تاثیر ترامپ بر قیمت بیت کوین

تاثیر ترامپ بر قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴

زمان مطالعه < 1 دقیقه

ون‌اک (VanEck Associates)، صندوق سرمایه‌گذاری مشترک و مدیر ETF با بیش از ۷۶ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM)، پیش‌بینی جسورانه‌ای را برای قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ مطرح کرده است. در این پست به تاثیر ترامپ بر قیمت بیت کوین می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تاثیر ترامپ بر قیمت بیت کوین

بخش دارایی‌های دیجیتال صندوق VanEck انتظار دارد که پیروزی مجدد دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده در آمریکا، همزمان با رشد قیمت تاریخی بیت‌کوین باشد.

اخیراً متیو سیگل، رئیس تحقیقات دارایی‌های دیجیتال VanEck و پاتریک بوش، تحلیلگر ارشد سرمایه‌گذاری دیجیتال، پیش‌بینی کرده‌اند که دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز جمهوری‌خواه، دوباره ریاست جمهوری آمریکا را به دست خواهد آورد.

همچنین آنها پیش‌بینی می‌کنند که قیمت بیت کوین در ۹ نوامبر به بالاترین حد خود خواهد رسید. در نهایت، این دو تحلیلگر، ۱۰۰ هزار دلار را به عنوان هدف بالقوه قیمت بیت‌کوین برای سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کنند.

آنها همچنین خوش‌بین هستند که رویکرد نظارتی خصمانه SEC از بین خواهد رفت. ترامپ پیش‌تر گفته است که طرفدار ارزهای دیجیتال یا بیت کوین نیست.

در واقع، رئیس جمهور سابق آمریکا در سال ۲۰۲۱ هشدار داد که ارزهای دیجیتال می‌توانند بسیار خطرناک باشند. اما جمهوری‌خواهان در کنگره بیشتر طرفدار ارزهای دیجیتال هستند.

اگر دونالد ترامپ در سال ۲۰۲۴ دوباره ریاست کاخ سفید را به دست آورد، جمهوری‌خواهان احتمالاً قدرت بیشتری بر سیاست‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال خواهند داشت. بنابراین، این یک سناریوی صعودی برای قیمت بیت کوین است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی