الان بیت کوین بخرید، قبل از سقوط بازار! : نویسنده مشهور، رابرت کیوساکی که به خاطر کتاب پرفروش خود با نام «پدر پولدار، پدر بی‌پول» شهرت دارد، توصیه جدیدی را منتشر کرده که بر اهمیت خرید دارایی‌هایی مانند طلا، نقره و بیت کوین، بدون گرفتار شدن در گمانه‌زنی‌های آتی در مورد قیمت‌ها، تاکید می‌کند.

الان بیت کوین بخرید، قبل از سقوط بازار!

کیوساکی در یکی از اعلامیه‌های اخیر خود در شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد که توجه به ارزش‌های آتی این دارایی‌ها نسبت به داده‌ها و گزارش‌های امروز اهمیت کمتری دارد. او از مردم خواست که روی قیمت‌های آتی تمرکز نکنند، بلکه جذابیت فعلی این دارایی‌ها را تشخیص دهند.

کیوساکی معتقد است که اکنون زمان مناسبی برای خرید این دارایی‌ها است؛ زیرا ممکن است قیمت آن‌ها، به ویژه با توجه به نگرانی‌ها در مورد چشم‌انداز مالی ایالات متحده در آینده نزدیک افزایش یابد.

کیوساکی علاقه فزاینده‌ای به بیت کوین دارد و پیش‌بینی‌های صعودی در مورد ارزش آینده آن انجام داده است. او پیش‌بینی می‌کند که بیت کوین تا سال آینده به طور بالقوه به 120000 دلار برسد.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

یک پیش‌بینی بلندپروازانه‌تر او مبنی بر رسیدن بیت کوین به 500000 دلار تا سال 2025 است. این پیش‌بینی‌ها با نگرانی‌های او در مورد چاپ گسترده پول توسط فدرال رزرو ایالات متحده، که نگرانی‌هایی را در مورد تورم و ثبات بلندمدت ارزهای سنتی مانند دلار آمریکا ایجاد کرده، مطابقت دارد.

توصیه کیوساکی به عنوان یک فراخوان عمل نموده، و افراد را تشویق می‌کند تا گام‌های پیشگیرانه‌ای برای پوشش ریسک دارایی‌هایی خود با استفاده از طلا، نقره و بیت کوین بردارند.

با توجه به سابقه او در ارائه بینش‌های مالی غیرمتعارف، پیش‌بینی‌های او به دقت توسط سرمایه‌گذاران مشاهده می‌شود، و علاقه قابل توجهی را در جامعه مالی به خود جلب کرده است.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید