انتقال دوج کوین

انتقال دوج کوین توسط تسلا | انتقال 850 میلیون دلار دوج کوین پیش از اعلامیه ایلان ماسک

زمان مطالعه 2 دقیقه

سرویس ردیابی فعالیت های نهنگ WhaleStats یک تراکنش مشکوک 850 میلیون دلاری از دوج کوین را به اشتراک گذاشته است که ممکن است به طور بالقوه با اعلامیه ایلان ماسک در مورد پذیرش دوج کوین برای پرداخت توسط تسلا مرتبط باشد. در این خبر به بررسی انتقال دوج کوین توسط تسلا می پردازیم.

انتقال دوج کوین توسط تسلا

معامله ای که در بلاک چین Dogecoin ظاهر شد نشان می دهد که آدرس ناشناس  “Jzi13k” تراکنش بزرگی به ارزش تقریباً یک میلیارد دلار در دو آدرس انجام داده است. آدرس اول، “y3PvN” بخش عمده تراکنش را دریافت کرده است و در حال حاضر دارای 5.3 میلیارد Dogecoin است.

شما می توانید از خدمات مجموعه اول پرداخت در زمینه خرید و شارژ کیف پول دوج کوین استفاده نمایید.

کیف پول فرستنده در تاریخچه خود تراکنش های متعددی داشته و ممکن است به یک صرافی ارز دیجیتال مرتبط باشد، در حالی که گیرنده تنها یک تراکنش دریافتی در برگه های خود داشته است.

انتقال دوج کوین

انتقال دوج کوین

این تراکنش غیرمعمول بزرگ درست قبل از اینکه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا اعلام کرد که شرکتش دوج کوین را می پذیرد، انجام شد. پس از اعلام، قیمت سکه در لیست قیمت ارزهای دیجیتال 30 درصد افزایش یافت اما مجددا اصلاح شد.

اعضای جامعه به دلیل نادر بودن چنین تراکنش های بزرگ در بلاک چین دوج کوین فرض کردند که باید بین این دو رویداد همبستگی وجود داشته باشد. علاوه بر این، کیف پول گیرنده با هدف دریافت وجوه ایجاد شده است و از آن زمان تاکنون آنها را جابجا نکرده است.

برخی از کاربران همچنین تصور می‌کنند که شخصی در تسلا یا نزدیک به این موضوع از اعلام احتمالی اطلاع داشته و قبل از پست ماسک سکه‌هایی را خریداری کرده است تا سود قابل توجهی از معامله دریافت کند.

اما از آنجایی که سکه‌های خریداری‌شده از آدرس خارج نشده‌اند، چنین نظریه‌ای جواب نمی‌دهد.

منبع: یوتودی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه