بهترین آلت کوین های ژوئن ۲۰۲۴

بهترین آلت کوین های ژوئن ۲۰۲۴

زمان مطالعه 2 دقیقه

دن گامبرد‌لو (Dan Gambardello)، موسس کریپتو کپیتال (Crypto Capital) و از طرفداران سرسخت کاردانو، سه آلت‌کوینی را که به نظر او می‌توانند در این دوره صعودی بازار ارزهای دیجیتال، عملکردی بهتر از کل بازار داشته باشند، معرفی کرده است. این آلت‌کوین‌ها، کاردانو (ADA)، اولانچ (AVAX) و داگ (DOG) هستند که گامبردلو ادعا می‌کند برای انتخاب آنها تلاش زیادی کرده است. در این پست به معرفی بهترین آلت کوین های ژوئن ۲۰۲۴ می پردازیم.

بهترین آلت کوین های ژوئن ۲۰۲۴

کاردانو: گامبرد‌لو بر این باور است که علی‌رغم اخبار جعلی و گمراه‌کننده در مورد متمرکز بودن شبکه‌ کاردانو، بنیان‌های این ارز دیجیتال بسیار قوی است. او همچنین معتقد است که سیستم حاکمیت درون زنجیره‌ای کاردانو با نام ولتر (Voltaire)، بزرگ‌ترین سیستم کاملا غیرمتمرکز و کارآمدی است که توسط جامعه اداره می‌شود. وی با اشاره به تحقیقات خود، می‌گوید که کاردانو از بازار عقب است، ولی پیش‌بینی می‌کند که قیمت این آلت‌کوین در آینده‌ نزدیک افزایش قابل‌توجهی را تجربه خواهد کرد.

بهترین آلت کوین های ژوئن ۲۰۲۴

بهترین آلت کوین های ژوئن ۲۰۲۴

اولانچ: بر اساس اظهارات این تحلیلگر، فعالیت‌های اخیر اولانچ، از جمله راه‌اندازی گزینه استیکینگ آن در صرافی کوین‌بیس و همکاری با غول پرداخت استرایپ (Stripe)، می‌تواند باعث افزایش قابل‌توجه قیمت AVAX شود. پیشنهاد بازآفرینی شبکه‌های فرعی در اولانچ و همچنین، اشاره جان وو، مدیر آوا لبز (Ava Labs)،‌ به پتانسیل ایجاد صندوق قابل‌معامله در بورس (ETF) اولانچ، می‌تواند باعث جلب توجه نهادهای مالی و افزایش قیمت این ارز دیجیتال شود.
داگ: انتخاب داگ (DOG) به عنوان یکی از برترین آلت‌کوین‌ها توسط گامبرد‌لو، غیرمنتظره بود. او بر این باور است که داگ به عنوان بزرگ‌ترین میم کوین بر بستر بلاکچین قدرتمند بیت‌کوین، از نقدینگی بالایی برخوردار است. وی همچنین احتمال پیشی گرفتن داگ از دوج‌کوین در بلندمدت را مطرح کرده است. با این حال، گامبرد‌لو سرمایه‌گذاری روی داگ را یک بازی پرریسک/پرپاداش می‌داند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه