه:

. سه طرح بندی انجمن

. پاسخگوی موبایل

. نشان های اعضا

. مدیر تبلیغات

6. Asgaros Forum

bbPress و BuddyPress ممکن است محبوب باشند، اما گزینه های دیگری برای اضافه کردن بردهای بحث به وردپرس وجود دارد. وارد انجمن Asgaros شوید، یک افزونه رایگان و سبک برای انجمن های ساده وردپرس. اگر به دنبال گزینه رایگانی هستید که سرعت سایت شما را کند نکند، در جای درستی هستید.

انجمن Asgaros سرعت و سهولت استفاده را در اولویت قرار می دهد، به همین دلیل است که برای کاربران جدید وردپرس که به دنبال عملکردهای اولیه انجمن هستند ایده آل است. این افزونه همچنین سودمند است زیرا دارای بهینه‌سازی داخلی سئو، آپلود فایل، واکنش‌ها، کنترل‌های مجوز ارسال، آمار، جستجوهای انجمن و نظرسنجی است. در حالی که معمولاً بسیاری از این ویژگی‌ها را فقط با افزونه‌های ممتاز می‌بینید، Asgaros آنها را به صورت رایگان ارائه می‌کند. همچنین این افزونه اغلب به روز می شود.

ویژگی های قابل توجه:

. بهینه سازی سئو

. آپلود فایل ها

. جستجوی انجمن

. رای گیری و نظرسنجی

7.افزونه های وردپرس انجمن ساز Simple:Press

در حالی که نسبت به سایر پلاگین های موجود در این لیست کمتر شناخته شده است، Simple:Press یک جایگزین قدرتمند است و شاید بهترین انجمن را در بین هر گزینه ای داشته باشد. موضوعات آن تمیز، قابل پیمایش و قابل تنظیم هستند، با رنگ های ساده که محتوای شما را تکمیل می کنند و با برند شما منسجم هستند.

Simple:Press یک پلاگین freemium است — یک نسخه Lite رایگان برای دانلود وجود دارد که شامل انجمن ها و پست های نامحدود، گروه های انجمن، انجمن های خصوصی، breadcrumbs، و امکان قفل کردن و پین کردن انجمن ها توسط گردانندگان است. یکی دیگر از مزایای این افزونه این است که شما به عنوان مدیر کنترل شدیدی بر مجوزها، اعضای انجمن و بسیاری از امتیازات دیگر در صفحه دانلود دارید.

با این حال، Simple:Press واقعاً یک ابزار برتر ساخته شده است. بیش از 70 افزونه ممتاز را برای تقریباً هر چیزی که در انجمن خود می خواهید ارائه می دهد، مانند هشدارها و تعلیق ها، تغییر مسیرهای موضوع، برچسب گذاری موضوعات، و رأی موافق/خوب. برای دسترسی به همه افزونه‌ها، می‌توانید افزونه‌های ممتاز خریداری کنید یا در یک برنامه سالانه مشترک شوید (از ۱۹۹ دلار در سال برای یک سایت شروع می‌شود). به علاوه، ساده: مطبوعات به خاطر سرعت آن شناخته شده است.

ویژگی های قابل توجه:

. رایگان برای استفاده

. انجمن ها و پست های نامحدود

. دسترسی ناظر

. رای موافق / مخالف

8. CM Answers

CM Answers پلاگین فروم پرسش و پاسخ وردپرس شما نیست. علاوه بر سبک سنتی پرسش و پاسخ پشته سرریز، این افزونه دارای ویژگی های پیچیده تعدیل، اطلاع رسانی و رأی گیری است. در نتیجه، برای سایت‌هایی که جامعه را از طریق گفتگو نمی‌سازند، بلکه از طریق رقابت نیز ایجاد می‌کنند، بهینه است. اگر سایت شما برای محصول یا خدمات بعدی شما جوایزی صادر می کند، مسابقات هاست می کند یا حتی ایده های جمعی را برای محصول یا خدمات بعدی شما ارائه می دهد، CM Answers ممکن است بهترین افزونه انجمن برای وردپرس برای اهداف شما باشد.

چیز مورد علاقه ما در مورد CM Answers ویژگی نوتیفیکیشن است. کاربران تالار گفتمان شما هنگامی که محتوای جدیدی پست می شود، نوتیفیکیشن دریافت می کنند. این منجر به تعامل بیشتر می شود و بازدیدکنندگان را به سایت شما باز می دارد. فرقی نمی‌کند شما به‌عنوان سرپرست، اکثر محتوا را پست کنید یا به دنبال محتوای تولید شده توسط کاربر باشید، CM Answers دارای ویژگی‌هایی است که برای شروع مکالمه و ادامه آن نیاز دارید.

ویژگی های قابل توجه:

. نظرسنجی و گزینه های رای گیری

. دسترسی اعتدال

. دسته بندی های انجمن

. اطلاعیه های محتوای جدید

9. Sabai Discuss

Sabai Discuss یک افزونه انجمن ممتاز است که مخصوصاً برای بردهای پرسش و پاسخ ایجاد شده است. این پلاگین پرسش و پاسخ پاسخگو و بسیار انعطاف پذیر به شما امکان می دهد موضوعات را در دسته بندی ها گروه بندی کنید، سؤالات را ببندید و دوباره باز کنید، رأی دادن به سؤالات را فعال کنید، جستجوی سایت با پیشنهادات را انجام دهید و به کاربران اجازه دهید پست ها و نظرات مخرب را گزارش کنند.

این ویژگی‌ها Sabai Discuss را برای بخش‌های پشتیبانی وب‌سایت محصول شما یا به‌عنوان یک پایگاه دانش که در آن بهترین پاسخ‌ها به بالاترین رأی داده می‌شوند، ایده‌آل می‌کند. علاوه بر این، موتورهای جستجو پاسخ‌ها به سؤالات رایج را فهرست‌بندی می‌کنند – وقتی کاربران محصول شما راه‌حلی را در Google جستجو می‌کنند، صفحات پشتیبانی شما به احتمال زیاد رتبه‌بندی می‌شوند. این برای دید سایت شما عالی است.

ویژگی های قابل توجه:

. گروه بندی دسته بندی موضوع

. رای گیری پرسش و پاسخ

. جستجوی سایت

. سوالات متداول ایندکس شده توسط موتورهای جستجو

10.افزونه های وردپرس انجمن ساز ForumEngine

ForumEngine یک افزونه وردپرس است که برای کمک به صاحبان وب‌سایت در ایجاد و مدیریت یک انجمن با امکانات کامل در سایت خود طراحی شده است. این ابزار قدرتمندی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا در بحث‌ها ایجاد کنند و در آن شرکت کنند، محتوا و دانش را به اشتراک بگذارند و با افراد همفکر در یک محیط جامعه محور ارتباط برقرار کنند.

با ForumEngine، کاربران می‌توانند به طور کامل رابط کاربری جلویی را با یک سفارشی‌کننده سبک و یک کنترل پنل سفارشی کنند که به شما امکان می‌دهد بدون خروج از صفحه اصلی، محتوا را منتشر کنید. پنل پشتی نیز با ویرایشگر کشیدن و رها کردن کنترل کامل را به شما می دهد تا کارها را برای شما ساده نگه دارد. این امر ادغام پلاگین با طراحی و نام تجاری وب سایت شما را آسان می کند و یک تجربه کاربری یکپارچه را ارائه می دهد.

ویژگی های قابل توجه:

. ویرایشگر پنل پشتی را بکشید و رها کنید

. مترجم داخلی

. کنترل‌های جلویی بسیار قابل تنظیم/شهودی

. سیستم نشان برای مجوزهای اضافی

چه به دنبال پاسخ دادن به سؤالات در مورد محصول خود یا ترویج بحث عمومی در وب سایت خود باشید، گزینه های زیادی برای پیاده سازی یک انجمن در وردپرس خواهید داشت.

ما برخی از گزینه‌های رایگان و اساسی را برای سازمان‌های کوچک‌تر و گزینه‌های برتر را برای کسانی که نیاز به سفارشی‌سازی بیشتری دارند، فهرست کرده‌ایم. اکنون، می توانید بهترین افزونه انجمن وردپرس را برای اهداف خود پیدا کنید و استفاده از آن را شروع کنید.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید