بهترین ارزهای دیجیتال جولای ۲۰۲۳

بهترین ارزهای دیجیتال جولای ۲۰۲۳

زمان مطالعه 2 دقیقه

بر اساس آمارهای منتشرشده توسط پلتفرم کوین‌دسک، در ماه ژوئیه، میکر (MKR)، توکن بومی میکر دائو، به عنوان برترین توکن در شاخص بازار کوین‌دسک (CMI) ظاهر شد و ۴۷ درصد افزایش یافت. در این پست به معرفی بهترین ارزهای دیجیتال جولای ۲۰۲۳ می پردزایم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

بهترین ارزهای دیجیتال جولای ۲۰۲۳

پس از آن، ریپل قرار داشت که در طول ماه، ۴۶.۶ درصد افزایش قیمت داشت. این افزایش قیمت ریپل پس از آن اتفاق افتاد که یک قاضی آمریکایی حکم داد که فروش توکن‌های ریپل در صرافی‌ها به عنوان قراردادهای سرمایه‌گذاری طبقه‌بندی نمی‌شود و این امر باعث تقویت احساسات بازار نسبت به این ارز دیجیتال شد. این در حالی است که ارزهای دیجیتال بزرگتر، یعنی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH)، هر کدام در مدت مشابه ۴ درصد ضرر را تجربه کردند.

بهترین ارزهای دیجیتال جولای ۲۰۲۳

بهترین ارزهای دیجیتال جولای ۲۰۲۳

افزایش قابل توجه ارزش میکر تا حد زیادی به معرفی یک برنامه بازخرید توکن (Token Buyback) در ۲۱ ژوئیه نسبت داده می‌شود که قیمت آن را به بالاترین سطح یک‌ساله نزدیک کرد.

بازخرید توکن رویدادی است که در آن، یک شرکت دارایی‌های ارز دیجیتال خود را از بازار بازخرید می‌کند. با این کار، عرضه در گردش توکن را کاهش می‌دهد و به این ترتیب، ارزش کلی آن ارز دیجیتال افزایش می‌یابد.

قیمت ریپل هم که در طول ماه گذشته تقریباً دو برابر شد، پس از حکم دادگاه به نفع خود، در ۱۳ ژوئیه به ۹۳.۸ سنت رسید. این حکم منجر به افزایش خوش‌بینی در مورد وضعیت حقوقی ریپل شد و در نتیجه، قیمت این رمزارز به طور قابل توجهی افزایش یافت. اگرچه ریپل با اندکی اصلاح قیمتی به سطح ۰.۷ دلار بازگشته، اما همچنان سوددهی قابل توجهی را در ماه ژوئیه نشان می‌دهد.

توکن استلار (XLM) نیز با افزایش ۳۵ درصدی، سود قابل توجهی را تجربه کرد. انتشار گزارش تحقیقاتی بنیاد استلار که جزییات آف رمپ (Off-Ramps: تبدیل ارز دیجیتال به ارز فیات) آن را توضیح می‌دهد، به عنوان عاملی برای افزایش ناگهانی ۱۲ درصدی استلار در یک روز ذکر شد.

ارز دیجیتال سولانا (SOL) هم در ماه ژوئیه ۲۵ درصد افزایش قیمت را به ثبت رساند که احتمالاً تحت تأثیر حرکت مثبت حاصل از عملکرد ریپل است.
از جنبه نزولی، بیت کوین کش (BCH) و لایت کوین (LTC) از ضعیف‌ترین ارزهای دیجیتال بودند که به ترتیب ۲۰ و ۱۸ درصد کاهش یافتند. کاهش لایت کوین قبل از سومین رویداد هاوینگ آن رخ داده است.

در حالی که آگوست اغلب ماه کم‌نوسانی برای بازارها بوده است، فعالان یک محرک مثبت احتمالی را در قالب تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد برنامه‌های ETF اسپات بیت کوین پیش‌بینی می‌کنند. گفته می‌شود که تایید ETF از سوی یک نهاد مالی معتبری مانند بلک‌راک (BlackRock) می‌تواند منجر به پذیرش سازمانی قابل توجهی برای این ارز دیجیتال شود.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT