بهترین میم کوین در هفته آخر خرداد

بهترین میم کوین در هفته آخر خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

در روزهای اخیر، آلت‌کوین‌ها مرحله دیگری از رکود دردناک را پشت سر می‌گذارند که ناشی از سرکوب ارزهای دیجیتال اصلی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در ایالات متحده است. در این میان، بخش میم‌کوین‌ها هم همچنان در حال از دست دادن سرمایه است. با این حال، برخی از آنها امروز توانستند وارد منطقه سبز شوند. در این پست به معرفی بهترین میم کوین در هفته آخر خرداد ۱۴۰۲ می پردازیم.

بهترین میم کوین در هفته آخر خرداد ۱۴۰۲

رمزارز FLOKI تنها رمزارز در بین 10 میم کوین برتر است که پس از سقوط اخیر شروع به افزایش قیمت کرده است. در حالی که تمام رقبای فلوکی در 24 ساعت گذشته ارزش خود را از دست داده‌اند، نمودار قیمت FLOKI یک کندل سبز روزانه را ایجاد کرد.

بهترین میم کوین در هفته آخر خرداد

بهترین میم کوین در هفته آخر خرداد

بر اساس داده‌های CoinGecko، این بخش به طور کلی همچنان به از دست دادن سرمایه خود ادامه می‌دهد. در 24 ساعت گذشته، ارزش خالص بازار میم‌کوین‌ها 2.4 درصد کاهش یافت و به زیر سطح 13.7 میلیارد دلار سقوط کرد. اما فلوکی، چهارمین نماینده این بخش از نظر ارزش بازار، در 24 ساعت گذشته 3.7 درصد افزایش قیمت داشته و ارزش بازارش از مرز 215 میلیون دلار عبور کرده است. همچنین با حجم معاملات بیش از 19 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته، پنجمین میم کوین پر معامله شده است.

این در حالی است که همه رقبای فلوکی، از جمله شیبا و دوج کوین، در وضعیت قرمز قرار دارند و ارزش بازار آنها 0.5٪ -1٪ کاهش یافته است.
البته در خارج از دسته برتر، برخی از میم‌کوین‎های کوچک هم توانستند در 24 ساعت گذشته قیمت خود را افزایش دهند. برای مثال، SNEK، بزرگ‌ترین میم کوین در اکوسیستم کاردانو (ADA)، به نظر می‌رسد تحت تأثیر رکود اخیر بازار قرار نگرفته است. در دو روز گذشته قیمت این میم کوین تقریباً دو برابر شد. بر اساس داده‌های بازار، قیمت SNEK در 24 ساعت گذشته بیش از 40 درصد افزایش یافته است. این موضوع باعث شده که نام این میم کوین نیز در فهرست پرسودترین ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته قرار بگیرد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی