برنامه موبایل برای سازماندهی خانواده

7 بهترین برنامه موبایل برای سازماندهی خانواده شما

زمان مطالعه 5 دقیقه

این برنامه‌های سازمان‌دهنده خانواده برای Android و iPhone بهترین راه برای در نظر گرفتن وظایف و برنامه‌های خانواده شما هستند. برنامه موبایل برای سازماندهی خانواده را در ادامه بشناسید.

اگر در سازماندهی با خانواده مشکل دارید، تنها نیستید. خوشبختانه، راه حلی برای سازماندهی برنامه های همه افراد، مدیریت وظایف خانه و دانستن اینکه چه اتفاقی و چه زمانی در حال وقوع است وجود دارد.

در این مقاله، بهترین برنامه های اندروید و آیفون را برای سازماندهی خانواده شما معرفی خواهیم کرد. برای دانستن اینکه چه اتفاقی در خانواده شما می افتد، به حدس و گمان تکیه نکنید.

1.برنامه موبایل برای سازماندهی خانواده Cozi

زمانی که با خانواده برنامه‌ریزی می‌کنید، تنظیم برنامه‌های همه افراد تقریباً غیرممکن است. Cozi یک راه حل هوشمند برای تغییر برنامه های خانوادگی با استفاده از مرکز تقویم مشترک خود ارائه می دهد.

شروع کار ساده است—نام خانوادگی و عکس اضافه کنید، اعضای دیگر را از طریق ایمیل دعوت کنید و آماده حرکت هستید. همچنین می‌توانید تقویم‌های موجود را از صفحه تنظیمات متصل کنید تا از وارد کردن مجدد جزئیات جلوگیری کنید.

Cozi از یک رمز عبور مشترک برای دسترسی همه افراد به تقویم همگام‌سازی شده خود استفاده می‌کند. به‌عنوان عضوی از حساب مشترک، می‌توانید رویدادهای جدید اضافه کنید، تعیین کنید چه کسانی شرکت کنند و یادآوری‌ها را فعال کنید. همچنین می توانید اقلام مواد غذایی را به اشتراک بگذارید تا خرید مواد غذایی خود را ساده کنید.

اعضا دارای کد رنگی هستند، بنابراین می توانید بفهمید چه کسی در چه رویدادی بدون زحمت شرکت می کند. به طور کلی، کوزی در سازماندهی شما و خانواده‌تان کار بسیار خوبی انجام می‌دهد، مهم نیست که برنامه‌های هرکس چقدر شلوغ است.

2.برنامه موبایل برای سازماندهی خانواده Family Wall

FamilyWall تمام موارد ضروری را که برای سازماندهی در کنار خانواده خود نیاز دارید ارائه می دهد. می توانید پیام ها را به اشتراک بگذارید، وظایفی را به یکدیگر اختصاص دهید و بودجه خانواده را مدیریت کنید.

تقویم مشترک یکی از قوی ترین ویژگی های FamilyWall است که به شما امکان می دهد اعضا را از رویدادها اضافه یا حذف کنید. می توانید از ابزار فیلتر برای مشاهده برنامه های جداگانه و حذف درهم و برهمی استفاده کنید. FamilyWall همچنین نمایش تقویم روزانه، هفتگی و ماهانه را برای تجربه تماشای راحت ارائه می دهد.

تب Activity به شما امکان می دهد خاطرات، افکار و عکس ها را با سایر اعضای خانواده به اشتراک بگذارید. اگر هنگام بیرون رفتن با هم ماندن را غیرممکن می‌دانید، می‌توانید از ویژگی Map برای ارسال یک مکان زنده نیز استفاده کنید. FamilyWall یک انتخاب عالی برای سازماندهی ماندن در هر کجای خانواده شما است.

3. FamCal

اگر ارتباط یک نقطه ضعف در خانواده شما است، این برنامه استراتژی ارتباطی شما را ارتقا می دهد، بنابراین می دانید چه خبر است. FamCal به سازماندهی خانواده شما با اعلان‌ها، نظرات و فهرست کارهای مشترک کمک می‌کند.

اگر در مدیریت فرزندان خود مشکل دارید، FamCal یک ابزار عالی برای فرزندپروری می سازد. می‌توانید رویدادها را منحصراً به‌عنوان والدین مدیریت کنید و مجوزهای ویرایش را از اعضای فرزند رد کنید. همچنین می توانید انتخاب کنید که برای رویدادهای مختلف به چه کسی اطلاع داده شود.

اگر از آشپزی لذت می برید، می توانید دستور العمل ها را در برگه دستور العمل ها، به صورت دستی یا با درج یک URL مدیریت کنید. برای دسترسی سریع به دستور العمل ها، می توانید بهترین ها را به عنوان موارد دلخواه علامت گذاری کنید.

4.برنامه موبایل برای سازماندهی خانواده Family Tools

Family Tools هر ابزاری را که می توانید تصور کنید برای سازماندهی خانواده خود ارائه می دهد. می توانید با هم برنامه ریزی کنید، یادداشت ها را به اشتراک بگذارید و کارهای خانه را مدیریت کنید.

شما می توانید به طیف وسیعی از ابزارهای مدیریت کار در تب Chores دسترسی داشته باشید. برای کمک به شما در اولویت‌ بندی کارآمد، وظایف به بخش‌هایی تقسیم می‌شوند که امروز، این ماه و ماه‌های آینده را پوشش می‌دهند. می توانید وظایفی را به اعضای جداگانه اختصاص دهید و یادآوری های تکراری را برای کارهای هفتگی خانه فعال کنید.

برای سفرهای بزرگتر، می توانید به بخش برنامه ها بروید. در اینجا می توانید رویدادها و وظایف را اضافه کنید و در یک فضای اختصاصی یادداشت برداری کنید. ابزارک ها یکی دیگر از ابزارهای مفید سازمانی هستند که در پایین صفحه اصلی قرار دارند. اینها دسترسی سریع به ویژگی های اصلی برنامه و همچنین بینش هایی در مورد وظایف و رویدادهای آینده را فراهم می کنند.

5.برنامه موبایل برای سازماندهی خانواده TimeTree

TimeTree یکی از محبوب ترین برنامه های اشتراک گذاری تقویم در بازار است. سیستم تقویم انعطاف ‌پذیر و با کاربری آسان آن، زمان‌بندی را بدون دردسر می‌سازد، بنابراین دیگر نیازی نیست نگران سازمان‌دهی نشدن خود باشید.

در حال انجام برنامه های خانوادگی؟ TimeTree به شما امکان می دهد برنامه ها را در هر دستگاهی با نسخه وب رایگان خود ویرایش کنید. همچنین یک حالت تاریک و یک ویجت تطبیقی ​​برای مشاهده کار شما در یک نگاه وجود دارد.

یکی از مزایای TimeTree این است که می توانید چندین تقویم برای مشاهده به صورت جداگانه ایجاد کنید. این می تواند به جدا کردن برنامه های خانوادگی شما از برنامه کاری شما کمک کند. یکی دیگر از ویژگی های برتر Chat Calendar است که در آن می توانید پیام ها و عکس ها را به گروه تقویم خود ارسال کنید. اگر از کدگذاری رنگ به عنوان یک تکنیک سازمانی استفاده می کنید، TimeTree چندین برچسب رنگی برای تشخیص اعضای خانواده و انواع رویدادها ارائه می دهد.

6. Sweepy

می دانیم، کارهای خانه دردسرساز است. Sweepy یک برنامه سازماندهی خانه است که استرس ناشی از نظافت خانه را از بین می برد. می‌توانید با ایجاد بخش‌هایی برای هر اتاق، کارها را تقسیم کنید. برای اینکه انگیزه خود را حفظ کنید، همچنین می توانید امتیاز کسب کنید و رگه ها را تعیین کنید.

اضافه کردن کارها آسان است. دکمه مثبت (+) را از صفحه اصلی فشار دهید و سپس اتاقی را که می‌خواهید وظایف را به آن اختصاص دهید انتخاب کنید. اکنون، می توانید از منوی کشویی جعبه پیشنهاد استفاده کنید یا وظایف خود را ایجاد کنید. می توانید فرکانس کارها را تغییر دهید و سطح تلاش را از آسان تا سخت تعیین کنید.

اگر نمی‌دانید از کجا شروع کنید، می‌توانید چالش‌های Sweepy را که در تب خانه شما یافت می‌شود، شروع کنید. چالش‌ها چندین روز را در بر می‌گیرند و کارهای خانه را به گام‌های کوچک روزانه تقسیم می‌کنند تا به شما کمک کنند تا ذره ذره موفق شوید. در تب خانه شما، همچنین می‌توانید جدول زمانی کارهای انجام شده را مشاهده کنید، بنابراین می‌توانید نسبت به همه چیزهایی که به دست آورده‌اید احساس خوبی داشته باشید.

7.برنامه موبایل برای سازماندهی خانواده Share(d)

Share(d) اپلیکیشنی است که برای «کاهش بار ذهنی» با ارائه ابزارهای بهره‌وری متعدد برای شما و خانواده‌تان طراحی شده است. این برنامه یک تقویم مشترک ارائه می دهد که در آن می توانید شرکت کنندگان را اضافه کنید و تقویم پیش فرض خود را وارد کنید.

می‌توانید فهرست‌های کارها را با گزینه‌هایی برای ویرایش حقوق دسترسی و افزودن وب‌سایت‌ها اضافه کنید. همچنین می توانید هزینه های خود را در قسمت پیگیری بودجه پیگیری کنید. این ابزار به شما امکان می‌دهد تراکنش‌های مشترک و خصوصی را مشاهده کنید و کل درآمد و هزینه‌های ماهانه را مشاهده کنید.

برقراری ارتباط با خانواده با برگه اخبار ساده می شود. می‌توانید از این ویژگی برای ارسال پیام‌ها و به‌روزرسانی‌ها به حلقه خانواده‌تان استفاده کنید. اگر می خواهید با خانواده خود به روز بمانید و به طور موثر سازماندهی کنید، Share(d) مطمئناً برنامه ای است که باید در نظر بگیرید.

با این برنامه ها خانواده خود را به روز و سازماندهی کنید

گاهی اوقات، داشتن یک چت گروهی برای سازماندهی خانواده شما کافی نیست. این برنامه‌ها راه بهتری برای برنامه‌ریزی کامل و برقراری ارتباط مؤثر ارائه می‌دهند، بنابراین می‌توانید دید واضح‌تری از آنچه در جریان است به دست آورید. از ترس سازماندهی خانواده خود دوری کنید و با این برنامه ها به طور موثر برنامه ریزی کنید.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT