بهترین اپلیکیشن های بکاپ گیری اندروید

بهترین اپلیکیشن های بکاپ گیری اندروید کدامند؟

زمان مطالعه 3 دقیقه

آخرین باری که برای تلفن همراه شما اتفاق عجیبی رخ داده است و شما متوجه پریدن ناگهانی داده‌های خود شده‌اید چه زمانی بوده است؟ برای بازگردانی داده‌های خود چه اقدامی کرده‌اید؟ آیا می‌دانید که در این مواقع بهترین کار ممکن چیست؟ این که شما قبلا از داده‌های خود بکاپ گرفته باشید تا بتوانید داده‌های از دست رفته را بازیابی کنید. دراین زمینه نیز اپلیکیشن‌های مفیدی ارائه شده است. با اول پرداخت همراه باشید تا بهترین اپلیکیشن های بکاپ گیری اندروید را برای شما معرفی کنیم.

اخیرا اپلیکیشن‌های قابل استفاده بر روی تلفن‌های همراه هوشمند بسیار پر طرفدار شده‌اند و در زمینه‌های مختلف امکان استفاده از این برنامه‌های کاربردی برای کاربران فراهم شده است. به طور مثال برای مسیریابی، تناسب اندام ،یادگیری زبان و … شما می‌توانید از این برنامه‌های کاربردی استفاده کنید. نرم‌افزارهای مدیریت حافظه و بکاپ گیری بسیار ضروری هستند.

با بهترین اپلیکیشن های بکاپ گیری اندروید آشنا شوید

اگر سیستم عامل مورد استفاده در تلفن همراه هوشمند شما اندروید است می‌توانید از این اپلیکیشن ها برای بکاپ گیری داده‌های خود استفاده کنید. در این بخش از مقاله بهترین اپلیکیشن های بکاپ گیری اندروید را برای شما معرفی خواهیم کرد.

Helium

بهترین اپلیکیشن های بکاپ گیری اندروید helum

Helium نیز از بهترین اپلیکیشن های بکاپ گیری اندروید است که بسیار کم حجم با سایز کمتر از ۵ مگابایت می‌باشد. با باز کردن برنامه از شما سؤال می‌شود که آیا می‌خواهید پشتیبانی از Google Drive را فعال کنید. با هلیوم می‌توانید مخاطبین خود را از یک تلفن همراه به تلفن دیگر منتقل کنید، حتی اگر آن‌ها در یک شبکه نباشند. همچنین می‌توانید داده‌های اپلیکیشن را نیز همگام سازی کنید.

G Cloud

G Cloud یکی از بهترین اپلیکیشن های بکاپ گیری اندروید می‌باشد که استفاده از آن بسیار آسان است. G Cloud این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا از انواع فایل‌ها نسخه پشتیبان تهیه کنید. با استفاده از اپلیکیشن G Cloud شما حتی می‌توانید از فایل‌های ویدیویی نسخه پشتیبان تهیه کنید، که این مورد در بسیاری از برنامه‌های پشتیبان گیری دیگر اندرویدی اتفاق نمی‌افتد.

Super Backup

بهترین اپلیکیشن های بکاپ گیری اندروید Super Backup

Super Backup نیز یکی از بهترین اپلیکیشن های بکاپ گیری اندروید است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا کلیه‌ی داده‌های تلفن همراه خود را، از جمله پیامک هایتان را ذخیره کنید.

Titanium Backup

این برنامه کاربردی دارای امکان ذخیره سازی ظرفیت نامحدود، تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی و همچنین امکان حذف bloatware و هایبرنیت برنامه می‌باشد. تیتانیوم برای افرادی که مکرراً ROMهای سفارشی را در دستگاه‌های خود نصب می‌کنند بسیار عالی است زیرا لازم نیست مکرراً برنامه‌ها را نصب و تنظیم کنند. نسخه Pro آن دارای ویژگی‌های بیشتری مانند بازگرداندن دسته‌ای با ۱ کلیک و همگام سازی در ذخیره سازی ابری می‌باشد.

Backup Your Mobile

این برنامه کاربردی که یکی از بهترین اپلیکیشن های بکاپ گیری اندروید است، امکان پشتیبان‌گیری از اپلیکیشن‌های شما، تنظیمات سیستم‌تان ، پیام کوتاه ،MMS و گزارش تماس را برای کاربران فراهم کرده است.

این برنامه‌های کاربردی که برای شما معرفی کردیم، از بهترین  اپلیکیشن های بکاپ گیری اندروید به شمار می‌آید که می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید و مورد استفاده قرار دهید. همانطور که می‌دانید برخی از نسخه‌های این اپلیکیشن‌ها رایگان هستند ولی برخی دیگر برای دانلود نیاز به پرداخت هزینه دارد. البته نسخه‌ی پولی برنامه‌های کاربردی دارای ویژگی‌ها و امکانات بیشتری می‌باشد. شما برای خرید می‌بایست هزینه‌ی آن‌ها را پرداخت کنید تا بتوانید این اپلیکیشن‌ها را دانلود کنید.

برای پرداخت هزینه ارزی خدمات اپلیکیشن های بکاپ گیری اندروید ، پیشنهاد می‌شود از خدمات گیفت کارت‌های گوگل پلی که توسط سایت اول پرداخت ارایه می‌شوند استفاده نمایید.

امتیاز 5/5 - از 5 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی