بازی Humanity شیبا

بازی Humanity شیبا

زمان مطالعه 2 دقیقه

بیلی مارکوس، که به همراه جکسون پالمر، دوج کوین را ایجاد کرد، در توییتر تعجب خود را از کشف یک بازی کامپیوتری درباره «سگ نژاد شیبا اینو» به اشتراک گذاشت. در این پست به بازی Humanity شیبا می پردازیم.

بازی Humanity شیبا

این بازی «Humanity» یا انسانیت نام دارد و در آن باید «به عنوان یک شیبا اینو بازی کرد و انسان‌ها را به سمت معراج هدایت کرد.» حالا، مارکوس می‌گوید که او به اجرای این بازی نگاه می‌کند.
طبق گزارش‌ها، این بازی برای اولین بار در اواخر فوریه امسال معرفی شد. «Humanity» توسط پلی استیشن ساخته شده و سروصدای زیادی در جامعه شیبا اینو (SHIB) ایجاد کرده است.
این اتفاق در حالی رخ داد که توسعه‌دهندگان بازی به هیچ یک از میم‌کوین‌های معروف (SHIB و DOGE) که ممکن است با این بازی مرتبط باشند اشاره نکردند. پلی استیشن اعلام کرد که این بازی در ماه می 2023 عرضه شده و اکنون توجه سازنده دوج کوین را به خود جلب کرده است.

ردیاب رمز ارز محبوب Whale Alert متوجه چندین تراکنش متوالی شده است که نزدیک به 800 میلیون دوج کوین را حمل می‌کند. در رابطه با این نقل و انتقالات از بازیکنان بزرگی مانند رابین‌هود (Robinhood) و بایننس نام برده شده است.
بزرگ‌ترین توده DOGE، یعنی 450 میلیون کوین، به برنامه تجاری محبوب رابین‌هود منتقل شد. ارزش آن 32933519 دلار بود. مانند تراکنش قبلی، در مجموع 85,000,009 دوج کوین نیز از یک کیف پول ناشناس به بایننس منتقل شد. دو انتقال بعدی مانند برداشت از رابین‌هود به کیف‌پول‌های سرد به نظر می‌رسند که شامل 78,962,318 و 117,717,363 دوج کوین می‌شود.
علت اصلی اینکه دوج کوین همچنان یک دارایی محبوب باقی مانده، عمدتاً به لطف حمایت ایلان ماسک در چندین سال گذشته است. در زمان نگارش این خبر، دوج کوین در حوالی 0.07248 دلار نوسان می‌کند و در 24 ساعت گذشته، حجم معاملات آن تقریباً 10 درصد افزایش داشته است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی