ایردراپ توکن های لونا 2.0

ایردراپ توکن های لونا 2.0

زمان مطالعه 2 دقیقه

در 26 مه، پس از سقوط ترا و شکست پروژه لونا، زنجیره قدیمی آن (که اکنون لونا کلاسیک نامیده می شود) به یک زنجیره خواهر به نام LUNA 2.0 چرخید. به عنوان بخشی از انتقال به اکوسیستم Terra، سکه های جدید LUNA به دو صورت که در طرح احیای اکوسیستم Terra مشخص شده است، به دارندگان LUNA، استیبل کوین UST (که اکنون USTC نامیده می شود) و aUST فرستاده شدند. در 24 نوامبر، انتظار می‌رود که تعدادی از این توکن‌های LUNA ایردراپ شده باز شوند. در این پست به ایردراپ توکن های لونا 2.0 می پردازیم.

ایردراپ توکن های لونا 2.0

به‌عنوان وسیله‌ای برای جبران خسارت به کل جامعه Terra، دو کوان و تیم داخلی‌اش راه‌ حلی را ارائه کردند تا توکن سرمایه‌ گذاری بومی خود، LUNA، را به همه کاربرانی که سکه‌های Terra را هم قبل و هم بعد از حمله در اختیار داشتند قرار دهند. این می تواند آینده ارز لونا را تضمین کند.

مقدار LUNA که یک نفر واجد شرایط دریافت آن خواهد بود با توجه به انواع توکن هایی که کاربران در زنجیره Terra Classic در دوره زمانی که این توکن ها را برای آنها نگهداری می کردند (بر اساس داده های اولیه قبل از حمله و بعد از حمله) و تعداد توکن های نگهداری شده آنها تعیین می شد.

ایردراپ توکن های لونا 2.0

ایردراپ توکن های لونا 2.0

واگذاری لونا به زودی آغاز می شود

LUNA که در حالت واگذاری قرار داشت، در ساعت 6 صبح UTC در 24 نوامبر به کیف پول کاربران واریز خواهد شد- مطابق با جدول زمانی Genesis LUNA که انجمن در ماه می سال جاری به آن رای داده بود.

با توجه به این واقعیت که تمام LUNA در یک برنامه اختصاص داده شده در Terra’s Genesis قرار داشت، باید به مدت 21 روز قفل شود تا نقدینگی ایجاد شود. این کمک می کند تا قیمت در طول باز کردن قفل ثابت بماند و تحت تأثیر فروش انبوه قرار نگیرد.

می‌توان از Terrascope برای فهمیدن اینکه چه مقدار لونا 2.0 ممکن است در اختیار داشته باشد، با درج آدرس کیف پول خود و اسکرول کردن به پایین به بخش Vesting استفاده کرد.

ایردراپ توکن های لونا 2.0

ایردراپ توکن های لونا 2.0

درباره لونا 2.0

شبکه جدید Terra وارث استخر توسعه دهندگان بزرگ و جامعه پرشور LUNAtic است که Terra Classic را به دومین بلاک چین قرارداد هوشمند در صنعت، پس از اتریوم تبدیل کرده است.

با مهاجرت جامعه به زنجیره جدید، بسیاری از پروژه‌های محبوب Terra Classic نیز به آن‌ها پیوستند تا شروعی قوی داشته باشند.

منبع: کوین گیپ

امتیاز 5/5 - از 2 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *