“صلیب یا تقاطع طلایی” زمانی رخ می‌دهد که یک میانگین متحرک (EMA) کوتاه‌مدت، معمولاً 50 روزه، از میانگین متحرک بلندمدت، معمولاً 200 روزه، عبور کند. در این پست به بررسی تقاطع طلایی نمودار سولانا می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

بررسی تقاطع طلایی نمودار سولانا

از لحاظ تاریخی، برای دارایی‌های مختلف، این تقاطع باعث شکل گرفتن روندهای صعودی بلندمدت شده است. اما قرار است برای سولانا (SOL) چه اتفاقی رخ دهد؟

تقاطع طلایی نمودار سولانا
تقاطع طلایی نمودار سولانا

اخیراً نمودار قیمت سولانا تشکیل صلیب طلایی را نشان داده است.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

در همین حال، فعالیت شبکه سولانا نیز افزایش قابل توجهی داشته است. افزایش فعالیت در شبکه به طور کلی به پذیرش بیشتر یک دارایی اشاره دارد و می‌تواند گواهی بر ارتباط و کاربرد رو به رشد بلاکچین یک پروژه در دنیای واقعی باشد.

قیمت سولانا که در حال حاضر در محدوده 24 دلار در نوسان است، تمایلات صعودی را از خود به نمایش گذاشته است. قرار داشتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در محدوده 60، نشان می‌دهد که اگرچه دارایی در حال نزدیک شدن به قلمرو خرید بیش از حد است، اما قبل از هر گونه کاهش قیمتی هنوز فضا برای رشد وجود دارد.
با این حال، توجه به این نکته ضروری است که در حالی که شاخص‌هایی مانند صلیب طلایی بینش‌هایی را بر اساس داده‌ها و الگوهای تاریخی ارائه می‌دهند، ماهیت بازار ارزهای دیجیتال ثابت کرده است که هیچ‌چیز به صورت قطعی نخواهد بود.

عوامل خارجی، احساسات بازار و رویدادهای جهانی همیشه می‌توانند متغیرهایی را معرفی کنند که بر پیش‌بینی قیمت تأثیر بگذارند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید