بهترین سایت برای تمرین Listening زبان

بهترین سایت برای تمرین Listening زبان

زمان مطالعه 2 دقیقه

این روزها مکالمه زبان انگلیسی بیش از هر زمان دیگری مورد توجه است. در برنامه های تکمیلی تحصیل و یا مهاجرت به دیگر کشورها، تسلط به زبان به ویژه از نظر شنیداری اولویت بالایی دارد. با کمک این وب سایت ها که تمرکز بر تست شنیداری دارند، می توانید به راحتی از پس تعامل با دیگران برآیید. در این پست به معرفی بهترین سایت برای تمرین Listening زبان می پردازیم.

بهترین سایت برای تمرین Listening زبان

سایت انگلیسی کمبریج

وب‌سایت انگلیسی کمبریج فعالیت‌های آموزشی رایگان، از جمله بخش Listening با درس‌هایی را برای دانش‌آموزان در تمام سطوح انگلیسی ارائه می‌دهد. به برنامه‌های گفتگو درباره موسیقی و تئاتر از رادیو، دیالوگ‌ها در کالج و مغازه‌ها، جلسات در دفتر گوش دهید، چیز جدیدی در مورد آسیا یاد بگیرید… و پس از گوش دادن، به سراغ تست‌ها بروید. این یکی از بهترین وب سایت ها با تست شنیداری است.

سایت Exam English

این یک منبع عالی برای آماده شدن برای تمام آزمون های پیشرو بین المللی انگلیسی با وظایف رسمی سال های گذشته است. از جمله، در وب سایت می توانید به وظایف بخش های Listening گوش دهید، مانند امتحانات تست بزنید و پاسخ های صحیح را بررسی کنید.

سایت British Council

وب‌ سایت شورای بریتانیا همچنین تمرین‌ها و تست‌هایی برای توسعه مهارت‌های شنیداری برای سطوح A1-C1 دارد. با کمک بهترین وب سایت ها با تست شنیداری به صداهای ضبط شده گوش دهید، به سوالات پاسخ دهید و پاسخ های صحیح را بررسی کنید.

سایت Test English
بهترین سایت برای تمرین Listening زبان

در اینجا، نه تنها تست‌ها را خواهید یافت، بلکه می‌توانید از منابع برای آماده‌سازی دانش‌آموزان برای مواردی مانند آزمون آیلتس، تافل و … استفاده کامل کنید. دانش آموزان دوست دارند کارهای آنلاین را انجام دهند، زیرا نه تنها جالب هستند، بلکه به طور کلی، استفاده از سایت بسیار راحت است. برای هر سطح آزمون هایی وجود دارد: A1، A2، B1، B1 +، B2.

دانش‌آموزان می‌توانند پس از ارسال پاسخ‌های خود به تکالیف، رونوشت‌های صوتی ضبط شده را مشاهده کنند. موضوعات متون برای شنیدن و خواندن متنوع، خسته کننده نیست، هنوز مطالب در بهترین وب سایت ها با تست شنیداری مدرن و مرتبط با واقعیت های امروزی است.

سایت Oxford Online English

حتی تمرین های شنیداری بیشتر همراه با تست را در بخش با درس های رایگان در این وب سایت خواهید دید. گفت و گو در مورد امتحانات، سلامت، فوتبال، خرید، کمک های اولیه و سایر موضوعات رایج روزمره با تست هایی در پایان هر درس همراه است.

سایت Engexam

این منبع به عنوان یکی از بهترین وب سایت ها با تست شنیداری مجموعه ای از تست های تمرین گوش دادن را برای FCE ارائه می دهد. بنابراین، می توان از آنها برای آماده سازی دانش آموزان برای ZNO استفاده کرد.

پس از قبولی در آزمون، دانش آموزان یک امتیاز (تا 190 امتیاز) و امتیاز شنیداری FCE خود را دریافت می کنند. همه آزمون ها دارای کلید پاسخ و رونوشت هستند. وظایف را می توان به صورت آنلاین انجام داد، چاپ کرد یا در قالب PDF ذخیره کرد. این تست های شنیداری برای خودآمادگی عالی هستند!

سایت English Listenings
بهترین سایت برای تمرین Listening زبان

این صفحه وب منحصراً به تمرین گوش دادن اختصاص داده شده است. در اینجا می توانید انواع تمرین های شنیداری را بیابید که به دانش آموزان کمک می کند مهارت های خود را بهبود بخشند. تمرین ها بر اساس مدت زمان، موضوعات و پیچیدگی به دسته هایی تقسیم می شوند.

بنابراین، می توانید در بهترین وب سایت ها با تست شنیداری با توجه به سطح، موضوع مورد نیاز یا نوع امتحانی که دانش آموزان خود را برای آن آماده می کنید، تکلیف را انتخاب کنید.

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی