بهترین ارزهای دیجیتال هفته

بهترین ارزهای دیجیتال هفته ( مرداد ۱۴۰۲)

زمان مطالعه 2 دقیقه

با توجه به اینکه بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر روند نزولی را تجربه می‌کند، این موضوع فرصت خوبی را برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده است تا در قیمت‌های پایین‌تر وارد بازار شوند. در این مطلب به بهترین ارزهای دیجیتال هفته ( مرداد ۱۴۰۲) می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

بهترین ارزهای دیجیتال هفته ( مرداد ۱۴۰۲)

با این حال، همه رمزارزها، به خصوص با توجه به عملکرد اخیرشان، سطح یکسانی از فرصت‌های خرید را ارائه نمی‌دهند. بنابراین در اینجا سه رمزارز با حجم بازار متوسط وجود دارد که امکان ارائه بیشترین سود را در کوتاه‌مدت دارند.

ارز دیجیتال تون (TON)

اولین رمزارز Toncoin است که به دست سازندگان تلگرام تأسیس شد و به دلیل ارتباط نزدیک با این برنامه پیام‌رسان محبوب، از موفقیت برخوردار بوده است. علی‌رغم عملکرد خوب در پروژه‌های متن باز خود در سال 2023، تون نتوانسته است با بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال همراه باشد.

با این حال، این امر به عنوان یک نقطه قوت برای تون است. تحلیل‌گران بر این باورند که تون به طور احتمالی می‌تواند از 1.5 دلار فراتر رود و به سرمایه‌گذاران سود 20 درصدی ارائه دهد.

ارز دیجیتال منتل (MNT)

دومین ارز دیجیتال Mantle است که در بازار ارزهای دیجیتال نسبتاً جدید است و هنوز رشد قابل‌توجهی را از زمان عرضه خود تجربه نکرده است. با وجود کاهش بیش از 11 درصدی در هفته گذشته، منتل در محدوده کوچکی در حال نوسان است. رشد قیمت از محدوده 0.5 به 0.6 دلار می‌تواند منجر به رشد منتل به سمت 1 دلار شود و به سرمایه‌گذاران سود 100 درصدی ارائه دهد.

بهترین ارزهای دیجیتال هفته

بهترین ارزهای دیجیتال هفته

ارز دیجیتال اینجکتیو (INJ)

سومین رمزارز Injective است که عملکرد چشمگیری در سه‌ماهه اول سال 2023 داشت و از زیر 2 دلار به تقریباً 10 دلار رسید. با این حال، اینجکتیو از آن زمان کاهش سرعت رشد را تجربه کرده است.
این کاهش سرعت ممکن است نشان‌دهنده یک جهش قوی‌تر در آینده باشد. اگر اینجکتیو رشد مشابه سه‌ماهه اول 2023 را دنبال کند، می‌تواند به سرمایه‌گذاران سود 50 درصدی ارائه دهد.

ارزهای دیجیتال مذکور دارای جوامع و روندهای قوی هستند که می‌تواند منجر به بازیابی سریع قیمت شود. با این وجود، ارزهای دیجیتال بسیار نوسان دارند و مستعد افزایش و کاهش قیمت هستند. مانند همیشه، برای سرمایه‌گذاران بسیار مهم است که تحقیقات کاملی انجام دهند، ریسک‌ها را در نظر بگیرند و هنگام سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال احتیاط کنند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی