بهترین زمان خرید آلتکوین

بهترین زمان خرید آلتکوین

زمان مطالعه 2 دقیقه

در چند روز گذشته، بازار کریپتو شاهد سقوط گسترده‌ای بود که باعث شد بیشتر ارزهای دیجیتال شاهد کاهش تقریباً دو رقمی ارزش خود باشند؛ از جمله ریپل و اتریوم. اگرچه عوامل متعددی در افت بازار ارزهای دیجیتال نقش داشتند، اما یک دلیل اصلی ممکن است کاهش تعداد بیت کوین‌های اسپیس ایکس به ارزش میلیون‌ها دلار باشد. در این پست به بررسی بهترین زمان خرید آلتکوین می پردازیم.

خرید و فروش آنی التکوین ها

بهترین زمان خرید آلتکوین

در حالی که بازار تحت نفوذ خرس‌ها باقی مانده، اما فرصت مناسبی را برای سرمایه‌گذاران جهت افزایش انباشت خود ایجاد کرده است. آخرین داده‌ها حاکی از آن است که بیشتر آلت‌کوین‌ها در منطقه کم‌خرید هستند، که می‌تواند باعث افزایش فشار خرید شود و به نوبه خود شرایط بازار را تغییر دهد.

نه‌تنها آلت‌کوین‌ها کمتر خریداری شدند، بلکه احساسات کلی معاملات نیز پایین مانده است. طبق گزارش CoinMarketCap، حجم معاملات 24 ساعته بیش از 30 درصد کاهش یافته که نشان‌دهنده عدم تمایل سرمایه‌گذاران به تجارت فعال است. با این حال، در حالی که بازار کساد باقی می‌ماند، ممکن است فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاران باشد تا قبل از اینکه بازار صعودی شود، بیشتر انباشت کنند.

در واقع، سرمایه‌گذاران در حال حاضر، انباشت پادشاه آلت‌کوین‌ها را آغاز کرده‌اند. طبق گفته Santiment، عرضه ETH در صرافی‌ها به میزان قابل توجهی کاهش یافته، در حالی که عرضه آن در خارج از صرافی‌ها افزایش داشته است. علاوه بر این، اعتماد نهنگ‌ها به پادشاه آلتکوین‌ها بالا بوده؛ زیرا عرضه نگهداری‌شده توسط آدرس‌های برتر افزایش یافته است.

بهترین زمان خرید آلتکوین

بهترین زمان خرید آلتکوین

در کمال تعجب، در حالی که قیمت اتریوم همچنان کند حرکت می‌کند، از سوی دیگر XRP نوسانات بالایی را نشان داده است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته بیش از 4 درصد افزایش یافته که با توجه به شرایط فعلی بازار قابل توجه است.

در زمان نگارش این خبر، ریپل با قیمت 0.5288 دلار و با ارزش بازار بیش از 27.9 میلیارد دلار معامله می‌شود. افزایش اخیر قیمت به XRP کمک کرد تا نسبت MVRV خود را اندکی افزایش دهد. علاوه بر این، احساسات مثبت پیرامون این توکن نسبتاً بالا است.

بهترین زمان خرید آلتکوین

بهترین زمان خرید آلتکوین

شاخص قدرت نسبی (RSI) اتریوم نیز در منطقه فروش بیش از حد بود که یک پیشرفت صعودی است. علاوه بر این، داده‌های CryptoQuant نشان می‌دهند که ذخیره رمزارز ETH در حال کاهش است، که نشان می‌دهد فشار خرید در حال زیاد شدن است.

این در حالی اتفاق افتاده که شاخص ترس و طمع بازار، 34 است. زمانی که ارزش این معیار پایین بماند، احتمال افزایش قیمت بیشتر می‌شود. بنابراین، سرمایه‌گذاران ممکن است این شرایط را فرصت خوبی برای افزایش انباشت خود، جهت لذت بردن از سود در طول دوره صعودی بعدی، بدانند.

با این حال، با توجه به ماهیت غیرقابل پیش‌بینی بازار کریپتو، احتمال یک روند نزولی دیگر را هم نمی‌توان رد کرد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی